Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Kriterlerime uygun motosiklet arıyorum

Motovento
    REKLAM ALANI

kesinlikle haklısınız ehliyetsiz kullanmayı düşünmüyorum ama ehliyet lmayı motordan önce yaparsam zamnın cok uzucağını bildiğim için önce motor arkasından cok hızlı bi şekilde ehliyet oalrak düşünüyorum ..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Majesty 400
    Alıntı acemi35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu soruyu cevaplamak istemezdim :( ama ehliyetim yok + sadece bikere bindim hayatımda 7- 8 sene önce onda da 20 m falan gittim :(
    anlaşıldı, sana elektrikli bişeyler bakıcaz anlaşılan )

yauu zn çokmu yakıyo 100km 10 tl degılmi ortalama buda az değilmi :S

huska - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '08 DL 650- '88 px200
    boyle konusuyoruz dıye yarın hatta dıger haftalardada offlıne kalırsan bılkı senı ehlıyetsız sorumsuz ne yaptıgını bılmeyen bırı olarak gorecegız.kesınlıkle ve net soyluyorum eger ehlıyet almadan motora bınersen kendıne en buyuk kotulugu yapacaksın yarın bırgun basına allah korusun bı kaza gelırse senın sorumsuzlugun baskalarının hayatına malolabılır o yuzden bı kardes tavsıyesı hep aklında kalsın bu soylenenler....

mücahit_89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Discover 150
    bu soruyu cevaplamak istemezdim :( ama ehliyetim yok + sadece bikere bindim hayatımda 7- 8 sene önce onda da 20 m falan gittim :(
    hoca bence sen git o paranla ehiliyet al allah korusun sen motor alır yakalanırsan zaten ookadar masrafın olcak ehliytini al alana kadar da hem para atmaya devam et hemde motor kullananlardan fikirler alilk motorumu aldım ve 3 ay motoru değil trafik bahceden dışarı çıkarmamıştım çünkü zaten motordan daha çok ceza ödeyeceğimi bildiğim içintavsiyem kesinlikle ehliyet alman...

kaza aman allah korusun zaten kontrolde cezası bıle yeter + araba için ehliyet alırken motorla beraber olsun dıye dusnuyodum ama ozman ilerisi için hani olurda bi gun motor alcak olursam hazırda olsun dıye dusunmustum ailem karsı cıkınca motora bende direttmedim ama artık araba yerıne motor kullanmak istiyorum

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:21 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:18 ----------

motoruda en kısa zamanda almak ıstıyorum bu parayı baska bıyere harcamamak için + bide acık maymun iştahlıyım heran değişebilirde :( gitarımı yeniliyebilirirm motor yerıne o yüzden hemen almak istiyorum..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:26 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:21 ----------

ama ne alıcam ?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:36 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:26 ----------

bu zn veya asya ile hatta jinlun ile izmir ddışına çıkamazmıyım :S:(?

arkadaşlar cevap gelmicekmi?
    yani zor olan znnin 200 km yapmasımı

huska - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '08 DL 650- '88 px200
    arkadaşlar cevap gelmicekmi?
    yani zor olan znnin 200 km yapmasımı
    arkadasım sen zn yı al bakalım once neler yapacaksın motora bakmayı bılıomusun?yoksa motoru alıp dırek yollara falan vurmayı dusunmuyorsun herhalde?znyle 200 degıl 500de yaparsın ama bu senın motora kendıne baktıgın gıbı bakmaktan gecıyor tabii bırde nasıl kullandıgın.onun ıcın sımdı sana burda yazacaklar olurmu yapma etme gıtme git yapar cosar ucar dıye.bunları duyunca ne yapacaksın?tatmin olacakmısın,yanı kendıne guvenıyormusun.dunden berı herkes sana dogruyu yapmanı vurguluyor sen hala krıterlerıne uygun olan olan motoru almıs gıbı znyle bu yol yapılır mı dıye soru soruyorsun bız sana yapmaz desek yapsa desek ne degısecek sen vazgececekmısın veya hemen atlıyacakmısın daha ehlıyetın olmadan sehırler arası gezmeye takmıssın sen bence gıtarınla musıc calısmaya devam et bu arada bı ehlıyet al sonra sana motor bakalım tamammı kardesım

CBR700F - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Marauder
    ehliyet + ekipmanlar olmadan yola çıkılmaz ama motor alırsın kurcalarsın öğrenirsin ehliyetin çıkıncada neyi nerde bilerek gazlarsın , sorun çıktımı kendin halledebilirsin , çünkü ehliyet alırken sana hiçbirşey öğretmeyecekler sadece basit 20 30 soru yapacaksın.
    Bu krallığın tacı kask , tahtıda motordur.
    "htmetin"

barok34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco xciting 250 i
    ehliyeti al gel sana birsürü motor önereceğim arkadaşım söz
    Biz hepimiz, Gök ananın içinde dönen tek bir çocuğuz.

tekintekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki BANDİT 650 S (Haydut)
    Acemi35 ,trafik canavarı olma yolunda bence ...

yadımcı olan herkese teşekkür buakdar kastırmamın nedeni parayı sokaktan bulmuyo olmam diğer herkes gibi kendime bişey alırken herzamn manyaklık derecesinde ilgi ve paranoyalarla araştırıyorum çünkü aldığım şeyelre güvenmiyorum derdimi anlattım motorla yapmak istediğimi anlattım vedoğal oalrak tecrübeli kişilerden fikirlerini almak istedim aldıktan sonra aaa neyse ikinci motorumu aldıgımda yaparım gibi yaparım bi durum yok .. ama param olsaydı alıcağım motor shadow olurdu + kimseyede bişey sormazdım para var huzuer var para yok çene var.. herkese teşekkür ilgisi için.

tekintekin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki BANDİT 650 S (Haydut)
    Önce yetki , sonra yetenek...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:03 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 20:58 ----------

Önce yetki,sonra yetenek...

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Tiger250
    Alıntı SinanAksu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    saglam + az yakıcak + mondial'e benzicek + tamirle ugrasmicam + hafta ici kullanicak + hafta sonu 200 km gezicen + karnım doyucak + pastam durucak + 1800'tl yi gecmicek, BOYLE BI MOTOR YOK

arkadaşlar bu 125zn yi geliştirmek mümkünmü modifiye ederek .. çünkü başka motor istemiyorum motoru biraz daha büyütmek daha kullanışlı bi hale getirmek mümkünmü?

melocann - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YaMaHa YzF R25
    arkadaşlar bu 125zn yi geliştirmek mümkünmü modifiye ederek .. çünkü başka motor istemiyorum motoru biraz daha büyütmek daha kullanışlı bi hale getirmek mümkünmü?
    işte o zaman motoru eline alırsın sakına oynama ya motoru buyut yada elinde olan imkanlarla yola devam et

herkes demiş ben de demeden geçemeyecem ehliyetini al güzel kardeşim sen buraki arkadaşların dediklerine dinle emin ol iyiki yapısım etmişim diyeceksin gör bak

buradki herkes senin iyiliğini düşündüğü için diyor bunları
    kendini bişey zannedenlere uyuz oluyorum:

bilmiyorlar ki bugun bana yarın sana

herkesin iyliğim için öerilerde buldunğunun farkındayım, tecrubesiz biri olarak bu kadar tecrübeli insanlara bişey demek haddime düşmez tabiki. kesilikle ehliyetten önce motoru alıcam yada işte budur diye akrar kılıp ondan sonra ehliyete gidicem (bu serüvene biran önce başlamak için kendimi gaza getrme metodum
    ama işler iyice sarpa sardı
    zn ile ilgili hayallerim yıkılyıo yavaş yavaş :( gezinti motoruna yaklaşıyorum şimdide çünkü gitmedik yol bırakmamak istiyrum ama dahada karışıyorum işin içinden nasıl çıkıcam bilemiyorum

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler