Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

yamaha ybr 125

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    yamaha ybr 125
    arkadaşlar meraba ben rıdvan sinopluyum ve yeni üye oldum bu siteye... arkadaşlar size sormak istediğim bir şey var. ama bilenler bana cevap versin. ybr ile sinoptan konyaya gelebilirmiyim sizce ayrıca bi sorun çıkarırmı?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    enes_007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha RX 135 KİNG(Fıghtıng Spırıt)
    buji ve yağını değiştir arkana bakma çok sıkıştırmadan gidersen hiç bişey olmaz arkdasım çinlyile antalyadan ankaraya gitti
    Kanuni Breton 125 siyah,Yamaha YBR 125 siyah (2009),Yamaha RX 135 KİNG(Yeşill)-Yamaha RX135 KİNG,(Sİyahh) Black

Motosikleti
    yamaha ybr 125
    hmm yedek bujilerim var motorda saten. bir sorun olmaz herhalde ama biraz kararsızım ondan sorma ihitiyacı duydum.

hiç bir arızası yok ise niye gitmesin ,dünya km ler yapıyor kuryeler o motorla ..

Motosikleti
    yamaha ybr125
    Alıntı enes_007 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    buji ve yağını değiştir arkana bakma çok sıkıştırmadan gidersen hiç bişey olmaz arkdasım çinlyile antalyadan ankaraya gitti
    dostuma katılıyorum..yağını deiştir bakımını yap ve arkana bakma..ybr uzun yol için bire bir..yeter ki motoru skıştırma..istersen ön dişliyi bir diş büyüt. böylece az devir yaparak daha hızlı gidebilirsin.motor rahatlamış olur..ama orjinali ile de gidilir yani dert etme ...

Motosikleti
    yamaha ybr 125
    motorumun hiçbir arızası yok bir sene oldu alalı her 3bin km de servise sokmuşumdur. ayrıca evet uzun yok için birebir sinptan ankaraya gitmiştim bir kaç kez hiçbir sorun yapmadı. teşekkürler arkadaşlar fikirleriniz paylaştıgınız için saolun...

Dostum yola çıkarken yanına alman gerekenler var bence.Mesela yedek bi şambrel.Biraz yağ.pompa.buji.sigorta. . . Böyle bir liste hazırlasak forumda hiç fena olmaz aslında. . .

Motosikleti
    yamaha ybr 125
    arkadaşım benim lastiklerim dublex oldugundan onlarada ihitiyaç yok allaha şükür bende onun bir ilacı var eğer lastikpatlarsa. siboptan sıkıyorsun hem lastik şişiyor hemde yara onarılıyo....

enes_007 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha RX 135 KİNG(Fıghtıng Spırıt)
    Alıntı yamahamspeed adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşım benim lastiklerim dublex oldugundan onlarada ihitiyaç yok allaha şükür bende onun bir ilacı var eğer lastikpatlarsa. siboptan sıkıyorsun hem lastik şişiyor hemde yara onarılıyo....
    o zman durmak yok arkana bakma
    Kanuni Breton 125 siyah,Yamaha YBR 125 siyah (2009),Yamaha RX 135 KİNG(Yeşill)-Yamaha RX135 KİNG,(Sİyahh) Black

Motosikleti
    yamaha ybr 125
    :D aynen öle arkadaşlar:D

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Ybr 250, işallah 2012'de Kawasaki Versys
    gidilir tabi, yağını değiştir, yanına zincir yağı al, her 500km de bir yağla , zincir aşınmasın

Motosikleti
    2011 Honda Cbr 125RR
    sen motoruna güveniyorsan neden gidilmesin
    Tedbir Senden Taktir Allahtan...

motodrift - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    WR 250 R
    ybr 125 ile dünya turu yapıyorlar, niye sorun çıkarsın ki
    Benim hayatta yegâne fahrim, servetim Türklükten başka bir şey değildir ! ϜϓſϞ BAŞBUĞ ATATÜRK

sedat_57 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2000 ford
    ben istanbuldan sinopa gittim(ayancık) 650 km 11 saatte gittim hiç sorun yaşamadım..
    https://www.youtube.com/watch?v=GGatfgQkPGY

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler