Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Artık Bu Kadarınada Yuh!

Motovento
    REKLAM ALANI
    GuNMember - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki CharmandER-5 2005
    Arkadaşlar Gün Geçmiyorki Trafikte İnsan Taklidi Yapan Şöförcükler Başımıza İş Açmasın...

Az Önce Şişliden Halk Pazarının(Dolmuş Duraklarının) Oradan Osmanbey İstikametine Doğru Gidiyordum Dolmuş Duraklarının Oradan Sola Dönerken Sağımı Solumu Kontrol Ettim Çokta Yavaştım Ve Motor Birden Stop Etti Hafif Eğim Oldugu İçin Biraz Ayağımla Takviye Yapıp Motoru Yolun Kenarına Aldım (Marş Motorum Hafif Sorunlu Birkaç Kerede Alıyor)
    Tam Marşa Bastımki Arkamdan Bamm Gümm Ses Geldi Sağıma Baktımki Hayvanın Teki (Kusura Bakmayın Biraz Ağır Konusuyorum) Sağ Arka Taraftan Vurdu
    O Anlık Sinir İle : Höh Ayı hayvan Ve Küfürler Eşliğinde Adama N'apıyorsun Ya Dedim
    Adamın Verdiği Cevabı Duyunca Birden Sinirlerim Zıpladı Ama Ailesi Oldugu İçin Dişimi Sıktım..
    Adamın Savunması Aynen Bu ;
    Bi Sağa Bi Sola Gittin Birden Durdun Naptın Anlamadım

Annesinin Kulaklarını Çınlatarak "Durduysam Sende Durucaksın Üstümde Niye Duruyorsun" Dedim
    Sonra Motora Baktım Hasar Varmı Diye Egzostun Ucundaki Nikelaj Kısım Biraz Yamulmuştu Stopların Üstünde Biraz Arabanın Boyası Vardı Adama Onu Ödetmesini Bilirdim Ama Adamla Her Aldıgım Nefes Tehlıkenın Habercısıydı
    Sinirle "Egzosadaa Sanada" Kaybol Gıt Dedım

Adam Arkadan Savunulacak Bir Tarafı Olmadan Vuruyor Ve Üstüne Üstük Konuşuyor Asıl Sinirlendiğim Nokta Bu Yoksa Motor Pert Olsun Umrumda Değil Akşam Akşam Moralimi Bozdu

Buradan Bütün İnsan Taklidi Yapan Şöförcüklere Sesleniyorum ; İnsan Olun Ve Kullanmasını Bilmediğiniz Şeyleri Kullanmayın...
    "TayGuN"
    "GuNControll"
    "Hızlı Gidebilirim Sen Yapma Telaş (; "

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MkD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    92 301 98 vstar
    geçmiş olsun boşu boşuna kızdırmışlar sizide

barok34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco xciting 250 i
    kardeşim ben bugün cevizlibağda şerit değiştirirken biraz fazla gaz verdim galiba arkadakiyle hiçbir temas ve ilişkim olmamasına rağmen korna çalıp el kol hareketi yaptı bende yavaşlayıp bekledim ve adamı durdurdum ne diyorsun ne oldu dedim kardeşim korktum öyle birden önüme girince dedi ve önüne girdiğim mesafede aramızda en az 5 mt var zaten gazlayınca uzamıştım ne diyeceksin şimdi adama sana çarpan şahıs da muhtemelen dikkatsiz olduğu bir anda ikileme düşüp çarpmıştır oluyor böyle şeyler geçmiş olsun allah beterinden korusun
    Biz hepimiz, Gök ananın içinde dönen tek bir çocuğuz.

Motosikleti
    Alıntı barok34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim ben bugün cevizlibağda şerit değiştirirken biraz fazla gaz verdim galiba arkadakiyle hiçbir temas ve ilişkim olmamasına rağmen korna çalıp el kol hareketi yaptı bende yavaşlayıp bekledim ve adamı durdurdum ne diyorsun ne oldu dedim kardeşim korktum öyle birden önüme girince dedi ve önüne girdiğim mesafede aramızda en az 5 mt var zaten gazlayınca uzamıştım ne diyeceksin şimdi adama sana çarpan şahıs da muhtemelen dikkatsiz olduğu bir anda ikileme düşüp çarpmıştır oluyor böyle şeyler geçmiş olsun allah beterinden korusun
    Allaha Şükür Ufak Bir Kaza Ama Beni Sinirlendiren Hipodrom Gibi 4 Şeritli Bomboş Bir Caddede 3 Arabanın Rahatlıkla Dönebileceği Yerden Gelip Arkamda Dolaşıyor Üstüne Üstük Ağzından Bir Kusura Bakmayın,Özür Dilerim Lafıda Çıkmıyor...
    "TayGuN"
    "GuNControll"

huska - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '08 DL 650- '88 px200
    taygun hep senı mı buluyor bu kacıncı kazan kardesım kendını bı okut uflet bak yarın cumaya falan git dua et belkı bıraz duzeltırsın durumları

Motosikleti
    Alıntı huska adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    taygun hep senı mı buluyor bu kacıncı kazan kardesım kendını bı okut uflet bak yarın cumaya falan git dua et belkı bıraz duzeltırsın durumları
    Evet Ya Yakıcam Motoru Valla Totem Yapıp (: Mıknatıs Gibi Maganda Çekiyorum (: Ama Bak Bu Sefer %100 Haklıyım Arkadan Çarptılar (:
    "TayGuN"
    "GuNControll"

chopperrider - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Goldwing GL1800...
    yıllardır araç kullanırım çok şükür kaza sayılabilecek bir şey yaşamadım diyebilirim ama geçen sene iş çıkışı arabamdayım biraz zor bi gündü dalgınmışım demekki, ara sokaktan çıkarken solumu kontrol ettim sağımı da kontrol ettim ve hafifçe yürüdüm o esnada nereden nasıl çıktığını görmediğim bi beyaz şahinin arka sağ kapısına dokundum. önemli bişey yoktu biraz kapı sacı ezildi. ama ilginç olan ben o arabayı görmedim sanki birden ortaya çıktı...

indim adamdan özür diledim sigorta kasko ne gerekiyosa hallederiz dedim tutanak tuttuk ayrıldık.

demek istediğim kazadır olur bazen nasıl olduğunu anlamak bile mümkün olmaz. eğer yaralanma şu bu ağır bi durum yoksa sakin olmalı derim.

eğer geçen sene o eleman arabadan inip senin yaptığın gibi bana küfür etseydi değil hasarını gidermek yapılabilecek ne varsa ona yapardım.

lütfen kendiniz ya da yolcunuz yaralanmadıysa ölmediyse aşırı fevri davranmayın, medeni bi ülkede yaşıyor ya da yaşamaya çalışıyorsak kimsenin kimseye küfür etmeye hakkı yok.
    .....ve sordu torununa yaşlı kızılderili büyücüsü : sen hiç orta sehpalı supersport gördün mü.....

Motosikleti
    Alıntı chopperrider adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    indim adamdan özür diledim sigorta kasko ne gerekiyosa hallederiz dedim tutanak tuttuk ayrıldık.
    İşte Benimde Beklediğim Hareket Buydu Ama Karşı Taraf Möl Möl Bakarak El Kol Hareketi Yaptı (Kusura Bakmayın Orayı Anlatırken Atlamışım)
    "TayGuN"
    "GuNControll"

berk_cglr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ducati m696 - yzf R 25 abs
    olum bırak sen bu motoru uğursuz ben akü düştümü onu merak ediyorum :D neyse geçmiş olsun bende srad varken otoparktan çıkarken mercedesli biri arkadan motorla durduğu halde çarpmıştı da o zaman motoru bırakıp göstermiştim sradıma çarpmanın neye mal olduğunu var öle salaklar takma kafanı be kanka
    welcome to my world https://www.youtube.com/channel/UCPUpGYw2EcPIq_hQLSHGctw/

Motosikleti
    600rr
    geçmiş olsun kaedeş

Motosikleti
    89\kawasaki klr 600
    trafıkte motorsiklet kullanmak zor iş

siyahatmaca - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SYM HD 200 EVO
    Bu tip insanlar haksız olduklarını elbette bilirler, ama kibirlerinden seni suçlarlar. Bunlardan çooook var, dert etme. Şükür ki öyle değiliz, sıkma canını...
    Yollar size, sizler Allah'a emanet.....

Motosikleti
    Alıntı berk_cglr adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    olum bırak sen bu motoru uğursuz ben akü düştümü onu merak ediyorum :D neyse geçmiş olsun bende srad varken otoparktan çıkarken mercedesli biri arkadan motorla durduğu halde çarpmıştı da o zaman motoru bırakıp göstermiştim sradıma çarpmanın neye mal olduğunu var öle salaklar takma kafanı be kanka
    Aaa Kanka Unuttum Ona Bakmayı (: Ama Marş Bastığına Göre Akü Hala Duruyo (:
    Alıntı siyahatmaca adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu tip insanlar haksız olduklarını elbette bilirler, ama kibirlerinden seni suçlarlar. Bunlardan çooook var, dert etme. Şükür ki öyle değiliz, sıkma canını...
    Evet Abi Utanmasa Sen Çarptın Diyicekti (: Yayla Gibi Yerden Arabayı Döndüremedi.Yolu Tıkamayayım Diye Kaldırımın Kenarına Yapışmıştım Birde.
    Dar Bir Yerde Değil,Babam Hergün Aynı Yerden Koca Otobüsle Dönüyor (:
    "TayGuN"
    "GuNControll"

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler