Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

08.03.2010 da GSR600 leniyorum :))

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    HYO GT250R SATILDI---UFALTACAZ GİBİ GÖRÜNÜYOR..
    eee hani palavramıydı???? resim resim... somut delil kanıt istiyos

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MEGAN66 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    WR250R Gelincik
    Alıntı okanco adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hani Resimler ???????????? Bugün ayın 10 u..
    İnan motoru yıkamaya daha fırsatım olmadı. İşden kafamı kaldıramıyorum ki H.sonu bir fırsatını bulup göndermeyi düşünüyorum.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:39 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:37 ----------

Alıntı bihemta adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Rabbim kaza bela vermesin. Forumdan bir çok büyüğümüzün üzücü haberlerini aldık. Her motorunu değiştiren yada yeni bir motor alan arkadaşımız için aynı duayı ediyoruz. Hayırlı sürüşler olsun hayrını gör.
    Tşk ederim temennin için. Lakin bahsettiğin konunun CC ile alakası yok. Sert kullanan arkadaşlarımı tanıyorum.125 ccde de aynı idi 1000 ccde de aynı. Dolayısıyla daima full koruma ve sakin dikkatli giderim, ve genellikle otoyol ve şehirden çok kırsalı tercih ederim. Gerisi Allaha kalmış.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:46 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:39 ----------

GSR'ı 10.03.2010 tarihinde doğum günümden 2 gün önce aldım. Kendime doğum günü hediyem. Leventten getirmek bana bir an hiç bitmeyecekmiş gibi geldi. Makina arıza! Avına saldırıya geçen kaplan misali C.tesi otoyoldan Silivri yaptık, tanrım o ne gidiş. Mükemmel ivme, atiklik, kıvraklık, yolu kavrama ve süper yakma 2 depo gitti 4 günde, yavrum YBR ile 500 km yapar benzinciye her defasında elveda derdim, şimdi ise aboneyim Ama değermi derseniz sonuna kadar. Deviller bu makinada mükemmel, özellikle tünelde Şimdilik izlenim bu kadar, havalar ısınsın yolada gideceğim, en kısa zamanda 2mizin fotolarını da ekleyeceğim. İyi geceler, Murat ERDEM
    Kimse emin degil ki şafaktan tekrar,
    İste gelsin gül renkli şaraptan tekrar,
    Sen altınmısın hey! aptal herif, Gömüpte çıkarsınlar topraktan tekrar.Ömer Hayyam

Motosikleti
    HYO GT250R SATILDI---UFALTACAZ GİBİ GÖRÜNÜYOR..
    kardeşim hayırlı olsun,güzelce motoru tanıdıktan sonra sevdiğin sevmediğin(varsa) yönlerini yazarsan detaylıca çok sevinirim bende bundan almak istiyorum inş

Motosikleti
    WR250R Gelincik
    Alıntı GOKHAN42 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kardeşim hayırlı olsun,güzelce motoru tanıdıktan sonra sevdiğin sevmediğin(varsa) yönlerini yazarsan detaylıca çok sevinirim bende bundan almak istiyorum inş
    6.000 devirden sonra aynalara bakmaya gerek yok. Çünkü aynadaki vibrasyondan arkayı göremiyorsun. Ama makinada vibrasyon yok. Nakedi sevmiyor isen bu makinaya yanaşma 150 den sonra inanılmaz bir rüzgar çarpması var, boyun fıtığı için ideal. Cam olayı bitirir esasında ama ben nakedi ve rüzgarı seviyorum. Heralde kolay kolay da coşmam. Şuanlık başka bir sıkıntısı yok. Bu arada önemli bir hatırlatma, 4 silindir 4 çocuk ona göre
    Sen altınmısın hey! aptal herif, Gömüpte çıkarsınlar topraktan tekrar.Ömer Hayyam

enginer6 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    er6
    Güle güle kullan kardeş... hadi resimleri geçtik biraz motoru anlat bari
    kaç model, kaç km, kaç TL...

Motosikleti
    WR250R Gelincik
    Alıntı enginer6 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güle güle kullan kardeş... hadi resimleri geçtik biraz motoru anlat bari
    kaç model, kaç km, kaç TL...
    2007 model, Trafiğe Mart-2008 çıkış, 10.000 kmde,Devil egzos var, Givi Koruma demiri var çok estetik, Radyotör koruma var. Durum bu. Ses,hız görüntü harika. Sürüşü çok rahat.

Adana İl Temsilcisi adanalı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XJ6 DİVERSİON F, YAMAHA BW'S 100
    güle güle kullanman dileklerimle.tek kelimeyle,rüzgar sevdalıları için üretilmiş bir makine.çalışırken sesi,kükreyen aslan gibi.ben de çok memnunum.denemek için,100-110 gidince,11 lt.ile 262 km.yol yaptım.asılırsan yiyor ama hakkını da sonuna kadar veriyor.benim felsefeme göre motor sürmek,zaten rüzgarla beraber sürmektir.ayrıca sürüşte tedirginlik,stres değil,zevk alıp,tadına varmaktır.tekrar hayırlı olsun.
    DÜNYADA ÖLÜMDEN BAŞKASI YALAN. BORA KARAKAŞ (BEN)
    KİMSEYE KİN DUYMAM,DÜŞMANIM KİNDİR BENİM.....YUNUS EMRE

jönysf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gsr 600 çok tatlı bir makina Benim 1. sıramda nasip olursa bende alacam araşırıyorum.

gündüzleri çayırova, akşamları karakartal, geceleri alice harikalar diyarında...
    Motosikleti
    azrailden yeni arakladım...
    hayırlı uğurlu olsun kardeş...
    I gOt a GaMe To Win...:bounce:
    eskiden [COLOR="Red"]merter[/COLOR] vardı şimdi [COLOR="red"]fenerbahçe[/COLOR] var...
    [B][COLOR="Red"]drift religion[/COLOR][/B]

Motosikleti
    WR250R Gelincik
    Alıntı adanalı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    güle güle kullanman dileklerimle.tek kelimeyle,rüzgar sevdalıları için üretilmiş bir makine.çalışırken sesi,kükreyen aslan gibi.ben de çok memnunum.denemek için,100-110 gidince,11 lt.ile 262 km.yol yaptım.asılırsan yiyor ama hakkını da sonuna kadar veriyor.benim felsefeme göre motor sürmek,zaten rüzgarla beraber sürmektir.ayrıca sürüşte tedirginlik,stres değil,zevk alıp,tadına varmaktır.tekrar hayırlı olsun.
    Çok tşk ederim. Bende rüzgar konusunda sizinle aynı fikirdeyim. Yakıt konusuna gelince biraz asılıyomuyum ne benzinci ile arkadaş oldukda. Km ortalama ne yakar bilmiyorum. Motoru tanımaya henüz fırsatım olmadı. Bugün sizin GSR TR deki linkden klavuzu indirip bastırdım akşam okuyacağım. Makina her kuruşunu hakediyor, ondan şüphem yok. Selamlarımla Murat

---------- Mesaj ekleme zamanı: 09:49 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:48 ----------

Alıntı hell24 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı uğurlu olsun kardeş...
    Tşkler Can.

Omicron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gitti Güzelim GSR
    sonuç. makine alındı mı alınmadı mı?
    AKILLILAR DÖVÜŞMEDEN KAZANIR, cahiller kazanmak için dövüşür

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı MEGAN66 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    2007 model, Trafiğe Mart-2008 çıkış, 10.000 kmde,Devil egzos var, Givi Koruma demiri var çok estetik, Radyotör koruma var. Durum bu. Ses,hız görüntü harika. Sürüşü çok rahat.
    hayırlı uğurlu olsun yiğidim...yakışır ...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Omicron - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gitti Güzelim GSR
    anlaşılan motor alınmış ancak hani fotoğrafları?

Not: cumartesi artçımla Kemer'e kadar gidip geldik full depoyu 77 km sonunda tekrar fulledim 20 tl'ye. km'de 0,260 tl yakıyor yaklaşık
    AKILLILAR DÖVÜŞMEDEN KAZANIR, cahiller kazanmak için dövüşür

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Skoda Fabia Elegance ; CBF150
    Ah şu 4 silindir yokmu adamın aklını çeliyo.Hayırlı olsun güle güle kullan.Allah kaza bela vermesin.Adamı gaza getirir bu 4 silindir ama sen kendine hakim ol.Bu arada ybr bence garajda kalsa iyi olur.Çünkü şehir içi gezinmek istersen çok arayacaksın.Benim bir tanıdığım cbf250 satıp vfr800 almıştı.Keşke satmasaydım 250'liliği diyo.İkiside dursun kenarda

Motosikleti
    WR250R Gelincik
    Arkadaşlar gerçekten özür dilerim motoru alalı 1 ay oldu bi foto koyamadık. Söz h.sonu halledeceğim. Selamlar Murat

Alıntı MEGAN66 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar gerçekten özür dilerim motoru alalı 1 ay oldu bi foto koyamadık. Söz h.sonu halledeceğim. Selamlar Murat
    Beklediğimiz an bu haftasonu gerçekleşiyor sanırsam Ben motoru alsam anında o gün resimleri eklerim :D

Motosikleti
    WR250R Gelincik
    http://img28.imageshack.us/i/muart022.jpg/
    http://img357.imageshack.us/i/muart023.jpg/
    http://img27.imageshack.us/i/muart019.jpg/
    http://img12.imageshack.us/i/muart025.jpg/
    http://img210.imageshack.us/i/muart011.jpg/

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:31 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:28 ----------

Sonunda GSR ın fotolarını eklemeye çalıştım. Umarım olmuştur.

Şükür resimler paylaşıldı Tekrar hayırlı olsun..

Motosikleti
    WR250R Gelincik

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Vay be kız gibi motormuş valla.
    Kazasız,belasız sürüşler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler