Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Motorum yaKaLandı :(

Motovento
    REKLAM ALANI
    vioLence - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MONDİAL Z ONE 150 BEYAZ
    arkadaslar sağolun hepiniz haklısınız plakasız gezmemem ggerekio plakam olsa bile motorumu baskasına vermem gerekiomuş bunuda anladım herkese tskr ederim plaka masrafları hepsi 225 tL dediler otopark falan hepsi okadarmıs inşallah bu hafta cıkarırız ayrıca aynasız diyenlerin dikkatine motorumda ayna vardı. son 3 haftadır takmıştım nikel aynalardan. aynanın epeyi bi faydası varmış gerçekten fark ettim hepinize sayqıLAr.... ;)
    AMMA VELAKİN, HER ŞEY NASİP

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    yigido_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF 150 2009
    arkadaslar sağolun hepiniz haklısınız plakasız gezmemem ggerekio plakam olsa bile motorumu baskasına vermem gerekiomuş bunuda anladım herkese tskr ederim plaka masrafları hepsi 225 tL dediler otopark falan hepsi okadarmıs inşallah bu hafta cıkarırız ayrıca aynasız diyenlerin dikkatine motorumda ayna vardı. son 3 haftadır takmıştım nikel aynalardan. aynanın epeyi bi faydası varmış gerçekten fark ettim hepinize sayqıLAr.... ;)
    o kadar

bende verıyordum motoru mu arkdaslara hepsı elınde motordan bı parca ıle gelıyodu

motor benım degıl nasıl olsa dıye bas babam bas...

Motosikleti
    Honda Transalp XL700V 2010
    geçmiş olsun, sizinkisi ihmalmiş hadi ders alınmış diyelim

ancak bir de hız yapmak, standart dışı egzozla yeri göğü inletmek vs için plakayı kasıtlı olarak "takmadan gezenler" , polis görse de kaçabileceğini düşünüp macera arayanlar var, umarım onlar da zaman zaman derslerini alırlar da insanların "normal" motorculara bakışı da normalleşir...

Motosikleti
    FZR 600
    ben daha yeni ödedim cezayı 915 tl ama benim kulöandığım motorun plaka vardı.plakaya kesildi oda motor sahibine gitti. Sen plakayı çıkarttığın zaman plakana ceza kesilirmi bilmiyorum onu bir araştır.

Motosikleti
    YAMAHA MT-07
    bir musibet bin nasihattan iyidir dememişler boşuna....
    Master of Davar

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler