Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

trafikde motosikletin üzerindekinin insan olduğunu unutan magandaları ne yapacağız

Motovento
    REKLAM ALANI
    mavibuz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    gt 250 r
    Alıntı bosnak_semko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o magandalardan biri 1 hafta önce bana çarptı :@ :@ sonrada arkasına bakmadan kaçtı gitti :@
    geçmiş olsun iyisindir umarım
    AZRAİL herzaman artçıdır ona göre kullan, yoksa

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    bosnak_semko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 800
    çok şükür ölmediğim için mutluyum..
    ama bir süre koltuk değneklerine mahkumum...

Motosikleti
    gt 250 r
    Alıntı bosnak_semko adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    çok şükür ölmediğim için mutluyum..
    ama bir süre koltuk değneklerine mahkumum...
    ooo kardeş büyük geçmiş olsun Allah açil şifalar versin umarım biran önce salığına kavuşur aramıza dönersin ve inşallah birdaha böyle birşer başına gelmezzz, tabiki Allah bütün motorcuları korusun

bosnak_semko - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda VFR 800
    Alıntı mavibuz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ooo kardeş büyük geçmiş olsun Allah açil şifalar versin umarım biran önce salığına kavuşur aramıza dönersin ve inşallah birdaha böyle birşer başına gelmezzz, tabiki Allah bütün motorcuları korusun
    çok sağolasınn..
    bu magandalar trafikte olduğu sürece bunlar devam edicek...bugun bana çarptı kaçtı yrn bi başkasına ertesi günü bi başkasına :S :S

Taner YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sırasıyla: Hyo GT250R, YAMAHA R1, HONDA 1000 RR,
    Sıkıştıran olursa kenara çektireceksin el kol hareketleriyle..
    Cebinden biber gazını çıkarıp sıkacaksın gözüne gözüne..
    Sonrada kafasını arabasının altına sokana kadar döveceksin..
    Korkarak yaşıyorsan eğer sende hayatı seyredenlerdensin..

osmanba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda şhadow VT 750 c 4 - Honda CBF 150
    Motosikletlilere yapılan haksızlığı şiddetle kınıyorum. Biz motosikletliler ülke trafiğinin hatalarını sinemize çekerek toplumun düzelmesini beklemeye kalkarsan çok sürmez en kısa zamanda teker teker biteriz.
    Size kasıt bir hareket mi yapıldı ? Ve sizler paçayı ucuz kurtardınız ! Hiç üşenmiyelim arkadaşlar. Vatandaşın arabasını çaktırmadan takip edelim. Adresi belirleyelim. Mutlaka gurubumuz olan arkadaşlarımız vardır. Hemen bir plan kurup o magandanın malınas ve canına çok ağır hasar verecek hale sokalım. Alnının ortasınada "Motosiklet intikam gurubu "diye yazalım. Hele bu durum bir medyaya çıksın. Bakalım bir daha bu hareketlere cesaret edebiliyolar mı ? Medeniyetten uzak olana dağ kanunu...

Kelleci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YZF-R1
    olay yerinde işi bitirmekten yanayım
    Drift Religion

asm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '13 Kymco G-Dink 250i
    Öyle herkese paldır küldür saldırmamalı. Bu fikir yanlış bence.

Bizler hakkaten motosiklet üstünde trafikte daha fazla geriliyoruz belki diğer sürücülere göre. (en rahat olanları dolmuşçulardır herhalde!)

Bunun gerilimin kaynağı,arkamızı yaslayacağımız rahat bir koltuğumuzun olmaması mı bilmiyorum ama önyargı ile motor sürülürse bir anlık dalgın olan,mazereti olan adama da patlayabilirsiniz.

Ülkemiz insanında malesef bir boşvermişlik var her alanda.

Eminim ki burada trafiği eleştirenlerin çoğunun da(ben de dahil) başka alanlarda eksiklikleri var.

Bu toplum genel anlamda iyileşme göstermediği müddetçe trafiğin düzelmesini de malesef bekleyemeyiz.

İlla ki bizi mobese gibi cihazlar yola sokacak herhalde!
    Atın iyisi alayda,kabın iyisi kalayda belli olur.

Motosikleti
    RAMZEY QM 200 GY
    kardeşlerim geçmiş olsun bu durum uzun yıllardan beri var motosiklet kullananlara saygı yok onların kendilerine saygıları yok karşıdakinin insan olduqunu unutuyorlar bi can taşıdıqını bu eqitimler olsa dahi orda saygı gösterir aldıktan sora yine aynı olur amaç yine değişmez ben sürücü kursu sahibi olarak eğitime öncelikte buna önem veriyoruz yanlış anlamayın ama zengin gösteriş için araç kullanan insanlar amaç onlar için gösteriş tabi karşıdakinin durumu nasıl olursa olsun düşünmezler ve motosiklete karşı çıkanlar çok

Motosikleti
    My Kawa..
    dün birine daldım rahatladım mı? pek değil, yanında kız arkadaşı vardı o yüzden çok dalmadım benim hayatıma kastedip gülen ve sevgilisine benim hayatımla şaka yapana az bile..
    [B][COLOR="Blue"]Eskiden Piyasa nerde biz orada, Artık biz nerede piyasa orda..[/COLOR][/B]

[B][COLOR="Red"]Yüreklerde ünlem akıllarda soru işaretiyim anlayana çok anlamayana az gelirim..[/COLOR][/B]

Motosikleti
    2 teker olsun da tahtadan olsun
    Alıntı KyCd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dün birine daldım rahatladım mı? pek değil, yanında kız arkadaşı vardı o yüzden çok dalmadım benim hayatıma kastedip gülen ve sevgilisine benim hayatımla şaka yapana az bile..
    Kadir bi günün de olaysız geçsinşaka bi yana dolu tabanca gezmekte fayda var biber gazına alışmış millet pek etkilemiyo,geçen mecidiye köy ışıklarda durdum ticari öküzün biri kçıma kadar yanaştı hafiften dokundu arkama döndüm el kol hareketi yaptım sen napıyosun gibilerinden,adam indi aşağı başladı bağırmaya ne hareket yapıyon lan derdin ne falan,ben de cevabını vermek için motordan aşağı inerken benim emaneti görmüş,ondan sonra bi kıvırmalar bi kıvırmalar abi kusura bakma valla zemin kaygandı görmedim falan,ama ben kaskın içinde nasıl gülüyorum ticari şoförü görmüyo tabi,paşa paşa bindi taksisine nasıl kaçıyo,yani dişini gösterecen abi millet motorcuları aşağılamaya alışmış,hepsini indirmek lazım böylelerinin

Motosikleti
    My Kawa..
    basın ekspress yolunda orta şeridin ortasında gidiyorum trafik akıyor hızım 80-90 altımda Hyo hava hafiften çisiyor.. beyaz bi polo sağımda içinde bi zibidi yanında sevgilisi yanyana geldik zibidi baktı bende ona baktım sonra bu denyosan direksiyonu üzerime kırdı aniden bende motoru sola yatırdım kaçmak için o esnada tekerlek çukura denk geldi ve motor tank slappinge girdi şansa bala topladım bu uzadı tabi o arada bende peşine yapıştırdım.. ileride trafik durdu, baktım açılacak gibi değil emniyet şeridine çekip indim yürüdüm biraz açtım kapısını in aşşa dedim küfür etti in lan dedim bu inmeye niyetlendi küfür ede ede tam inerken girdim lavuğa yanındaki bayan başladı ağlayıp bağırmaya fazla hırpalamadım ama ağzı burnu kan içinde kaldı hayret çevreden ayıran olmadı.. he doğru mu yaptığım değil ama ya ben düşseydim? sakat kalsaydım yada ölseydim? o zaman burada herkes araç şöförleri şöyle böyle diye yazacaktı. Öldürüceksin dayak atacaksın diye yazacaktı herkes.. ben yine yanındaki bayan yüzünden adamı es geçtim..
    [B][COLOR="Blue"]Eskiden Piyasa nerde biz orada, Artık biz nerede piyasa orda..[/COLOR][/B]

[B][COLOR="Red"]Yüreklerde ünlem akıllarda soru işaretiyim anlayana çok anlamayana az gelirim..[/COLOR][/B]

osmanba - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda şhadow VT 750 c 4 - Honda CBF 150
    basın ekspress yolunda orta şeridin ortasında gidiyorum trafik akıyor hızım 80-90 altımda Hyo hava hafiften çisiyor.. beyaz bi polo sağımda içinde bi zibidi yanında sevgilisi yanyana geldik zibidi baktı bende ona baktım sonra bu denyosan direksiyonu üzerime kırdı aniden bende motoru sola yatırdım kaçmak için o esnada tekerlek çukura denk geldi ve motor tank slappinge girdi şansa bala topladım bu uzadı tabi o arada bende peşine yapıştırdım.. ileride trafik durdu, baktım açılacak gibi değil emniyet şeridine çekip indim yürüdüm biraz açtım kapısını in aşşa dedim küfür etti in lan dedim bu inmeye niyetlendi küfür ede ede tam inerken girdim lavuğa yanındaki bayan başladı ağlayıp bağırmaya fazla hırpalamadım ama ağzı burnu kan içinde kaldı hayret çevreden ayıran olmadı.. he doğru mu yaptığım değil ama ya ben düşseydim? sakat kalsaydım yada ölseydim? o zaman burada herkes araç şöförleri şöyle böyle diye yazacaktı. Öldürüceksin dayak atacaksın diye yazacaktı herkes.. ben yine yanındaki bayan yüzünden adamı es geçtim..
    Bravo kardeş. Bu tür davranışlara hayır diyen arkadaşlar var. Ben sizi gerçekten tebrik ediyorum.
    Bundan sonra o züppe arkadaşlarına yediği dayaği anlatarak aman ben ettim ve buldum siz etmeyın diyerek nasıhat çeker..

trgy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HD xl 883
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Keşke çıksa bende boş değilim birader...birimiz .ok yoluna gideriz artık...önce o sıkarsa sorun kalmaz...nefsi müdafadan yırtarım...

Eğitimli profesyoneliz...25 te 24...o 1 tanede nefesimi fazla tutamadığım için..

gece uykusuz çalışıp sabah poligona gittiğim bir gün özeti...

başkan büyüksün

Taner YILMAZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Sırasıyla: Hyo GT250R, YAMAHA R1, HONDA 1000 RR,
    Keşke herşey güzellikle halledilebilse ama malesef olmuyor.. Dinsizin hakkından imansız gelirmiş, ellerine sağlık..
    Korkarak yaşıyorsan eğer sende hayatı seyredenlerdensin..

Motosikleti
    gt 250 r
    Eline sağlık aslında yanındaki bayanı hiç takmasaydın keşek yada onuda uyarsaydın nede olsa oda suçlu sevgilisine müdahale etmemmiş, plakasını alsaydın keşke gördüğümüz yerde .....

Motosikleti
    My Kawa..
    Alıntı osmanba adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bravo kardeş. Bu tür davranışlara hayır diyen arkadaşlar var. Ben sizi gerçekten tebrik ediyorum.
    Bundan sonra o züppe arkadaşlarına yediği dayaği anlatarak aman ben ettim ve buldum siz etmeyın diyerek nasıhat çeker..
    Umarım öyle olur birde bunun tersi olma ihtimali var gördüğü her motorluya uyuz olup kin besleme durumu..

Alıntı Taner YILMAZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Keşke herşey güzellikle halledilebilse ama malesef olmuyor.. Dinsizin hakkından imansız gelirmiş, ellerine sağlık..
    Güzellikle halletmeye kalktığım kimseye laf anlatamadım anlayacak kapasitedeki adam zaten o hareketi yapmıyor. ne geliyosa başımıza eğitimsizlikten geliyor..

Eline sağlık aslında yanındaki bayanı hiç takmasaydın keşek yada onuda uyarsaydın nede olsa oda suçlu sevgilisine müdahale etmemmiş, plakasını alsaydın keşke gördüğümüz yerde .....
    O sinirle plakayı almak aklıma gelmedi.. bi dahakine kısmet..

Motosikleti
    gt 250 r
    Umarım öyle olur birde bunun tersi olma ihtimali var gördüğü her motorluya uyuz olup kin besleme durumu..

Güzellikle halletmeye kalktığım kimseye laf anlatamadım anlayacak kapasitedeki adam zaten o hareketi yapmıyor. ne geliyosa başımıza eğitimsizlikten geliyor..

O sinirle plakayı almak aklıma gelmedi.. bi dahakine kısmet..
    Allah korusun kardeş birdahaki sefer olmaz inşallah

Motosikleti
    My Kawa..
    Allah korusun kardeş birdahaki sefer olmaz inşallah
    Bu işler sakat kimin ne olduğu belli değil. Allah kimseye kaza bela vermesin. Bu arada Avcılar'dan mısın sen?

Motosikleti
    gt 250 r
    Bu işler sakat kimin ne olduğu belli değil. Allah kimseye kaza bela vermesin. Bu arada Avcılar'dan mısın sen?
    EVVETTT , galiba sende ?

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler