Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

buğu önleyici

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    ybr125
    arkadaşlar malum kış geldi ve kasklarda buğu problemi baş gösterdi.Ben bundan okadar rahatsız oluyordumki yağmurlu havalarda bile kaskın camı açık yolculuk yapıyordum.Ta ki Anes motordan oxford marka buğu önleyici alana kadar ürünü tavsiye ederim arkadaşlar şeffaf bi tabaka kask camının iç kısmına yapıştırıyorsunuz ve buğu nedir unutuyorsunuz.Baya denedim buğu olsun diye ama banamısın demedi.Hakan beyde sağolsun montajını bir güzel tarif etti onada teşekkür ederim uzun uzun hiç sıkılmadan destek verdiği için.Daha önce araba için kulanılan buğu önleyici sprey kullanmıştım ama camı ıslatmaktan başka bir işe yaramıyorlar boşuna 5 tl para verdim onlara sizde vermeyin :DHerkese buğusuz günler....

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşım insan 3 gün önce yazar bana niye buğu önleyici sprey aldırdın desene boşa gitti paramız.bende çare olarak arabalarda kullanılan cam buğu spreyi aldım
    sıkıysa yakala HAYALBUYSA

RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    ben yağmur damlalarını kaydıran spreyden sıktım içine, sabah kadar durdu öyle, sabah sildim bi bezle buğu olayı kayboldu bi deneyin derim
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

Motosikleti
    Yamaha YBR 125
    Aynı ıslk mendil gibi poşet içinde satılan buğu önleyiciler var. Camda mükemmel ve yaklaşaık 1 ay süren netice veriyorlar ama vizörde denemeye cesaret edemedim. Aslında eski bir kaskta denemek lazım. Cama sürdükten sonra kurumasını bekliyorsunuz ve sonra temiz penye gibi bir bezle güzelce tekrar siliyorsunuz. 1 ay etkili oluyor.

demirgursel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    dediğin gibi bekletip sonra yayınca belki faydası olabilir
    sıkıysa yakala HAYALBUYSA

Motosikleti
    mash 5000 km/cbr 250 6500 km /xj6 f 49000 km
    Anti buğu önleyici ariyorum visor için. İst. Avrupa yakasi satan yer bulamadim. Yardım help me?
    mehmetenis bunu beğendi.

Motosikleti
    xmax250
    Alıntı barodi adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Anti buğu önleyici ariyorum visor için. İst. Avrupa yakasi satan yer bulamadim. Yardım help me?
    balmumcu anes

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    Alıntı trendy83 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar malum kış geldi ve kasklarda buğu problemi baş gösterdi.Ben bundan okadar rahatsız oluyordumki yağmurlu havalarda bile kaskın camı açık yolculuk yapıyordum.Ta ki Anes motordan oxford marka buğu önleyici alana kadar ürünü tavsiye ederim arkadaşlar şeffaf bi tabaka kask camının iç kısmına yapıştırıyorsunuz ve buğu nedir unutuyorsunuz.Baya denedim buğu olsun diye ama banamısın demedi.Hakan beyde sağolsun montajını bir güzel tarif etti onada teşekkür ederim uzun uzun hiç sıkılmadan destek verdiği için.Daha önce araba için kulanılan buğu önleyici sprey kullanmıştım ama camı ıslatmaktan başka bir işe yaramıyorlar boşuna 5 tl para verdim onlara sizde vermeyin :DHerkese buğusuz günler....
    kullandığınız ürünün nette satışı var mı, link atabilir misiniz?

biyeybaraküs - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    2017 HONDA CBR 1000 RR SP
    Alıntı trendy83 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    üstteki mesajın aynısı

GB79 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda NC750X
    Alıntı biyeybaraküs adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    üstteki mesajın aynısı
    Aradan 5 yıl geçmiş

Motosikleti
    Nc750x
    herkese selamlar kaskınızın pinlock bağlantısı varsa buğu camı kesinlikle tavsiye ederim yoksa buna benzer bu ürün var HELD FOG CITY BUĞU ÖNLEYİCİ VİZÖR -- http://www.motomaxonlineshop.com/held-fog-city-bugu-onleyici-vizor-pmu2898 yada basit olarak gliserin temin ederek vizörü içeriden silin buda oldukça işe yarar güvenli sürüşler
    mehmetenis bunu beğendi.

LynXMaSTeR - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 650F | Honda CB750 Hornet
    bu vizör her kaska uyum sağlıyor mu?

berkcigdem - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ktm 1190
    Alıntı LynXMaSTeR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu vizör her kaska uyum sağlıyor mu?
    farklı boyutları var. o yuzden kendı kaskınıza uygun olanı secıceksınız.

Motosikleti
    Nc750x
    selamlar motomaxta satılan held marka buğu camı birçok kaska ve vizöre uygunluk gösterir pinlock bağlantısı olmayan kask vizörlerinde kullanılmak için tasarlanmıştır kendinden yapıskanlıdır motomaxı arayarak detaylı bilgi edinebilirsin ayrıca HELD FOG CİTY yazarak youtube den videolara ulaşabilir fikir sahibi olabilirsin https://www.youtube.com/watch?v=iidL1pmpvWY güvenli sürüşler

solmyr - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    kask camının iki kenarından iki "küçük" delik açın. en ucuz buğu önleyicidir.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    CBR 600RR '15
    Arkadaş konu açılalı 5 yıl geçmiş millet hala yazıyor

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler