Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

senetle motor yardım lütfen!!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    RHON LH 150 T
    Merhaba, arkadaşlar ben yeni bir motosiklet almak istiyorum marmariste oturuyorum ve kredi kartım olmadığı için senetle almak zorundayım burda bir kaç tane motorcuyla görüştüm ama senetle satış yapmadıklarını söylediler motor almayı çok istiyorum ne olur yardım edin 2.el yada sıfır farketmez en fazla 3000 tl bütçem var ve japon malı almayı düşünüyorum vitesli olması şart lütfen bu konuda bana yardımcı olun bu koşullarda alabilceğim bir yer yada tanıdığınız varmı lütfen!

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    aparat - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cbf 150
    ah be kardeşim senet devri kapandı. Bence çok zor belki şahıstan ikinci el alabilirsin.

umarım motoruna kavuşursun ...
    ...kağıttan gemilerle okyanusları geçemezssin...
    Drift Religion

barok34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco xciting 250 i
    ikinci el satış yapan senin civarındaki motosiklet servisleri veya tamircilerine bakmanı öneririm senetle illaki marmarisden bakman gerek diye düşünüyorum başka bir şehirden alman zor olur istanbulda bağlatın varsa ama mutlaka satan biryer vardır sahibinden de gözüme çarpmıştı

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:15 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:15 ----------

çek ve senetle satış yapılır diye birkaç ilan görmüştüm aynı satıcıdan bir arattır bulursun sanırım
    Biz hepimiz, Gök ananın içinde dönen tek bir çocuğuz.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    RHON LH 150 T
    Alıntı barok34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ikinci el satış yapan senin civarındaki motosiklet servisleri veya tamircilerine bakmanı öneririm senetle illaki marmarisden bakman gerek diye düşünüyorum başka bir şehirden alman zor olur istanbulda bağlatın varsa ama mutlaka satan biryer vardır sahibinden de gözüme çarpmıştı

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:15 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:15 ----------

çek ve senetle satış yapılır diye birkaç ilan görmüştüm aynı satıcıdan bir arattır bulursun sanırım
    bende marmariste bi mototsiklet servisinde çalışıyorum en az 4 tane servise sordum ama hiç biri satmıyo

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler