Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Hyosung 250GTR hakkında sorum olcak

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    150RF
    Merhabalar arkadaslar 150rf mondial motorum var cok memnunum ama artık unıversıteye gectıgım ıcın ve parasını toparladıgım ıcın 2.el tertemız bır hyosung 250gtr almayı planlıyorum 2008 model garantılı servıs bakımı yapılmıs 3.700 km de kazasız cızıksız sorunsuz sımsıyah bır makına buldum bunu bana onerırmısınız? krank mılı kırılma olayı var duyduguma gore bu nasıl onleyebılırım ben duzgun suren bır ınsanım bana - ve + yonlerıyle anlatırmısınız acaba?
    Bu arada MONDİAL 2009 150RF SCOOTER 1.500 KM deki motorumda satılıktır.
    Saygılar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Alper41 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki EN500
    Alıntı Xstar adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    [B]Merhabalar arkadaslar 150rf mondial motorum var cok memnunum ama artık unıversıteye gectıgım ıcın ve parasını toparladıgım ıcın 2.el tertemız bır hyosung 250gtr almayı planlıyorum 2008 model garantılı servıs bakımı yapılmıs 3.700 km de kazasız cızıksız sorunsuz sımsıyah bır makına buldum bunu bana onerırmısınız? krank mılı kırılma olayı var duyduguma gore bu nasıl onleyebılırım ben duzgun suren bır ınsanım bana - ve + yonlerıyle anlatırmısınız acaba?
    Bu arada MONDİAL 2009 150RF SCOOTER 1.500 KM deki motorumda satılıktır.
    Saygılar[/
    B]
    arkadaşım şimdiden hayırlı olsun 2008 model gt 250r satan bi arkadaşın ilanında krank mili probleminin 2008 modellerde düzeltildigini yazmıştı
    Fikirlere Kurşun İşlemez .

Süper Moderatör (BBRR) Barış Şuşut - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Modeller bölümünde başlığı mevcut olan bir model .. başlığı takip edersen tüm sorularına yanıt bulabilirsin
    [B][COLOR="DarkOliveGreen"]"İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz"[/COLOR][/B] [B]A. Şerif İZGÖREN[/B]

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler