Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Kymco Venox 250 - Hyosung Gv 250 !

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Çok yakında inşallah gv250..
    Herkeze merhabalar ..
    Yazın almak istediğim motorlardan ikisi fakat karar veremedim ...
    İki motor hakkında da az çok bilgiye sahibim.Fakat deneyimim olmadı.Tecrübesi olan arkadaslardan yardım etmelerini istiyorum , hangisini seçmeliyim ?
    Keyifli vakitler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Ben iki modeli de uzun uzun inceledim, üstüne bindim, deneme sürüşleri yaptım vs.
    Teknik olarak çok yorum gelecektir ancak ben boylu poslu birisiysen venox tan şaşma derim..

Teknik konularda ise ayrıca bilgilendirme yapabilirim istersen ancak internetten bakmışsındır diye bir şey demiyorum, o kısma..

Motosikleti
    Teknik kısımlarda da araştırdığım kadarıyla aralarında çok az fark var Venox 20.5hp Gv 27hp ve sanırım herşey göz önüne alındığında sanırım Venox bir adım önde geliyor fakat parçalarının çok pahalı olduğunu ve artık yurt dışından getirtilicek olduğunu okudum..
    İki motorunda 2. ellerinin fiyatları birbirine yakın.
    Aldığım motoru en az 4yıl kullanmak zorundayım.
    Tüm bunlar göz önüne alırsak Venox yada Gv ikisinden birisini diyemiyorum sizce hangisini tercih etmeliyim ?

AYBERK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    venox'u tek geçerim...

Motosikleti
    Ha , bu arada boyum 1.78 kilom 68 ... Deneyim olarak bi süre scooter kullandım , chopper ve cruiser kullanmak nasip olmadı ve nasıl duracagı konusunda da pek fikrim yok açıkcası ... Sadece kötü durmucağını düşünüyorum..
    Bursa'da yaşıyorum İstanbul'da öğrenciyim ve 4yıl boyunca 2haftada bir İstanbul - Bursa arası yol yapıcak olucam , alıcağım motor ile.Üniversite bitene kadar değiştirmek gibi bir seçeneğim yok ..

Motosikleti
    XVS 650 A
    kymco ve hyo. kaliteli motor yapıyorlar.ikiside güzel makinalar ama 2.el alacaksan neden bi japon (virago 535 gibi) düşünmüyorsun?

karayılan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Tabiki GV250
    gerçekleri tarih yazar tarihide GALATASARAY

Motosikleti
    Alıntı m.d.erdem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kymco ve hyo. kaliteli motor yapıyorlar.ikiside güzel makinalar ama 2.el alacaksan neden bi japon (virago 535 gibi) düşünmüyorsun?

İlk başlıyacağım motor olucak çünkü 250 cc den büyük bir makina kullanmadım daha önce sadece bir süre scooter kullandım ayrıca 1995-6 lı yıllarında üretilmiş en az 20-30 bin kmli bir makina ne kadar da sağlam olursa olsun tercihim değil.Bu iki motor arasında kaldım ve tercihimi yapıp 2-3 ay a kadar almak istiyorum..Önerin için ayrıca teşekkür ederim.

Motosikleti
    XVS 650 A
    tercih senin tabi.bende yaklaşık 15 seneden sonra tekrar motor kullanmaya 650 cc.yle başladım.adapte olman çok zaman almaz,sadece biraz bilinç ve kontrol.bide özellikle viragoların 95 öncesini öneriyo bilenler.tabi dediğm gibi seçim senin.dikkatli ve tam korumalı kullanman dileğiyle dostum

Motosikleti
    İnşallah kardeşim.Hayırlısı , geçtiğimiz yazdan beri karar veremedim baya bi süre hyosung da karar kılmıştım şimdi tekrar fikirlerim değişme aşamasında..
    Neye karar vericem hiç bilmiyorum kısmet..
    Bütcem yaklaşık 5.5Bin Tl kadar..
    Bu doğrultuda hareket edicem bakalım ...

Motosikleti
    XVS 650 A
    gv250 lere bakıyodum bi ara.ben olsam ona yönelirdim.gerçi zevk meselesi tabi ama ben classic sevdiğimden sanırım.venox biraz daha newage gibi.kırma bi duruşu var.gv250 bide biraz daha madden uygun.alırsan 2005 sonrası almanı tavsiye ediyolar kronik prob.den ötürü

superzzt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BWS 135 + GT650 Comet
    Hyo gv 250'imde oldu venox'da ancak Venox gibisi yoktu.İnanılmaz rahat bir motor.Bu iki motorun karşılaştırması bu sitede mevcut ve o knularada baya birşeyler yazdım, eğer incelersen sana baya yardımcı olur.Venoxu tek geçerim param olsun bir daha venox alırım hemde gözüm kapalı

http://www.motosiklet.net/forum/mark...usabakasi.html

Motosikleti
    Alıntı superzzt adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hyo gv 250'imde oldu venox'da ancak Venox gibisi yoktu.İnanılmaz rahat bir motor.Bu iki motorun karşılaştırması bu sitede mevcut ve o knularada baya birşeyler yazdım, eğer incelersen sana baya yardımcı olur.Venoxu tek geçerim param olsun bir daha venox alırım hemde gözüm kapalı

http://www.motosiklet.net/forum/mark...usabakasi.html
    Bende kararımı verdim %85 Venox aradığım gibi bulursam kesinlikle kaçırmam.
    Bir kaç eksi özelliği var okudugum kadarıyla aksesuar yaptırdığında sırıtması gib veyahut gv 250 nin yanı sıra biraz daha hantal olması ve ayrıca parçalarının pahalı olması gibi..

superzzt ; Velinimet gibi denk geldin çok sağolasın kardeş ...
    Uygun bir 2.el Venox 250 arayışı içerisindeyim artık..Ağustosa kadar yolu var hayırlısı ..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 16:54 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 16:52 ----------

Alıntı m.d.erdem adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    gv250 lere bakıyodum bi ara.ben olsam ona yönelirdim.gerçi zevk meselesi tabi ama ben classic sevdiğimden sanırım.venox biraz daha newage gibi.kırma bi duruşu var.gv250 bide biraz daha madden uygun.alırsan 2005 sonrası almanı tavsiye ediyolar kronik prob.den ötürü
    Eğer ki kararım değişirse veya değişmek zorunda kalırsa dediğini dikkate alıcam kardeş çok sağolasın

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler