Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

120-180 kullanılmış lastik-ihtiyacı olana-bedelsiz

Motovento
    REKLAM ALANI
    HercuL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSXR100
    bendede var vermek isterdim ama birincisi yer ısparta ikincisi lastiklere güvenmiyorum çünki bir çivi ile izmirden geldim 400 km sonrada değiştirdim lastikleri verene bravo alana ise hayırlı olsun dikkat etsin .

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    WOLKANWOLKAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CB 600F HORNET
    Alıntı GKN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Volkan lastik ne aldın?
    merhaba "michelin power pure" (120 & 180) aldım. Yine bu forumdan "barok34" arkadaşımızın oldukça faydası oldu kendisine buradan tekrar teşekkür ediyorum. Metzeller M5 ve Michelin Power Pure hakkında başlık açmıştım ama ikisi de yeni olduğu için yorum çok olmadı, servis ise "esas olan performans lastiği olması, sınırlarda kullanmadıktan sonra farkı anlamanın ustalıkla bağıntılı olduğu" söylenince ve ben de tecrübeli olmadığımdan tercih ettim.

lastik tecrübem yok ama eskisi ile karşılaştırabilirim.

şu anda rodaj muhabbetine huzrsuzum yaramazlık yapmamak için kendimi zor tutuyorum.

rodaj için de 100-140 km hız ve temkınli fren mesafesi ile rodajını tamamlarsın dendi-yorumlarınızı beklerim
    rodajın 150 km de biter dediler

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı WOLKANWOLKAN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    est. arkadaşlar, turşusunu mu yapacağız

beklese zaten bayatlar

beklemese zaten hondanın deposundan çöpe gidecek

benim tek koşulum serviste taktırılması, onun da sebebi ticari maksatla hareket edilmesini engellemek, ihtiyacı olana gitmesini sağlamak

saygılar
    helal olsun sana...kaliteli paylaşımlarınla yazılarını hep takip ediyordum...bu son hareketinle gönüllere girdin...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

barok34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco xciting 250 i
    merhaba "michelin power pure" (120 & 180) aldım. Yine bu forumdan "barok34" arkadaşımızın oldukça faydası oldu kendisine buradan tekrar teşekkür ediyorum. Metzeller M5 ve Michelin Power Pure hakkında başlık açmıştım ama ikisi de yeni olduğu için yorum çok olmadı, servis ise "esas olan performans lastiği olması, sınırlarda kullanmadıktan sonra farkı anlamanın ustalıkla bağıntılı olduğu" söylenince ve ben de tecrübeli olmadığımdan tercih ettim.

lastik tecrübem yok ama eskisi ile karşılaştırabilirim.

şu anda rodaj muhabbetine huzrsuzum yaramazlık yapmamak için kendimi zor tutuyorum.

rodaj için de 100-140 km hız ve temkınli fren mesafesi ile rodajını tamamlarsın dendi-yorumlarınızı beklerim
    rodajın 150 km de biter dediler
    Volkan ben alır almaz ciddi hızlar yaptım viraj yaptım lastik ısındıkdan sonra çok fena yapışıyor arka amortisörümün ayarsızlığına rağmen çok rahat viraj yapıyordum.Yerden en ufak bir kayma yapmıyor lastiğine güvenebilirsin gönlün rahat olsun ama orta kısım sert olduğu için ısınmadan düz yolda fren yaparsan özellikle arka kayma yapıyor 10-15 km gittikden sonra bu sorun da kalmıyor bilgin olsun..
    Biz hepimiz, Gök ananın içinde dönen tek bir çocuğuz.

Motosikleti
    CB 600F HORNET
    o sizin güzelliğiniz arkadaşlar

siz böyle olmasanız bizi böyle düşünmeye davranmaya sebebiyet verecek ne olur

bilmukabele sayın forumdaşlar

ben mahcup olmaya başladım

---------- Mesaj ekleme zamanı: 11:30 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 11:27 ----------

Alıntı barok34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Volkan ben alır almaz ciddi hızlar yaptım viraj yaptım lastik ısındıkdan sonra çok fena yapışıyor arka amortisörümün ayarsızlığına rağmen çok rahat viraj yapıyordum.Yerden en ufak bir kayma yapmıyor lastiğine güvenebilirsin gönlün rahat olsun ama orta kısım sert olduğu için ısınmadan düz yolda fren yaparsan özellikle arka kayma yapıyor 10-15 km gittikden sonra bu sorun da kalmıyor bilgin olsun..
    abicim bu bilgi var yaaa...

resmen ilaç oldu ilaç

ben şimdi hafta sonu riva yı ağlatmam mı

saygılar

Akileos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı bygrm adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkür ederim volkan bey lastikleri bana hediye etti arkadaşlar .....

kendisine çok çok teşekkür ederimmm tekrardan ...

hayırlısı olsun...
    güzel davranış
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL,AYNI DUYGULARI PAYLAŞANLAR ANLAŞIR

İyi niyetiniz için tebrik ederim
    Görkem sakin ol tamam mı

Motosikleti
    CB 600F HORNET
    Alıntı barok34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster

mrb,

viraj içi arka freni nasıl abiccim denedizniz mi hiç,

eskisi güzel topluyordu

tekere de alışınca, hızlı da girsem arka teker toplamaya destek veriyordu

Motosikleti
    Hyosung GT250R(Gri/siyah)
    Alıntı E-M-R-E adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    görkem lastikleri beleşe getirdim diye teker yakayım deme serseri
    emre abi şöyle söyliyimmm

KIYAMAMMM michelin pilot power lastikler ve hamuru oldukça yumuşak... benim shinkolardan sonra bunlarla tamamen viraj yaparım ;) yakmaya kıyamam ..... üstelik lastikler bence oldukça iyi durumdaa.....

tekrardanda herkeze teşekkürler....

bu arada arka tekerin uyup uymamasına bakıcağız...ve sizi bilgilendiriceğim... inşallah uyar

Not:benim Shinkoda 4 fitil var volkan abimin verdiği arka lastikte sadece bir yama ve bir fitil var yanyana... her halkarda arka lastiğimden iyi UYMASI İÇİN DUA EDİYORUM RESMEN :D
    [B][COLOR="Gray"]Hyosung [/COLOR][COLOR="DeepSkyBlue"]GT[/COLOR]250[COLOR="Red"]R[/COLOR][/B]
    [B][COLOR="Red"]Drift religion[/COLOR][/B]:cat:

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler