Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

26 Aralık Ehliyet Sınavı bitti hadi değerlendirelim

Motovento
    REKLAM ALANI
    beykurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS200 2016
    Alıntı Touristas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar sınava girmesi geçmesi dert değilde 2 gün önce bostancı trafiğe gittim sertifikamı Ehliyete işletmek için, Bırakın işlem yaptırmayı, işlem yaptırabilmek için parmak izi sırası sabah başlayıp 3 te bitti. Sonrada bir fiş verdiler elimize önümüzde 100 kişi vardı tam. Bu arada 2. kişiye sıra ortalama 12 dakikada geliyo artık gerisini siz hesaplayın. Pazartesi 7 30 da gidip bir daha sansımı denicem. Boşa giden 2. günüm olucak sanırım. Şimdiden bilginize.
    türistas nediyon yaa sennnn eyvahhhhhh yandık desene nys ben sakaryada girdim sınava işlemleri burda halletcem, bostancı kadar yoğun olmaz burası
    Uğruna Ölmekse Eğer Seni Yaşatmak, Bin Defa Ölürüm De Adına Leke Sürdürmem,
    Gururdur Namustur Bayrak ,Aksa Da Kanım Korkma, HAİNİ GÜLDÜRMEM!!!
    burak beykurt

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    GuNMember - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki CharmandER-5 2005
    Alıntı Touristas adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar sınava girmesi geçmesi dert değilde 2 gün önce bostancı trafiğe gittim sertifikamı Ehliyete işletmek için, Bırakın işlem yaptırmayı, işlem yaptırabilmek için parmak izi sırası sabah başlayıp 3 te bitti. Sonrada bir fiş verdiler elimize önümüzde 100 kişi vardı tam. Bu arada 2. kişiye sıra ortalama 12 dakikada geliyo artık gerisini siz hesaplayın. Pazartesi 7 30 da gidip bir daha sansımı denicem. Boşa giden 2. günüm olucak sanırım. Şimdiden bilginize.
    B'yi Alırken iyiki Tanıdık Bulmusum (: Bızım Burda Gunde 30 Kısı Sınırlaması Var(: Ben Aksam Uzerı Gıttım Hallettım Isımı(:
    "TayGuN"
    "GuNControll"
    "Hızlı Gidebilirim Sen Yapma Telaş (; "

Dogin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cbr 600f
    hocam acele etmeyin çok hevesliler gitsin alsın meraketmeyin aldıktan sonra kimse sormaz oyüzden ortalık rahatlasın sallana sallana gider alırsınız ben sertifika çıktıktan 5 ay sonra almıştım))

beykurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS200 2016
    ya tamam da zaten çok hevesli olan benim dostum martta motoru alacam.ama ehliyet nisanda sınavı.elime kim bilir ne zaman gececek ehliyetdüşün artık ne derece acelem varehliyetsiz de sürmem motoru.arabayı bile sürerken (mecburiyetten benim kullanmam gerek durumlarda) aman bi kaza olmasın bi polis cevirmesin diye üçbuçuk atıyorum:D bian once alayım da rahatca usulune uygun sureyim
    Uğruna Ölmekse Eğer Seni Yaşatmak, Bin Defa Ölürüm De Adına Leke Sürdürmem,
    Gururdur Namustur Bayrak ,Aksa Da Kanım Korkma, HAİNİ GÜLDÜRMEM!!!
    burak beykurt

maxirabit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    26 aralık ehliyet sınavının yazılısını geçtim bu günde direksiyon sınavı vardı ondanda 100 geldi şimdide dosyaları beklemek var kurs daha sonra bilgi vericez diyor

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler