Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Egzoz tavsiyesi

Motovento
    REKLAM ALANI
    sularseller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nexus 500
    Merhaba çok saygıdeğer yardımsever arkadaşlar,

Aşağıda resmi bulunan tipsiz egzozumu bugün balatalar için tamire sokacağım scooterımdan kaldırmak istiyorum.
    Bana tavsiyede bulunabilirmisiniz tamamen kesilse yakıt artıcak ses olacak biliyorum yerine uygun fiyatlı fazla masraf etmeyeceğim egzoz tavsiye edebilirmisiniz.
    Şimdiden teşekkürler.

yes, i'm falling... how much longer till i hit the ground? i can't tell you why i'm breaking down.do you wonder why i prefer to be alone? have i really lost control? i'm coming to an end.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

O orjinal egsoz mu? Scooter için özel olarak yapılmış böyle değişik şekilli bir egsoz var.Görüntüsü de gayet güzel.Bir abimizin motorunda var.İstersen resim atabilirim.S şeklinde bir egsoz.Ses olayı da çok olmuyormuş.İstanbuldaysan çok rahat bulabilirsin.Ama 150-200 lira civarındadır haberin olsun.Sakın gidip araba egsozu yapayım deme.

sularseller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nexus 500
    Alıntı immortalboss adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    O orjinal egsoz mu? Scooter için özel olarak yapılmış böyle değişik şekilli bir egsoz var.Görüntüsü de gayet güzel.Bir abimizin motorunda var.İstersen resim atabilirim.S şeklinde bir egsoz.Ses olayı da çok olmuyormuş.İstanbuldaysan çok rahat bulabilirsin.Ama 150-200 lira civarındadır haberin olsun.Sakın gidip araba egsozu yapayım deme.
    Evet orjinal egzoz bu böyle büyük göründüğüne bakmayın ufacık boru var içinde gerisi abartı.Böyle ufak bir scootera büyük görünüyor.
    Resim alabilirmiyim.Benim istediğim daha çok Vespa larınki gibi ufacık scooterın görüntüsüne zıt bir egzoz değil daha ufak az ses yapan dikkat çekmeyen olursa süper olur.

Teşekkürler
    yes, i'm falling... how much longer till i hit the ground? i can't tell you why i'm breaking down.do you wonder why i prefer to be alone? have i really lost control? i'm coming to an end.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler