Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Izmir'de iyi bir sürücü kursu?

Motovento
    REKLAM ALANI
    AngeL of Road - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    henüz yok;)
    herkese selam.Izmir'de bildiğiniz iyi bir sürücü kursu var mı?hem yazılı olsun hemde direksiyon bu işi iyi yapan bir kurs arıyorum.Alsancak nasıl?gideniniz var mı?yardımcı olursanız çok sevinirim.teşekkürler
    Live to ride...Ride to live!

[I][FONT="Courier New"]You call me a dreamer, but sometimes dreams come true...[/FONT][/I]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    PHAETONW12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    alsancak sürücü kursu sanırım motosiklet konusunda en uygun yer,tavsiye ederim,giderseniz orada tayfun isminde bir arkadaş var,md'den mustafa(nickimle birlikte) diye söylerseniz beni tanır,yardımcı olur

Motosikleti
    henüz yok;)
    ok.saolun,sanırım 22 nisan'daymış bir sonraki sınav...

[I][FONT="Courier New"]You call me a dreamer, but sometimes dreams come true...[/FONT][/I]

EgeKnn - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA FZR 1000 EXUP
    izmirde yaklaşık 35 kişilik bir gurubumuz var izmir tayfası adı altında toplantı ve geziler düzenliyor buluşuyoruz forumlarda belki görmüşsündür gurubumuzda osdoar nickli doğu isimli bir abimiz var sevdiğimiz saydığımız bir abimiz sürücü kursunda kendisi eminim sana yardımcı olacaktır istersen bana msn den yada özel mesajla ulaşabilirsin sana cep telefonunu veririm görüşürsün gerekli ayrıntılı bilgiyi de alırsın her konuda yardımcı olacağına eminim saygılar..........

Motosikleti
    henüz yok;)
    ilginiz için teşekkürler.en kısa zamanda mesajlaşırız.

PHAETONW12 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı EgeKnn adlı üyeden alıntı
    izmirde yaklaşık 35 kişilik bir gurubumuz var izmir tayfası adı altında toplantı ve geziler düzenliyor buluşuyoruz forumlarda belki görmüşsündür gurubumuzda osdoar nickli doğu isimli bir abimiz var sevdiğimiz saydığımız bir abimiz sürücü kursunda kendisi eminim sana yardımcı olacaktır istersen bana msn den yada özel mesajla ulaşabilirsin sana cep telefonunu veririm görüşürsün gerekli ayrıntılı bilgiyi de alırsın her konuda yardımcı olacağına eminim saygılar..........
    doğu bey sürücü kursundamıydı,pardon ben bilmiyordum doğu bey kesinlikle daha çok yardımcı olur

Sürücü Kursu

Ben Ege Sürücü Kurslarini Tavsiye Ederim 10 Tane şubeleri Var Zaten. Biz Ailecek Ordan Aldik Ben çok Memnunum.

arkadaşlar sizin de madur olmamanız amacıyla buradan yazmak istedim. bornovadaysanız sakın ama sakın mine sürücü kursunu tercih etmeyin derim. ben gidip görüştüğümde kurs için herşey dahil 400e 4 taksite(ki derslere bile gitmiyorum okadar ucuz bir rakam değil)anlaşmıştık. haziranın sonunda kayıt oldum 4 taksit eylülün sonu yapıyordu ama yarn gireceğim sınav giriş belgemi almaya gittiğimde bu zamana kadar bütün borcunuzu yatırmıs olmanız gerekiyor dendi ve yapılan muamele direk beni yalancı çıkaran biçimdeydi. bunun dışında bu 400 liranın üzerine yok sınav parasıydı yok gelen belgeydi 60 lira daha ödedim. bi de sınava giremiyodum neymiş ödenmesi gerekiyomus nasıl taksitlendirmeyse. bir de vaktimizi çalıyorsunuz gibi sözler duyduk.ve ben ordayken aynı şekilde gelen başkaları d vardı bağırıp çağıran.bir hafta sonra ödeyeceğim diyorum firmanın kuralları diyolar.gayet maddiyatçı müşteri memnuniyeti 0 bir firma. sizin de başınıza gelmesin..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler