Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Minik motosiklet yapalım-alalım.

Motovento
    REKLAM ALANI

Arkadaşlar benim çok eskilerden beri minik motosikletlere hevesim vardı.Hatta kendi motosikletimi almadan önce de böyle bir motosiklet alıyordum.Ama babam sağ olsun aldırmadı ve para ekleyip bana motosiklet aldı.Ama şimdi biraz içimde kaldığımdan mı yoksa can sıkıntısından mı bilmiyorum tamamı bana ait bir motosiklet yapayım istiyorum.Aslında yapayım da demeyelim alayım.Honda monkey baktım.Çok uçuk fiyatlarda.Ben şöyle 400-500 lira verebilirim.Pek bakımlı birşey olmaz biliyorum ama boyasını,motorunu tekrardan yapabilirim.Yürüsün yeter şimdilik.Sizlerin de alternatiflerini bekliyorum.Böyle bir motosiklet markası biliyorsanız paylaşır mısınız? Yoksa kuba motorun cross modelini alacağım. Ya da 0 şase üzerine mobylette mi toplasak? Onun fiyatı ne kadarı bulur arkadaşlar?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    '16 Z-One S Mondial
    benimde böyle bir merakım var 400-500 lira tutacaksa bende düşünebilirim
    Uzaklarda bir güneş doğuyor!..

Motosikleti
    Kanuni Breton 125
    400 - 500 varsa gerçekten 0 şase üzerine Peugeot (mobilyet) yada sadece MOBİLYET toplayabilirsin.30+30 tekerlekler. 70 - 90 arası silindir.bloklar felan derken 200 ü geçer alt bölüm. (direksiyon-koltuk-çamurluklar-gaz fren kolları- ) = 100 tl felan.son olarak ÖN DÜZEN 50 LİRADAN FAZLA OLUR. AZ ÇOK 500 E kapatabilirsin.Yada 2 el ama temiz DÜZME olarak bilinen MOBİLYETLER VAR.mesela tek silindir temiz bir motoru 250-300 arası felan satılıyor burda.BİR ARKADAŞIM VAR ÇİFT SİLİNDİR PEUGEOT MOBİLYETİ VAR 400 LİRAYA ALDI.satacak ama adam bulamıyor.OSMANİYELİYİZ BU ARADA.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:05 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:03 ----------

isterseniz satlık mobilyet var.Hemde çift siilndir.Temiz. FACEBOOK profiliniz varsa gösteririm Resimlerini

Alıntı RacingHaRd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    400 - 500 varsa gerçekten 0 şase üzerine Peugeot (mobilyet) yada sadece MOBİLYET toplayabilirsin.30+30 tekerlekler. 70 - 90 arası silindir.bloklar felan derken 200 ü geçer alt bölüm. (direksiyon-koltuk-çamurluklar-gaz fren kolları- ) = 100 tl felan.son olarak ÖN DÜZEN 50 LİRADAN FAZLA OLUR. AZ ÇOK 500 E kapatabilirsin.Yada 2 el ama temiz DÜZME olarak bilinen MOBİLYETLER VAR.mesela tek silindir temiz bir motoru 250-300 arası felan satılıyor burda.BİR ARKADAŞIM VAR ÇİFT SİLİNDİR PEUGEOT MOBİLYETİ VAR 400 LİRAYA ALDI.satacak ama adam bulamıyor.OSMANİYELİYİZ BU ARADA.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 12:05 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 12:03 ----------

isterseniz satlık mobilyet var.Hemde çift siilndir.Temiz. FACEBOOK profiliniz varsa gösteririm Resimlerini
    Sağolun.Ama ben kendim uğraşmak isterim.Peki bir parça listesi çıkarayım mı? Ben temiz birşeyler yapayım diye uğraşıyorum.Sadece yazlıkta kullanacağım.0 blok ve şase en pahalı parçalar.Sıfır bloğun fiyatını biliyormusun.(Blok diye bahsettiğim egsoz karbüratör ve bloktan oluşan takım.)

gs500inanc - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat e kaldı :)
    BENDE MODİFİYELİ SUZUKİ TR 50 MAGİC VAR DA DEDİĞİNFİYATIN BİRAZ ÜSTÜNDE... MERAKLISINA SATILIK. AMA İŞİN ÖZÜ MOTOR MODİFİYESİNE DEVAM EDEBİLİRSİN DIŞINA YAPILABİLECEK BİŞEY KALMADI...

BU DA İLANI http://www.sahibinden.com/suzuki_mag...XQQdisplayitem
    suzuki address 50cc=)yamaha dt125=)93 gs500=)99 gs500=)yamaha tt600=)99 er5=) virago 250=)92 kle500=)2004 gs500=) 2005 fazer)

barok34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco xciting 250 i
    Alıntı gs500inanc adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    BENDE MODİFİYELİ SUZUKİ TR 50 MAGİC VAR DA DEDİĞİNFİYATIN BİRAZ ÜSTÜNDE... MERAKLISINA SATILIK. AMA İŞİN ÖZÜ MOTOR MODİFİYESİNE DEVAM EDEBİLİRSİN DIŞINA YAPILABİLECEK BİŞEY KALMADI...

BU DA İLANI http://www.sahibinden.com/suzuki_mag...XQQdisplayitem
    güzel makineymiş oğlan büyüsün biraz alıcam bir tane bunlardan
    Biz hepimiz, Gök ananın içinde dönen tek bir çocuğuz.

RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    gittigidiyorda görüyorum sürekli 400-500e ufak motosikletler
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

McWarnaly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia AF1+FZR 1000+YZFR6
    dostum o kucuk seyler burda 1000 euro civari yapiyor turkiyede de pek ucuz oldugunu sanmam.aslinda hic kullanmadim ama guzel ve saglam biseye benziyorlar,ben Ducati nin oyle bi motorunu gormustum gercekten cok guzeldi.adamin o kucuk seye harcadigi parayla bi motor alinabilirdi sanirim.
    RIDE or DIE

Pinokyoyu yapan Gepetto değilim ki her odunu adam yapayım...:wiinkk:

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler