Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Gs500 Yardım ...

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Suzuki GS500
    Alıntı eneSkaya adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun Sahibinden . comdaki 2001 model 3498 fiyatı olan GS 500 ümü almıştınız...? bugün ilan kalkmış göremedim ?
    evet onu aldım

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı SuzukiGs500 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gs 500 mu var sendede
    Yok ciguli var bende Cgl125 ,neyse parçalanana kadar bineceğim ufacık yatak için motor mu açılırmış.,geçmiş olsun

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    Olaya su acidan bak, hic olmaz ise motor cikinca sorunsuz olarak bineceksin yeni motoruna. Uzme kendini hatta imkanin var ise soyle ustaya tum ayarlarini her seyi elden bir gecirsin var ise bir sikintisi o anda bitir. Soyle 6 ay usta yuzu gorme agiz tadi ile bin. Uzuntu ile olmaz bu isler,
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Suzuki GS500
    Alıntı motorhocası adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yok ciguli var bende Cgl125 ,neyse parçalanana kadar bineceğim ufacık yatak için motor mu açılırmış.,geçmiş olsun
    saol tesekkurler ben acıcam ıcıne kac para kactıgını solerım :D

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:45 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:43 ----------

Alıntı zeda3000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Olaya su acidan bak, hic olmaz ise motor cikinca sorunsuz olarak bineceksin yeni motoruna. Uzme kendini hatta imkanin var ise soyle ustaya tum ayarlarini her seyi elden bir gecirsin var ise bir sikintisi o anda bitir. Soyle 6 ay usta yuzu gorme agiz tadi ile bin. Uzuntu ile olmaz bu isler,
    6ay usta yuzu neden gormuyorum :D:D
    saten kafamdakı oydu motor dıgerlerıne gore fıyatı ucuz motor yapıcaktım ama bari altınoluga gıtseydı susurlukta esır kaldım :D uzulmuyorum saten ya ama usta yuzu gormemeyı anlamadım :S

saol tesekkurler ben acıcam ıcıne kac para kactıgını solerım :D
    Hız daha da düşerse açarım 128 basan ciguli şimdi 115'de takılıyor, yatak sürtünmelerinden muhtemelen 100'den aşağı düşsün sonra yeni yatak yaparız.
    Sen de 100'de gitmek istersen hiç açtırma kutuyu.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Suzuki GS500
    Hız daha da düşerse açarım 128 basan ciguli şimdi 115'de takılıyor, yatak sürtünmelerinden muhtemelen 100'den aşağı düşsün sonra yeni yatak yaparız.
    Sen de 100'de gitmek istersen hiç açtırma kutuyu.
    yok ya sonra 300se 500 olur ben ıstemem yanı ben bugun 50ıyle evıme gıtmeye bıle razı oldum ama usta ızın vermedı kontagı cevırmen bıle tehlıke dedı oturuyortum ıste arabayla almalarını beklıorum

yok ya sonra 300se 500 olur ben ıstemem yanı ben bugun 50ıyle evıme gıtmeye bıle razı oldum ama usta ızın vermedı kontagı cevırmen bıle tehlıke dedı oturuyortum ıste arabayla almalarını beklıorum
    50 ile giderken sürtünme fazla olur 100'le git. Şaka bir yana benim motorda ses az teşhis yeni(1 saat), seninki ilerlemiş gidilmez tabi ki o halde. Umarım azla yırtarsın.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Suzuki GS500
    50 ile giderken sürtünme fazla olur 100'le git. Şaka bir yana benim motorda ses az teşhis yeni(1 saat), seninki ilerlemiş gidilmez tabi ki o halde. Umarım azla yırtarsın.
    inşallah umudum o

zeda3000 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CB750 Cafe Racer
    usta yuzu gormemek sorunsuz motora binip kafanin rahat olmasidir. Ben kendi ducati mi aldigimda uzun zamandir garajda yatiyordu. Bunun sikintisini daha aldigim gun akunun bitmesi ile yasadim. Aldigim gibi motoru 3 ay boyunca her yerini elden gecirttim ustada . Tum degismesi on gorulen her seyi degistirdim. Tabi hazir firsat dedim modifiyesinide yaptim. Ama isim bittikten sonra motor bir daha sorun cikarmadi. Simdi canim cektigi anda sorunsuz marsa basiyorum supriz beklentim yok motorda.Cunku her seyi tam. Kastim bu.
    [COLOR="Red"]Motorculuk saygi ve cilginligin arasindaki ince cizgide gitme beceresidir[/COLOR] Suzuki GS500 Gitti / Ducati Monster 900 Gitti / BMW F650 GS Gitti

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Suzuki GS500
    Alıntı zeda3000 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    usta yuzu gormemek sorunsuz motora binip kafanin rahat olmasidir. Ben kendi ducati mi aldigimda uzun zamandir garajda yatiyordu. Bunun sikintisini daha aldigim gun akunun bitmesi ile yasadim. Aldigim gibi motoru 3 ay boyunca her yerini elden gecirttim ustada . Tum degismesi on gorulen her seyi degistirdim. Tabi hazir firsat dedim modifiyesinide yaptim. Ama isim bittikten sonra motor bir daha sorun cikarmadi. Simdi canim cektigi anda sorunsuz marsa basiyorum supriz beklentim yok motorda.Cunku her seyi tam. Kastim bu.
    tamam tamam anladım bende motoru bırak 6ay alma anladım ya aslında soyle bır artım var benım abim denız motorları ve 4sılındır motorsıkletler uzerıne usta o konuda sıkıntım yok gece eve gıdıncede usta goruyorum sabah kalkıncada :D keske altınolukta yapsaydı ama suandada uzulmuyorum motoru aldım geldım motorcudan hala sevıyorum onu :D normalde sogurdum ama bunu cok sevdım oyuzden uzulmuyorum ama buyuk bırsey cıkmasıda maddı konudan uzer tabı tek sıkıntım o

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:33 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:57 ----------

yarı yarıya odemeyı kabul ettı aldıgım kısıde bakalım yarın gorucez ne oldugunu

Motosikleti
    KAWASAKİ VN 800
    geçmiş olsun kardeşim,hemde hayırlı olsun sen kenara 1000 tl ayır malzeme artı işçilik caponların parçası pahalıdır ama bir kere değiştirirsin 8-10 yıl binersin,durumun iyiyse motor inmişken komple bakımdan geçir bir daha başın ağrımaz sorunsuz binersin

istanbulda ARM motor var bende de suzuki var 1993 model tüm parçaları 2 günde geliyor ambalajında sağlam bir firma korkmadan para havale edebilirsin eğer parçalar elinde varsa

0 216 352 28 96 telefonunu vereyim lazım olabilir ismi Tarık hadi kolay gelsin gelişmelerden haberdar et

ergün1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700 SA
    Geçmiş olsun arkadaşım.Yazdıklarını baştan okudum.Anlattığın kadarı ile tahminim Gökhan'ın dediği gibi yatak sorunu.O makinanın sonu zaten 200 Km.Bayağı sıkıştırmışsın Büyük ihtimal içindeki yağda pek matah durumda değildi.Sonuçta yataklardan biri sukoyuverdi.Nasılsa mekanik konusunda şanslısın ağabeyin var.denildiği gibi bir güzel toplar,bıkana yada kesmeyinceye kadar binersin. Daha önce kurcalanmadıysa üç beş liraya toplar,keyfine bakarsın.Hayırlı olsun güzel seçim Unutmadan 74 den beri her yıl Altınoluğu ziyaret ederim.Bir çayını içerim geldiğimde.
    AKILLI OLALIM;DÜNYADA EŞİ BENZERİ OLMAYAN BU MÜKEMMEL COĞRAFYAYA,TÜRK İNSANINA VE TÜRK'LÜĞE SAHİP ÇIKALIM.100 YILI AŞKIN SÜRDÜRÜLEN TÜRK ULUSUNU BÖLMEYE YÖNELİK OYUNLARA ALET OLMAYALIM.HEPİMİZ KARDEŞİZ.NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Suzuki GS500
    Alıntı Endurocu01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun kardeşim,hemde hayırlı olsun sen kenara 1000 tl ayır malzeme artı işçilik caponların parçası pahalıdır ama bir kere değiştirirsin 8-10 yıl binersin,durumun iyiyse motor inmişken komple bakımdan geçir bir daha başın ağrımaz sorunsuz binersin

istanbulda ARM motor var bende de suzuki var 1993 model tüm parçaları 2 günde geliyor ambalajında sağlam bir firma korkmadan para havale edebilirsin eğer parçalar elinde varsa

0 216 352 28 96 telefonunu vereyim lazım olabilir ismi Tarık hadi kolay gelsin gelişmelerden haberdar et
    tamam tesekkur ederım ama soyle bı durum var ıscılık param yok ve fıyatın yarısını motoru aldıgım abim ödicek bakalım yarın bellı olcak ne lazım ne degıl

Motosikleti
    KAWASAKİ VN 800
    zaten abin bu işten anlıyormuş oda senin için bir artı işçilikten yırttın yani,cep telefonuda var ama saat geç olduğu için arayıp rahatsız etmek istemedim ama her türlü parça var diye biliyorum yarın nedir ne değildir yazarsın

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Suzuki GS500
    Alıntı Endurocu01 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    zaten abin bu işten anlıyormuş oda senin için bir artı işçilikten yırttın yani,cep telefonuda var ama saat geç olduğu için arayıp rahatsız etmek istemedim ama her türlü parça var diye biliyorum yarın nedir ne değildir yazarsın
    evet anladım saten suan kapalı kutu ne var ne yok sadece tahmın yarın gorucez cee eeee yapıcak :D tesekkurler yardımın ıcın bu arada

Motosikleti
    Yamaha YBR 125
    evet onu aldım
    Hayırlısı olsun bende ne zamandır takip ediyodum o aleti alasım vardı
    [B]Yamaha YBR-Air Brush-Xenon-Mini Sinyal-İridyum Buji-Slikon elcik sankim RACİNG =) [/B]

http://www.sahibinden.com/sankim_racing_!_air_brush_-30WQQaXQQ22719971WQQpXQQdisplayitem

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    niye uzaklaştırıldı ki bu arkadaş acaba ???
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

xterkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha fz8 +bajaj pulsar 200+ discover 125 st +
    Alıntı chopperrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    niye uzaklaştırıldı ki bu arkadaş acaba ???
    bende merak ettim ne oldu sonuç diye bakıyordum arkadaş bablanmış bilgi verilmiyormu mt den genelde ban oluyor bazıları sebebi neden ?yorumlarlamı alakalı yada 2.3 hesab olayımı ?

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler