Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

HP2 ya rakip KTM den geliyor...

Motovento
    REKLAM ALANI
    Donald_Duck - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1150GS Adventure
    Gecenlerde bu motordan baska bir forumdaki arkadasim Sinan Ozgen bahsetmisti, Milano fuarindan....

Alıntı sinanozgen adlı üyeden alıntı
    .............KTM'den bir diger bilgi de su motor uzerine:

LC8 motoru ile uretilen Super Moto'nun bir de BMW HP2'ye cevaben 950 Super Enduro'su yapilmis. Disli lastiklerin yani sira onde 21 inc jant kullanmislar. Topic'in basinda da belirttigim gibi arac HP2(bunu sanirim Gokhan yazmisti), Ducati Hypermotard ve oteki kardesi Super Moto'ya asiri benziyor. ............
    KTM hala ne ise yarayacagi tam anlasilmayan BMW HP2 ya tam bir rakip cikartti ve bunu da Milano fuarinda ilk prototipiyle basina tanitti.

BUYUK ! boy resim icin tiklayin Fotograf H. Mitterbauer

Bu yakisikli motorun bazi teknik ozellikleri soyle

950R in BMW HP2 den cok daha makul bir fiyata, 14,000 $ a satisa surulecegi soyleniyor. KTM nin de BMW gibi "tam olarak neye yaradigi belli olmayan, arazi icin hala agir, gucune gore cok hafif" bir canavar mi yarattigi henuz belli degil. 98HP/185kg lik veriler o yonde ama...Bakalim grecegiz...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ilnapoli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Arıyor
    çok güzel HP2'den daha çok beğendim açıkçası. bence BMW, HP2'yi tasarlayarak KTM'e büyük bir mesaj yollamıştı KTM'de cavabını verdi. KTM'le BMW arasında bence çok büüyk bir fark var hatta rakip bile sayılmazlar. çünkü BMW'nin enduroları daha çok gezi endurosu gibiyken KTM'inkiler ise cross'a daha yakın arazi endurosu gibi duruyordu. işte HP2 bu noktada BMW'nin KTM'e cevabı oldu ve tam bir arazi endurosu olarak üretildi. KTM'de mesajı alarak hemen bombayı patlattı. Tabi bunların hepsi benim nacizhane düşüncelerim ve komplo teorilerim isteyen herkes karşı çıkabilir..

xxxxx - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 500
    güzel
    ben giderim adım kalır dostlar beni hatırlasın

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler