Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

1000 TL 'm var yardmcı olun..

Motovento
    REKLAM ALANI
    kaizeN188 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr esd
    Arkadaşlar kolay gelsin.. Siteyi uzun zamandır takip ediyorum ve kendime göre bir motor arıyorum.. babam 1000 tl yardmda bulunabilceğini söylemişti ama şimdi kendin al diyor ve benim 1000 tlden bir kuruş fazlam yok şimdi çinli minli 2. el önerebilceğiniz bu fiyata kadar olan motorları bekliyorum..

ucuzun iyisi diye bir tanım varsa xD lütfen onu göz önünde bulundurun..

şimdiden teşekkürler..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    HYO GT250R SATILDI---UFALTACAZ GİBİ GÖRÜNÜYOR..
    kardeşim mondial 100ukh al diyorum sana tertemiz ikinci el az kilometerede bulursun o paraya

Motosikleti
    Yamaha Ybr esd
    Alıntı GOKHAN42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim mondial 100ukh al diyorum sana tertemiz ikinci el az kilometerede bulursun o paraya

bende onu düşünmüştüm kardeşim ama şöyle bişey var motora biraz baktım kalkışlarda filan seri görmedim ve çok sorun çıkardığını söylediler.. kötünün iyisi varsa onu almalıyım nasolsa 1000 tl gitcek bu fiyata alabilceğimin en iyisini almayı istiyorum yazda geliyor malum
    saoL yorumun için..

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    Alıntı kaizeN188 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bende onu düşünmüştüm kardeşim ama şöyle bişey var motora biraz baktım kalkışlarda filan seri görmedim ve çok sorun çıkardığını söylediler.. kötünün iyisi varsa onu almalıyım nasolsa 1000 tl gitcek bu fiyata alabilceğimin en iyisini almayı istiyorum yazda geliyor malum
    saoL yorumun için..
    o fiyata ondan daha iyisi olmaz dostum 100 kh kötünün iyisidir..1000 lira verip 299 mu yapmak istiyorsun anlayamadım seni..
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

Motosikleti
    Yamaha Ybr esd
    Alıntı motorhocası adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    olabilirdi ama 1000tl yi bile zor çıkarıcam şu durumda.. yinede saoLun belki onların 2. ellerine bakabilirim lifan lar nsldır mondiallerden iyi midir ?

edit:yazım hatası

---------- Mesaj ekleme zamanı: 22:45 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 22:39 ----------

Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o fiyata ondan daha iyisi olmaz dostum 100 kh kötünün iyisidir..1000 lira verip 299 mu yapmak istiyorsun anlayamadım seni..

yok ya sorunum hız değil kardeşm :D o 100cclk kuplarla 130 140 yapmayada çalışmam ayağımı yerden kessin ve sorun çıkarmasın yeter bana :D bu arada teşekkürler yorumunuz için..

olabilirdi ama 1000tl yi bile zor çıkarıcam şu durumda.. yinede saoLun belki onların 2. ellerine bakabilirim lifan lar nsldır mondiallerden iyi midir ?
    Lifan daha iyidir,selam söyle babana belki 200 çıkma yapar.

Motosikleti
    Yamaha Ybr esd
    Alıntı motorhocası adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Lifan daha iyidir,selam söyle babana belki 200 çıkma yapar.
    çıkcağını çıktı daha fazla zorlayamam xD malesef elimdekiyle alıcam ne alıcaksam xD olmadı bi yaz daha motorsuz geçicek :(

çıkcağını çıktı daha fazla zorlayamam xD malesef elimdekiyle alıcam ne alıcaksam xD olmadı bi yaz daha motorsuz geçicek :(
    Hayırlısı olsun. Kolay gelsin.

kelon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS APACHE SİYAH İNCİM

ss

pm attım bakarsan sevinirim

Motosikleti
    mondi 150MC
    Motoruma kefilim öneririm;)
    fiyat 1600den cektım

ŞOKK FİYAT!!!! 2006 Yuan f5 Son hafta !!!! (#19514346)
    [B]Her beden üzerinde % 5o ölüm ihtimali ; % 5o yaşam ihtimali taşır... [/B][COLOR="Red"][b]!!!!!--HyO--!!!!!:queen:[/b][/COLOR]

Motosikleti
    dostum mondi 100ukh sorun çıkarmaz temiz ikinci el bul walla yağını eksik etme hiç sorun etmiyor ya tam şehir içi motoru heryere zırt zırt gidersin kalkışlarda biraz doğru söylüyorsun ama hepsi bir değil bunların. arkadaşımın 2006 18binde mondisi var daha motoru hiç tamir ettirmedi yeni yeni debriyaj balatası kaçırmaya başlamış onu değiştirtcek düşün yani. benimde vardı 2008 model ama ben onu hiç bir zaman geçemedim ne yaptıysam o beni geçiyor ivmelenmesi onun çok iyi sonra 90-100 arkasından seyrediyordum

Motosikleti
    Yamaha Ybr esd
    Alıntı ozan150zc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motoruma kefilim öneririm;)
    fiyat 1600den cektım

ŞOKK FİYAT!!!! 2006 Yuan f5 Son hafta !!!! (#19514346)
    teklif gzl ama babam büyük motor alamazsın dior cup tarzı bakıyorum yani.. yinede saolun

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:02 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:01 ----------

dostum mondi 100ukh sorun çıkarmaz temiz ikinci el bul walla yağını eksik etme hiç sorun etmiyor ya tam şehir içi motoru heryere zırt zırt gidersin kalkışlarda biraz doğru söylüyorsun ama hepsi bir değil bunların. arkadaşımın 2006 18binde mondisi var daha motoru hiç tamir ettirmedi yeni yeni debriyaj balatası kaçırmaya başlamış onu değiştirtcek düşün yani. benimde vardı 2008 model ama ben onu hiç bir zaman geçemedim ne yaptıysam o beni geçiyor ivmelenmesi onun çok iyi sonra 90-100 arkasından seyrediyordum
    anladım kardeşim yorumların için çok saol.. mondiali ciddi anlamda düşünmeye başladım.. bide skygolar var snrm onlar nsldır bilginiz varmı ?

Motosikleti
    TVS APACHE SİYAH İNCİM

ss

valla kardes sana bşey söliyimmi ben kendi motoruma 1.5 milyara yakın masraf ettim motor skygo markası ama motoru komple yenilenmiş ve ustası motora kefil bir ustada yaptırdım usta istediğin uzun yola çık dedi
    benim verdiğm fiyatıda kimse vermez sadece sıfır motor alcağım dan satıyorum

Motosikleti
    teklif gzl ama babam büyük motor alamazsın dior cup tarzı bakıyorum yani.. yinede saolun

---------- Mesaj ekleme zamanı: 00:02 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 00:01 ----------

anladım kardeşim yorumların için çok saol.. mondiali ciddi anlamda düşünmeye başladım.. bide skygolar var snrm onlar nsldır bilginiz varmı ?
    hepsi birbirinin aynısı görünümünde zaten dostum diğer markalar hakkında yorum yapmıyım ama mondiali kullandığım için öneriyorum sana. başka marka bide zealsunun cupuna bindim,mondial daha tatlı ve rahat kardeş. birde 1000tlden fazla para verme hatta daha düşüklere bulabilirsin mondi 100ukh.

Motosikleti
    Yamaha Ybr esd
    Alıntı kelon adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    valla kardes sana bşey söliyimmi ben kendi motoruma 1.5 milyara yakın masraf ettim motor skygo markası ama motoru komple yenilenmiş ve ustası motora kefil bir ustada yaptırdım usta istediğin uzun yola çık dedi
    anldm kardşm ama cup motora zor ikna ettm almak istemiyor kaza yaparsan kötü olur filan diyor şimdilik onu kırmamam lazm malesef.. inş iyi bir alıcısı çıkar

Motosikleti
    TVS APACHE SİYAH İNCİM

ss

başka sorunu yok

Motosikleti
    Yamaha Ybr esd
    hepsi birbirinin aynısı görünümünde zaten dostum diğer markalar hakkında yorum yapmıyım ama mondiali kullandığım için öneriyorum sana. başka marka bide zealsunun cupuna bindim,mondial daha tatlı ve rahat kardeş. birde 1000tlden fazla para verme hatta daha düşüklere bulabilirsin mondi 100ukh.
    evet 800-900 den başlıyor sanırım hayırlısı bulurum inşallah güzel bir mondial..

sergiowanni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER-5
    sen babana az daha asıl hiç olmazsa 500 çıkarsın yada bekle 1500 tl yap onu hiç olmazsa bakımları gelmiş bir japon al masrafı olsun sana biraz ama japon olsun..85 model cg bile alsan ii bence çinlilerden..
    ALMA ÇİNLİ ARKADASIM ALMA..

Arkadaşım öncelikle ehliyetin,korumaların var mı?
    Eğer yok ise bu paraya öncelikle onlara harca motoru ne zaman olsa alırsın.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler