Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

ybr 250 ye racing aksam ı ??

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    mv agusta f4 2011
    ben motorumu büyütmek 250 cc lik racing tipi bişi almak istiyorum ama fazla seçenek yok babam hyosung a karşı ninja 250 de fiyat kabarık bende ybr 250 düşündüm sahibinden de ybr 250 yi racing e benzeten bi ön aksam vardı 1.5 milyara satıyodu adam ama o plastiğe 1.5 milyar veremem acaba daha ucuz yollu ybr 250 için ön aksam bulabilirmiyiz ??? ve son sorum cbf 500 scooter dan sonra nasıl gelir acaba kullanabilirmiyim ??

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    sergiowanni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER-5
    daha önce motorsiklet kullandıysan..mesela cbf 150 kullandıysan cbf 500 de kullanırsın..ilk motorum scooterdi 150 cc..ama tabi dikkatli olman lazım,gaza gelmemen lazım vs..ybr 250 nin orjinalliğini bozmak yerine bence sat daha iyi..satsan zaten kötü paralara gitmiyor.biraz eski modelli bir racing bile alabilirsin..yada işte naked..

Unique693 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR 600F4İ
    HONDA

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    mv agusta f4 2011
    heh bunu diyordum çok hoşuma gitti bende bunun gibi bişey almak istiyorum ama 1500 tl çok para o yüzden daha ucuzu felan varmı acaba ???

Alıntı uniqe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu ilandaki motosikletin sahibi bizim siteden. Hatta bu yaptığı modifiyeyi resimli olarak paylaşmıştı.
    Bilgi paylaştıkça çoğalır.
    "Bir insanın neye güldüğü zekasını, nasıl güldüğü ahlakını gösterir."

Motosikleti
    Piaggio FLY
    Daha ucuzu yoktur, r1 ön grenaj fiyatı o civarlarda zaten, kendin yaptırabilirsin bir ihtimal ama bir şeye benzemez ) Sahibindeki motor gayet makul gözüküyor, düz ybr250'ler zaten o fiyata..

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler