Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

başlangıç olarak mondial 250 mct sizce nasıl bi motordur

Motovento
    REKLAM ALANI

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    MrSharp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache 150 RTR / BMW e30 3.20i #35 S0430
    Bence Çin'le Başlama. Ve 0 alıcakisen 3000 TL bu motor için Çok. Çünkü 250 Yazıyor ama iyi gittigini sanmıyorum. YBR,Apache ( Çok memnumum) V.b Motorlarla Başlaman Daha mantıklı gibi. Ama yinede Seçenek Zevk Para Senin. Tabiki Daha Önce Motor Kullandıysan bilgin varsa 250 CC Uygun.
    Sarp Ögütlü Ab_Rh(+) TVS Apache 150 RTR '2010' / Your selection of Ride Or Die ? Feel Me ! #35 S 0430 BMW e30 3.20i This is Life,Life is Bmw e30

188 boydan dolayı söleidğin motorlar cok ufak kalıo :S

MrSharp - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TVS Apache 150 RTR / BMW e30 3.20i #35 S0430
    Bnmde 186. Apache bana göre iyi geliyor. Tabi senin düşüncen daha Önemli Ama. inan belli bir zaman sonra illallah diyeceksin. Benim Arkadaşımda 150 ZAT mı ne var. Çocuk Gözü gibi baktı. Sevgilisine zaman ayırmadı Motor için. Belli Bir Zaman Sonra Dökülüyor. Bütçene Göre Başka birşeyler Bakmanı Tavsiye ederim.
    Sarp Ögütlü Ab_Rh(+) TVS Apache 150 RTR '2010' / Your selection of Ride Or Die ? Feel Me ! #35 S 0430 BMW e30 3.20i This is Life,Life is Bmw e30

Motosikleti
    Bmw F650
    Alıntı JORDAN23 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    http://www.motosiklet.net/forum/moto...m-basligi.html

seni buraya alalım ordaki arkadaşlara sor kendim kullanıyorum sorunsuz emin ol memnun olucağın bir motor.

Motosikleti
    cbf150
    Yeni başlayanlar için cruiser tipi motor kullanmak biraz meşakkatli olabilir, özellikle ilk zamanlar.
    Murat Kehya
    Acemi Motorcu
    A-(eksi)

adasel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBF1000
    arkadaşım 250 cc cruiser motor birazcık meşakatli olsada çok büyük farklılık görmezsin. bende 250 cc cruiser motorla başladım. aldığımın ertesi günü kartaldan şile ye gitmiştim hatta. ama bende sana çin malı motor almanı tavsiye etmem. cbf150 önerebilirim. ybr125 ya da apache de olabilir ama cbf150 nin sele boyu daha yüksek gibi.

Sinan Aksu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    DL1000-Nmax155
    cbf 150...
    İç sesim dışardan duyulsa beni kurşuna dizersiniz..

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    Benim ilk vitesli motorum mct 250 dir..ilk motosikletim ise bir başka çin'li olan 150 zat idi..

Bakımlarını aksatmadığın, kronik problemlerini hallettiğin (ki ayrıntılar mct başlığında mevcut) ayrıca muadili olan cc deki japonlarla kıyaslamalar yapmadığın ve mct 250'yi bir taarruz tankı olarak algılamadığın sürece başlangıç için uygun; kullanımı oldukça keyifli, viraj performansı beklentinin ötesinde iyi, yedek parçası ucuz ve bol ve bana göre son derece gösterişli bir motordur.

Bkz.

Alıntı Osbourne adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilk motosikletim ise bir başka çin'li olan 150 zat idi..

Motosikleti
    Var
    Alıntı motorhocası adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Çinlileri seviyorum elimde değil

Çinlileri seviyorum elimde değil
    Benim Ciguli de Çinli ama Japon tasarımı galiba hala çözemedim

---------- Mesaj ekleme zamanı: 02:50 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 02:36 ----------

Renk olarak da senin motor çok şık duruyor,füme galiba sanat eseri gibi maşallah,arkadaşta da var bal köpüğü değil diğer renk(unuttum)

MkD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    92 301 98 vstar
    siyah vardı herhalde bide ?

Motosikleti
    Var
    Evet üç renk, gri, siyah, kırmızı..bal köpüğü rengi fabrika çıkışı yok..gri olmasın o
    bu arada resimdeki orjinal gri olanı..

Evet üç renk, gri, siyah, kırmızı..bal köpüğü rengi fabrika çıkışı yok..gri olmasın o
    bu arada resimdeki orjinal gri olanı..
    Kırmızı tamam hatırladım şimdi sen söyledin,ama orjinalde bal köpüğü var ilk çıkanlarında.

oguzhan1245 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Arora 150 t-1
    Merhaba arkadaşım 250 lık bır motorla başlamak istiyorsun guzel bır düşünce ama sana sunu soylıyeyım bellı bır zaman bınersın ama sonra motoru tamır olayı cıkınca motor senı degil sen motoru sırtlayacan ona ve bana gore cbf 150 senın ıcın biçilmiş kaptan

YÖRÜK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW R1200 GS
    arkadaşım buradan yardım etmek isteyen diğer arkadaşlar başka tarz motorlar önermişler.şüphesiz amaçları ileride problem yaşamaman ama benim öncelikle sormak istediğim şey şu : sen cruiser tarzı bir motor mu istiyorsun yoksa başka tarz olabilir mi?şimdi sen önce bunu belirtirsen ben ve diğer arkadaşlar sana o yönde yardımcı oluruz.bir de ne kadarlık bir bütçe ayırdın motor için?
    sen bu sorulara cevap ver ona göre yardımcı olalım...
    SÖZ KONUSU VATAN İSE GERİSİ TEFERRUATTIR!!!

öncelikle ilginiz için teşekkürle benim boy 187 o yüzden hacimli bi makina istiorum acıkcası cruiser düşünüorum customda olabilir ama gecenlerde 250 mct baktım hoşumada gitti adam 2800 bırakıcak sıfırını yani bütcem bu kadar artık almak istiorum cok sıkıldım hayal aşamasında kalması canımı sıkıyo acıkcası

polo34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    RKS Cruiser 250
    iyi o zaman hayırlı uğurlu olsun, motorun kronik sorunları var, osbourne'nun peşini bırakma o da sıfır almıştı, o ne yaptıysa mutlaka sende aynısı yap, kendisi motoru marmara bölgesinde uzun yol olarak sürdü ve başına gelen aksaklıklar sonrası çözümlerini buldu, umarım, tecrübelerden ders almazsan ummadık bir yerde sende zor durumda kalırsın, bu işin şakası yok, demek istediğim 2800 tl ile bu iş bitmiyor ne yazık ki ... artık bujileri mi, yağını mı, jant tellerini mi değiştirirsin osbourne engin bilir

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler