Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
9. sayfa BirinciBirinci ... 789

2010 YBR 125 Fuardan Fotolar Fiyat 4600 TL

Motovento
    REKLAM ALANI
    aykan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA PCX/HONDA NF
    Buradaki bayide henüz yok bi inceleyip karar veremedik ...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    Sirkecideki bayide var.İncelemek isteyen gidebilir.
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

cesur509 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Çok yakında...
    Ya 2010 da ybr factör gelecek diyolardı .bide bu motor enjeksiyoınlu mu karbürotörlü mü bi arkadaş enjeksiyonlu yazmışta?

Motosikleti
    cbf150
    Alıntı cesur509 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ya 2010 da ybr factör gelecek diyolardı .bide bu motor enjeksiyoınlu mu karbürotörlü mü bi arkadaş enjeksiyonlu yazmışta?
    En son haberlere göre enjeksiyon YOK. O yoksa bu fiyat ÇOK.
    Bu memlekette paranla bile istediğini alamıyorsun. Yazıklar olsun Yamaha'ya keza Honda'ya. Biz çok mu zenginiz ki benzine bir dünya para bayılalım. O fiyatlara kesin enjeksiyonlu olmalıydı ama YOK.

Zaten motor kültürü olmayan ülkemde motosiklet naylonu bile ayrı kazık fiyattan satılır NOKTA
    Murat Kehya
    Acemi Motorcu
    A-(eksi)

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı mmucit adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    En son haberlere göre enjeksiyon YOK. O yoksa bu fiyat ÇOK.
    Bu memlekette paranla bile istediğini alamıyorsun. Yazıklar olsun Yamaha'ya keza Honda'ya. Biz çok mu zenginiz ki benzine bir dünya para bayılalım. O fiyatlara kesin enjeksiyonlu olmalıydı ama YOK.

Zaten motor kültürü olmayan ülkemde motosiklet naylonu bile ayrı kazık fiyattan satılır NOKTA
    Kanka bu olay bize yansır...Şimdi Honda kendini bir HALT zanneder malını bi .ok sanıp zam yapar...olan yine bize olur...4500 ü geçerse cbf 150 şaşırmayın agalar...bunların Allahı kitabı yok...Harbidende Japonlar öle yani tanrıları para...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Bugün yeni ybr yi yakından inceleme fırsatı buldum.

Motor aynı motor, bildiğimiz ybr.Karbüratördeki değişiklik dışında plastikler değişmiş o kadar.Fikrim değişmedi, tam tersine sabitlendi.Bu motorun kesinlikle o parayı etmeyeceğini düşünüyorum.

MrSharp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache 150 RTR / BMW e30 3.20i #35 S0430
    Yani Sadece Arkadaşlarımın YBR lerini kullandım Öyle Çok iyi bilirimde demiyorum. Ancak YBR ye Vericegim Parayı Apache'yiye veririm. İyikide Apache Almısım Hem Kalkışlarda Hem Son Hızda YBR ve CBF den Çok daha iyi bir motor. Kalite diyorsunuz Apache' ile 2 Kez kaza yaptım. Kaza dedigimde Düşme. 2 side Sag taraftı. Tek olan şey Gidon Topuzum yamuldu. Birde Sinyali Büyük oldugu için Kırıldı. Onun Dışında bir Arızada Çıkartmadı 4 bin Olmak üzere. Üstelik 2009'unu 3500 e Aldım 0 KM.
    Sarp Ögütlü Ab_Rh(+) TVS Apache 150 RTR '2010' / Your selection of Ride Or Die ? Feel Me ! #35 S 0430 BMW e30 3.20i This is Life,Life is Bmw e30

Motosikleti
    YBR istiyor..
    Alıntı sedat_57 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hala aaynı abi gene yakarım42 bin olucam neredeyse (maaşallah) motoruma laf yokyeni ybr yede hiç bok atmasın arkadaslar tipine kalitesine tartışılacak tek yönü fiyatıdır..onuda parası olan adam alır..
    Tartışılacak tek yönden her yöne tartışma çıkarmışlar, bence ybr tartışmasız bir numara..

kankicbf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    YBR'nin görüntüsü benimde bi türlü hoşuma gitmedi.. Bu da mete hanın dediği gibi Tıfıl bi motor olmuş ..Özellikle kafasının TVS ye benzemesi kötü olmuş..

Motosikleti
    YBR istiyor..
    Çok kolay eleştiriyoruz fakat buna eşdeğer sağlamlıkta güvenilir bir motosiklet bilmiyorum ben.. Bence sizin aradığınız şey bir commuter değil..

Motosikleti
    YBR istiyor..
    2009 ybr city den ne farkı var şimdi bunun ? benim için tip önemli değil çünkü enjeksyon yoksa cityden bi farkı yok gibi

Motosikleti
    YaMaHa YBR CuSToM
    jantlarına yakında bakında ne kadar ince ve kırılmaya yatkın oldugunu görüceksiniz jant kolları bi çok ince olmuş en azından cbf 150 jantı koysalar daha havalı olurmuş gümüş renginde en azından hep sağlam hemde daha albenili olurdu ve egzos a giden bi hortum bağlanmış oda neyin nesi varsa bilen bi açıklama yapabilirmi ben yakından gördügüm için merak edip sormak geregi duydum daha önce hiçmi motorsiklette böle bişi görmedigim cvp bekliorum lütfen

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Dün Sirkecideydim...YBR 125 eski kasa fiyatı 3990...Yeni kasa ybr 125 ise 4.390 liraydı...bunlar harbiden dalga geçiyor bizimle...

http://www.sahibinden.com/ybr_125_ka...XQQdisplayitem

bir fiyat karmaşası var...yani piyasa her zaman bu saçma fiyat politikalarını filtreler ve aşağı çeker fabrikaya baskı yaparak...SATMIYOR bu fiyata denildimi olay biter...

bu fiyata alınabilir...makuldur diyorum...her ne kadar yeni kasa gözüme girmesede bu fiyata düşünün...

dahada düşecek...hiç yoktan 200 lira indirime gidilmiş bir gelişmedir bizim adımıza...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Bazı arkadaşlarımız halen 2010 modellerde enjeksiyon var zannediyor.

Arkadaşlar, enjeksiyonlu motorda benzin pompası olur ve kontak açıldığında önce benzin pompası çalışır ve sistemde benzin basıncı oluşturur.Enjektör ufacık birşeydir.Bir dolma kalemin yarısı kadar.

Lütfen şu videoda kontak açıldığında çıkan benzin pompası sesine ve sistemde yeterli basınç oluştuğunda sönen enjeksiyon lambasına dikkat ediniz:

http://www.youtube.com/watch?v=a-FMPPbd7Fg

Enjektörlü ybr 125:

Ülkemize gelen 2010 ybr 125:

Umarım kesin olarak bu konu kapanır.

Motosikleti
    1996 model honda falcon 250 dominatör
    Abicim çok pahalı yaaaaa.
    SEYFETTİN SARI-ORDU ÜNYE'Lİ---BALIKESİR ERDEK'TE YAŞIYOR---(TA3CT)-MOTORU SKYGO SG200GY....

Tolme - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha XMAX 400ABS, Motoran Vento 100
    ybrnin 2010 modeli ile geçen gün bayide tanışma fırsatım oldu,resimlerinde aa ne güzel yapmışlar dediğimiz motorun genel olarak fos oldugunu ve eski modellerinin daha kaliteli oldugu inancına sahip oldum,öncelikle kullanılan grenajların kalitesi kötü hele o lastikler utanmadan üzerine adam çin malı 5 para etmez çançinçong marka lastik koymuş tamamen naylon oldugu okadar belliki akıllara zarar,gidon ve manetlerdeki işcilik ve kalitede çok düşüktü,saat aynı saat,depo şekli değişmiş birde tek hoşuma giden yeri egzozunun dizaynıydı gerisi tam bir facia ve bahse girerimki bu modeli alanlar 2009 modelini arar
    İnsanlarıda Para Gibi Işığa Tutun, İçinde "ATATÜRK" Yoksa Sahtedir!!! - "Don't ride faster than your angels can fly"

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    ApacheRTR150+Mondi125+Yamaha50
    hem çok pahalı hem de ucuz işçilik .
    yamahaya yakışmıyor bu motor

abdullah_03 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YOK
    fiyat 4300 civarı 4600 değil ayrıca işin içinde enjeksiyon var, cbf den daha mantıklı

Motosikleti
    BMW F 650GS
    Enjeksiyon yok, resimli gösterilmiş ayrıca, teknik bilgilerde sitede enjeksiyon yok...

The Trouble - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '21 Dominar 400
    Şimdi 2. el ybrsi olanda satıcaksa dayar üstüne parayı abicim. Bu ne biçim adalet..

Hortttttt

REKLAM ALANI
9. sayfa BirinciBirinci ... 789

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler