Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

1000 TL 'm var yardmcı olun..

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    HYO GT250R SATILDI---UFALTACAZ GİBİ GÖRÜNÜYOR..
    Alıntı sergiowanni adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen babana az daha asıl hiç olmazsa 500 çıkarsın yada bekle 1500 tl yap onu hiç olmazsa bakımları gelmiş bir japon al masrafı olsun sana biraz ama japon olsun..85 model cg bile alsan ii bence çinlilerden..
    ALMA ÇİNLİ ARKADASIM ALMA..
    hemşerim öyle demek bizde çinliyle başladık iyi bakarsan emin ol kafa ağrıtmıyo bu çinliler ya harbi bak sen hiç çinliye bindinmi de konuşuyon

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    Honda Hornet 900
    bence kesınlıkle çinliye bulaşma.al 1 tana yamah bws 100 taş gbi motor.km si yuksek olsa bıle gozunu korkutmasın taş gbi motorlar.yada honda activa
    En iyi sürücü, kendini karşısındakinden koruyabilendir.

sergiowanni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER-5
    Alıntı GOKHAN42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hemşerim öyle demek bizde çinliyle başladık iyi bakarsan emin ol kafa ağrıtmıyo bu çinliler ya harbi bak sen hiç çinliye bindinmi de konuşuyon
    sence binmeden yorum yapar mıyım?12 ay 150 hs ye bindim..okey?sanayide beni kime sorsan tanır..kanka oldu onlarla 12 ayda..en son benzin döküp yakıyodum motoru..motomertin servisinde bakıldı..hersey tüm bakımları hiçbir km kaçırmadan..iyi kullanıldı motor..ama fıssss

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:44 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:41 ----------

ha kardeşim bak arkadasımızın söylediği doğru önce ehliyet filan al..sonra koruma..aynen katılıyorum..

mücahit_89 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Discover 150
    çinli scooter da kullandıım çinli cup'lardan da hatta cup motorumda duruyo hala 6.bin kmde tertemiz o parayada alınacak motor cup tarzı hem pratik hem ekonomik scooter alırsan açaçağı masraf sorun fazla benzin yakar sorun temiz cup al başın ağırmasın derim ben

Motosikleti
    HYO GT250R SATILDI---UFALTACAZ GİBİ GÖRÜNÜYOR..
    Alıntı sergiowanni adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sence binmeden yorum yapar mıyım?12 ay 150 hs ye bindim..okey?sanayide beni kime sorsan tanır..kanka oldu onlarla 12 ayda..en son benzin döküp yakıyodum motoru..motomertin servisinde bakıldı..hersey tüm bakımları hiçbir km kaçırmadan..iyi kullanıldı motor..ama fıssss

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:44 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:41 ----------

ha kardeşim bak arkadasımızın söylediği doğru önce ehliyet filan al..sonra koruma..aynen katılıyorum..
    abi motomertten alışveriş yapmamanı ve güvenmemeni öneriyorum sana.. 40tllik bir arızayı 180tlye mal ettiler bana.o gün bu gün hiç uğramadım oraya,motora da ilk başladığım zamanlardı,sonradan tanıştığım motorcu arkadaşlarda orada katakullinin çok olduğunu söylediler.

Motosikleti
    Suzuki Marauder 250
    Bence 1000 tl'lik bir bütçen varsa öncelikle hazırlıklarına harcamalısın. Var mı yok mu bilmiyorum ama ehliyet için bir 300-400 lira gidiyor. Kask, mont, eldiven dedin mi zaten 1000 lira zor yeter gibi görünüyor. Tabii bunlar varsa sende soru yok. Ama yoksa önce bunları bir toparla, motoru sonra alırsın.

Yasoe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki EN500
    Alıntı kivanckitapc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bence 1000 tl'lik bir bütçen varsa öncelikle hazırlıklarına harcamalısın. Var mı yok mu bilmiyorum ama ehliyet için bir 300-400 lira gidiyor. Kask, mont, eldiven dedin mi zaten 1000 lira zor yeter gibi görünüyor. Tabii bunlar varsa sende soru yok. Ama yoksa önce bunları bir toparla, motoru sonra alırsın.

Yukarıdaki yoruma kesinlikle katılıyorum..
    Önce ehliyet + koruma olayına gir. Hem bakarsın sen bunları yapınca baban yumuşar da destek çıkar sana..

Ehliyetsiz yakalanırsan bin küsür lira cezası var..
    İş durumun nedir bilmiyorum ama ehliyetin de olursa motorla dağıtım yapan pizzacı/kebapçı gibi yerlerde part-time çalışıp para da kazanabilir, istediğin motor için para biriktirebilirsin..

Motosikleti
    korna kaldı geriye
    KARDESİM BEN MOTORUMU SATIORUM ÇÜNKİ ARABA ALDIM ALMAK İSTERSEN 1100 DÜ 1000 E BIRAKIRIM MSNİMİ EKLE dreamclio@hotmail.com motoru sıfır aldım 3 yıl muayne sigortası herseyi var 2006 ama 2009 12 ay trafige cıkıslı daha 200 kmde alarmI VAR ÇİN deil biras kalıtelisi markası gomoto NOT. 2006NIN SEBEBİ AMCAM MOTORCUYDU BAYİLİGİ BIRAKTI ONDAN DÜKKANDA DURUODU POSETLİYDİ BEN ALDIM HERSEYİNE BAKILDI KONTROL EDİLDİ BİR SEY YOK TEK MARSTA ALIR MSNİMİ EKLE RESİMLERİ GÖNDERİRİM.. AYRI YETTEN KASK VE BAGAJDA VAR

kaizeN188 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Ybr esd
    bi süre internete giremedim özür diliyorum.. Korumaları babam alıcak o yönden sorun yok bws filanda temiz bulmam çok zor yani çinliye mecburum arkadaşlar :/ ilgilendiğiniz için teşekkür ediyorum mondial alıcam galiba bakmaya başladım..

mbuyuk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC750X
    abi motomertten alışveriş yapmamanı ve güvenmemeni öneriyorum sana.. 40tllik bir arızayı 180tlye mal ettiler bana.o gün bu gün hiç uğramadım oraya,motora da ilk başladığım zamanlardı,sonradan tanıştığım motorcu arkadaşlarda orada katakullinin çok olduğunu söylediler.
    katılıyorum

---------- Mesaj ekleme zamanı: 03:37 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 03:34 ----------

Alıntı kaizeN188 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bi süre internete giremedim özür diliyorum.. Korumaları babam alıcak o yönden sorun yok bws filanda temiz bulmam çok zor yani çinliye mecburum arkadaşlar :/ ilgilendiğiniz için teşekkür ediyorum mondial alıcam galiba bakmaya başladım..
    bvs benzini içer zaten tamam kalite ama benzininde litresi 3700 küsür düşünmek lazım. ukh ler 100 km de yaklaşık 2 lt yaktığı söyleniyor yani çok ekonomik günümüz şartlarına uygundur bakımını yaptıktan sonra sorun çıkartacağını sanmıyorum.
    Biz ki kula kulluk edip cennete gitme kaygısıyla üç maymunu oynayanlardan değiliz.

edoxk - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    xl 1000 varadero bmw 650 gs vtsrm 650 xt660
    alsana 1000 vereyim makinanın kralı http://www.sahibinden.com/cigerli_97...XQQdisplayitem
    DÖNERSEN ISLIKÇAL. ....Huzur islamda,sen nerdesin

t.madde - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    mondial 151 rs gitti tvs apache rtr 150 geldi =)

elegance45 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MoNDiaL 150 ZaT vardı sattım :D
    1800 tl desen 1900 km deki 2008 model mondial 150 zatımı satardım allah gönlüne göre versin kardeşim
    Ne Kadar Hızlı Gittiğini Fren Yapınca Anlarsın

GAME OVER TRY AGAIN

KRAL1146 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı edoxk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    alsana 1000 vereyim makinanın kralı http://www.sahibinden.com/cigerli_97...XQQdisplayitem
    yukarda ki ciğerci arkadaşın aracı gayet iyi işini görür bir süre idare eder
    103 hp

sergiowanni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER-5
    bana bişiy yapamadilar..ama denediler..

Motosikleti
    Yamaha Ybr esd
    arkadaşlar çok saoLun ilgilendiğiniz için cup motor almam lazım debriyajlı olmuyor yani.. bakınıyorum bizim buralarda hayırlısı neyse artk tekrar teşekkürler...

c@n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSX600F
    Alıntı kaizeN188 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar kolay gelsin.. Siteyi uzun zamandır takip ediyorum ve kendime göre bir motor arıyorum.. babam 1000 tl yardmda bulunabilceğini söylemişti ama şimdi kendin al diyor ve benim 1000 tlden bir kuruş fazlam yok şimdi çinli minli 2. el önerebilceğiniz bu fiyata kadar olan motorları bekliyorum..

ucuzun iyisi diye bir tanım varsa xD lütfen onu göz önünde bulundurun..

şimdiden teşekkürler..

bu motorsiklet çok güzel sana %100 tavsiye edebilirim

http://www.sahibinden.com/17_000_km_...XQQdisplayitem

http://www.sahibinden.com/iste_temiz...XQQdisplayitem

kardeş alacaklıysan bişeyler yaparım motor benim cevabını bekliyorum
    ::tutkuy:: HAYATI TEZBİH YAPTIM BAZEN SALLIYORUM BAZEN ÇEKİYORUM::tutkuy::

Motosikleti
    Yamaha Ybr esd

teklifiniz içn teşekkürler

teşekkürler ama malesef debriajlı olmuyor cup veya küçük scooterlardn olması gerek..

Motosikleti
    tiger 150
    bende 150 tiger aldım 650 tl ye toplam ruhsat kask ıvırı zıvırı 1100 e geldı ona göre 1000 tl motor alıp ortada kalma .

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler