Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

arkadaşlar bu motor alınırmı bu fiyata

Motovento
    REKLAM ALANI

slm sahibinden.com da gezerken ilanlarda ybrye baktım güzel hoş görünüyo sizden yorum bekliyorum bu motor alınırmı alınmazmı diye http://www.sahibinden.com/sahibinden...XQQdisplayitem 2250 y e indirdi en son

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    artık yok.. beklemede
    dostum bilmiyorum manisalı mısın ama bi izmiri olarak manisada motorsikletlere ne kadar itinalı bakıldığını söylemek isterim....

izmirliyim dostumm pekte güvenemiyorum ikinci ele o yüzden tedirginliyim biraz

Omicron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gitti Güzelim GSR
    arkadaşım fotoğraflarda pek de belli olmuyor ancak sanki ön ve arka tekerler miyadını doldurmuş gibi. eğer gerçekten de öyleyse metzellerden ön arka teker en az 100 tl. aynası yok. eğer aynaları motorla birlikte vermeyecekse en az 25-30 tl de aynalar.
    AKILLILAR DÖVÜŞMEDEN KAZANIR, cahiller kazanmak için dövüşür

Motosikleti
    My Kawa..
    o fiyat aralığında ybr yerine cbf ler var eğer 2500 gibi bi rakam düşünüyorsan bi araştır temiz bişiler bulursun.. ama yinede tercih meselesi bana fiyat biraz tuzlu geldi.. şahsen ben o parayı vermem.. kişisel düşüncemdir..
    [B][COLOR="Blue"]Eskiden Piyasa nerde biz orada, Artık biz nerede piyasa orda..[/COLOR][/B]

[B][COLOR="Red"]Yüreklerde ünlem akıllarda soru işaretiyim anlayana çok anlamayana az gelirim..[/COLOR][/B]

Motosikleti
    '16 Z-One S Mondial
    Alıntı KyCd adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    o fiyat aralığında ybr yerine cbf ler var eğer 2500 gibi bi rakam düşünüyorsan bi araştır temiz bişiler bulursun.. ama yinede tercih meselesi bana fiyat biraz tuzlu geldi.. şahsen ben o parayı vermem.. kişisel düşüncemdir..
    bende arkadaşa katılıyorum 250 daha ekle, (2500tl ye) temiz bi cbf 150 bulabilirsin
    Uzaklarda bir güneş doğuyor!..

Motosikleti
    SkyGo SG200GY - Cheeta 150 T3
    Sna istanbuldan

CBF 150 SATALIM 2500 LİRA

BUTUN BAKIMLARI TAM 2007 MODEL 2008 TRAFIGE CIKISLI

BAKIMLARI HONDADA YAPILDI SİSTEME KAYITLI
    42000 BİNDE MOTOR NOT : ( KURYE MOTORU DEGILDIR )
    [COLOR="Red"]SkyGO SG 200 GY
    Cheeta 150 -T3[/COLOR]

Motosikleti
    Afganistan da scooter takılıyor...
    125 cc için fiyat normal gibi gözüksede 150 ya da 250 cc honda bak derim. arkadaşın dediği gibi lastik ve ayna elzem gibi görünüyor...
    Hız tutku olmamalı...

TORAMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Scarabeo 200 ie
    Gidip yerinde görmende fayda var.

Motorun çalışma sesi iyimi yağ kaçıran yeri varmı frenleri tutuyormu vs.gibi durumları yakından görüp incelemeyle anlayabilirsin.

gezgin_33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBF-150
    Bence daha uygun fiyata bulabilirsin.. Bu motor için bu fiyat biraz fazla gibi.
    Dostu-Düşmanı ayırdettik ve bıraktık bir ovaya. Dedik ki, gerçekten bilmiş miyiz.
    baktık ki, kime ne etiket yapıştırmışsak doğru çıkmış..

sergiowanni - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki ER-5
    cbf daha ii az daha beqle cbf al..cbf daha yeni teqnoloji ve muhendisliq..

motorcu arkadaşım var onunla bakmya gideriz de.güvenilir yerden almak daha mantıklı geliyor bana

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    Motor yamalı bohçaya dönmüş

Sonuçta zevk meselesi fakat o kadar sağı solu kurcalanmış motoru ben almam şahsen.

Motosikleti
    şimdilik yamaha nouvo...
    bişey sormak istiyorum arkadaşlar. örneğin bir cbfnin miladını doldurmuş olması için kaç kmde olması gerekir???
    örneğin 20.000 km ybr yada cbf için çokmudur???
    ...

temiz bulmakta zor sanaldan motorsiklet alnırmı sizce

Alıntı babaçi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motor yamalı bohçaya dönmüş

Sonuçta zevk meselesi fakat o kadar sağı solu kurcalanmış motoru ben almam şahsen.
    Aynen katılıyıorum.Ben de oynanmış motoru alma taraftarı değilim.Yani kimse üstüne alınmasın ama motosikletleri bu hale getiren çoğu arkadaş hor kullanıyor.Şahsen burda birkaç apache 1. viteste dip gaz geçerek içimi acıtıyorlar.Motosiklet sağlamlık testini burada yaptırsalar çoğu motor kalır.

Motosikleti
    ck 125 pulsar
    arkadaşım turgutluda böyle motorlarla drag yapıyorlar bol bol zorluyorlar bununda dışına yaptıkları görüntüye bakarak nasıl kullanıldığı ortada alma sakın başka motor bulabilirsin bu paraara hatta daha güzelini bile bulursun bu paraya cbf ler var satılık mis gibi git cbf al ybr modası geçti artık

babaçi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Comet
    Alıntı reso35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    temiz bulmakta zor sanaldan motorsiklet alnırmı sizce
    Motorunu alacağım kişinin öncelikle yaşına bakarım,ne iş yaptığına ve motoru ne amaçla kullandığına bakarım.

Kimse üstüne alınmasın fakat belirli bir yaş altındaki kişilerin motorları nasıl kullandığını görmekteyiz.Geliri iyi değildir biraz benzin buldumu gezer tozar fakat bakımlar hep aksatılır.

Bir arkadaş 20.000km ne ifade eder diye sormuş....

periyodik bakımları yapılmış ve zorlanıp hor kullanılmamış bir ybr,cbf yada tvs için 20.000 km yol yapmış motor delikanlı çağındadır bence.

Tavsiyem 3 kuruş fazla verin tanıdığınızdan motor alın,sonuçta hepimiz sanalız fakat az çok forumdaki arkadaşların nasıl kullandığını biliriz.Ona göre değerlendiririz.

Forumdaki arkadaşlar internetle tanışmamış kişilere nazaran daha düzenli bakım yapmakta ve motorlarına daha iyi bakmaktalar.

Tamamen şahsi görüşümdür

Motosikleti
    Kawa ZX636
    Alıntı BARIS_1907 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sna istanbuldan

CBF 150 SATALIM 2500 LİRA

BUTUN BAKIMLARI TAM 2007 MODEL 2008 TRAFIGE CIKISLI

BAKIMLARI HONDADA YAPILDI SİSTEME KAYITLI
    42000 BİNDE MOTOR NOT : ( KURYE MOTORU DEGILDIR )
    Kardeşim adam soru sormuş sorusuna cevap ver satış yapmak istiyorsan 2. El Bölümü var.

Motosikleti
    Yamaha Ybr 125 & cygnus rs
    valla kardeş bence daha orjinal bişey bak kendine göre oynarsın motorla sonra ve o paralara 5000-6000 kmde bi motorda bulabilirsin(ybr tabi).ayrıca ben ybr 125 kullanıcısıyım çok memnunum bir senedir kullanıyorum ne benzin yüzünden ne arıza yönünden beni bir kere bile yolda bırakmadı saolsun

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler