Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Toros dağlarına gelmek istermisiniz

Motovento
    REKLAM ALANI

Türkiyenin 4 bir tarafına gezi düzenliyorsunuz. Toros dağlarının zirvesine ne zaman geleceksiniz. Sizleri çok az insanın görebildiği yerlere götürmek isterim.......

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    Alıntı amfibik adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Türkiyenin 4 bir tarafına gezi düzenliyorsunuz. Toros dağlarının zirvesine ne zaman geleceksiniz. Sizleri çok az insanın görebildiği yerlere götürmek isterim.......
    çok tehlikeli bi çağrı olmuş bu , Belgrad ormanlarına gezmeye gidelim der gibi kullanıcı adın da ofsayt gelmek isteyen varsa da gelmez artık
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

Alıntı chopperrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok tehlikeli bi çağrı olmuş bu , Belgrad ormanlarına gezmeye gidelim der gibi kullanıcı adın da ofsayt gelmek isteyen varsa da gelmez artık
    Hasta La Victoria Siempre ! :cat::cat:

bana tehlikesiz çağrı örneği yazarmısın. engin bilgilerinizden faydalanmak isterim. adımın ofsait olması fikrine gelince en azından türkçe yazılıyor. isimlere bakarak eleştiri yapan birine göre zekice cümleler kurmanızı beklerim. sizin adınızda devamlı yedek kulübesinden çıkmayı beceremiyen sporcuları çağrıştırıyor yabancı aşığı sizdeee

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    karaböcük
    kavgaya hazır ıkılı germeyelım ortalıgı daha acıklayıcı olursanız resım falan ılgılenen cok olur

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    yahu ufak bi espri yapalım dedik aldığımız tepkiye bak. o kadar gülücük smileysi kullanıyoruz yine de gerginlik...anlamıyorum.
    amfibik kelimesine de yine ne maksatla espri anlamında takıldığımı herhalde okuyan herkes anlamıştır. Yoksa Türkçeymiş Rusçaymış bana ne....
    Basit avam bi espri ama sonuçta yaşadığımız toplumun bunu kaldıramayacak kadar aristokrat olduğunu sanmıyorum.
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

K M L - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz 6 Fazer '05
    olur gidelim !!

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Kalk gidiyoz,hadi hazırlan.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    bence de pek bi ürkütücü olmus davetin

huska - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '08 DL 650- '88 px200
    sevgılı amfıbık arkadasım torosların neresındensın?gecerken benıde al ben beydağlarının hemen ucundayım sahılden sana uzak olursa dönüşte ugrarsın bıraz daha acarmısın bu konuyu

demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    dostum teklif güzel ama konuyu açmalısın biraz, mesela neredesin sen, ilin ilçen neresi, güzel olduğunu düşündüğün ve gezilmesini istediğin yerler neresi
    sıkıysa yakala HAYALBUYSA

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler