Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Korumaların Önemi...

Motovento
    REKLAM ALANI

o dizlik olmasa diz kapağını kaybedebilirdin. çok ucuz atlatmışsın. geçmiş olsun

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    GuNMember - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki CharmandER-5 2005
    Konuyu Açmamdaki Sebep;
    Korumanın Sadece Kask Olmadıgını Söylemek İstedim Arkadaşlarında Söylediği Gibi Bu Kazada Dizimde Dizlik Olmasaydı Bundan Sonra Takacak Bir Dizim Olmayabilirdi Gerçekten Sert Bir Şekilde Düştüm Ve Düştüğüm Yerde Büyük Taşlar Vardı Belliğim Olmasaydı Belki Belimdede Hasar Oluşabilirdi Eldivenleri Söylememe Gerek Yoktur Zaten...
    "TayGuN"
    "GuNControll"
    "Hızlı Gidebilirim Sen Yapma Telaş (; "

Motosikleti
    motorlu bisiklet
    iyi ya sevindim (yalnız olmadığıma)
    bende bugün ince tozun üzerinde ön frene dokundum
    ilk düşüşümü yaşadım
    kafayı bir güzel asfalta vurdum kask sağolsun
    eldiven sağolsun montun sağ üst tarafında hafif açılma oldu mont sağolsun kollarda koruma olmasına rağmen bir parça kolum sıyrıldı korumalar sağolsun amma kalkınca ilk yaptığım şey gülmek oldu , niye mi ?
    düştüm ve halen ayağa kalkabiliyorum ALLAH a şükürler olsun
    çok doğru korumalar olmasaydı bilmiyorum kazasız şürüşler iyi akşamlar

denizcimuzaffer - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Beat ve denizciforesight :))
    Arkadaş

Büyük geçmişı olsun. Umarım bu son olur korumalar çalışmış, kendilerini ispatlamışlar Ben de kendi tecrübelerimden biliyordum ama acaba uygun açı ile mi yere çarptıkları için güzel korumuşlardı diye sormuştum. Ama görünen o ki bu denli bir darbede bile sağlam iş yapmışlar

Herkese kazasız belasız sürüşler.
    Poturdak

GuNMember - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki CharmandER-5 2005
    Alıntı denizcimuzaffer adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaş

Büyük geçmişı olsun. Umarım bu son olur korumalar çalışmış, kendilerini ispatlamışlar Ben de kendi tecrübelerimden biliyordum ama acaba uygun açı ile mi yere çarptıkları için güzel korumuşlardı diye sormuştum. Ama görünen o ki bu denli bir darbede bile sağlam iş yapmışlar

Herkese kazasız belasız sürüşler.
    Açıyı Maçıyı Pek Bilmiyorum Matematik Hep 0 Gelirdi(: Çarptıgım Yer Yerden 20Cm Fılan Yuksekte kaldırım Taşıydı (Meyilli Cinsinden) Motorun Sol Alt Tarafını Vurunca Hakimiyet Tamamen Kayboldu Bı Anda Kendımı Refujun Icıne Doğru Attım Motoru Hafıf Sola Yatırarak Toprak Zemınde 5-6 Metre Takla Atarak Durabildim Kalktıgımda İlk Yaptıgım Sey Arkadasıma Bakmak Oldu Baktım O Benden Once Kalkmıs Bana Bakıyor Bende Birşey Yok Sende Varmı Dedım Bu Esnada Sağolsun Karsı Serıtten Geçen Bir Moto Kurye Yardıma Koştu Motoru Kaldırdık Fılan Baktık Motor Stop Bıle Etmemiş Yola Dogru Baktım Benım Ruhsat Ve Anahtarlık Duruyor Anahtarlıgı Aldıgımda Anahtarı Gordum Motora Bırdaha Baktım Anahtarın Kırıldıgını Gordum Aksilik Olacak Ya İşte İlk Yardım Çantasıda Bagajda Oldugu Icın Arkadaşın Eli Biraz Kanadı Sagdan Soldan Peçete Mendıl Bulduk İlk Benzıncıye Gırdık Elımızı Yuzumuzu Yıkadık Arkadaşın Yaralarını Yarabandı İle Kapattık (Bu Esnada Kendıme Hıc Bakmıyorum) Eve Geldiğimde Pantolonumun Bile Yırtıldıgını Gördüm Hemen Çıkartıp Dizime Baktım Ve Sol Dizimin Diz Kapagının Altında Bir Yerin Sürtünmeden Ötürü Derisinin Kalktıgını Gordum Yine Aynı Şekilde Sol Kolumun Alt Tarafında Buyuk Bır Kısmın Surtunmeden Dolayı Dersının Kalktıgını Gördüm
    Ama Allaha Çok Şükür Ne Arkadasımda Nede Bende Ne Kırık Ne Çıkık Var Sadece Ufak Sıyrıklarla Atlattık...
    "TayGuN"
    "GuNControll"
    "Hızlı Gidebilirim Sen Yapma Telaş (; "

ahmet93 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Cbr 125 R
    Geçmiş olsun.Dizliklerin aynısı bende de var.Kaza anında dizliğinin olmadığını düşünemiyorum.Her zaman için tam koruma giymekte fayda var.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler