Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

A2 Ehliyet Alma Hakkında

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Mondial 150 HS
    Arkadaşlar 05.09.1993 doğumluyum 16 bitti 17 den 3 ay 14 gün aldım.Forumda bir arkadaşımız aralık 93 doğumlu olup şubat dönemine yazıldığını söyledi ve iyice kafam karıştı.Az önce kursu aradım 2010 eylül de alabilirsin diyolar ama 17 den gün alıp ehliyet kursuna yazılan arkadaşlarda var benden küçükler bile yazılıyor.Nasıl bir sistem anlamadım kursa göre değişiyormu bu yaş işi.Stajer sistemine kalmak istemiyorum

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    OGLUMVE BEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi yeşil fıstık
    bu konu forumda var arkadaşım biraz araştır konu açmana gerek yok başka kurslarada danış bakalım ne dicekler sana
    cerrahi sana teşekkür ederim bana hayatımın süprizini yaptın:

Motosikleti
    Mondial 150 HS
    Alıntı OGLUMVE BEN adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu konu forumda var arkadaşım biraz araştır konu açmana gerek yok başka kurslarada danış bakalım ne dicekler sana
    şimdi levent deki bi kursu arayacağım bakalım ne diyecekler

Zealist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Gilera Runner Sp 180
    Dostum sen şuan 17'de gün alıyorsun yani 17'yi tamamlamadın.Motosiklet ehliyeti alabilmek için 18'den gün almak gerekiyor (17'yi tamamlamış olmak) ve B sınıfı alabilmek için de 18 tamamlanmış (19'dan gün almak ) gerekiyor.2010'un 05.09 tarihinden sonra denk gelecek olan sınava girebilirsin ve ehliyetini alabilirsin

Sevgiler.
    where is my mind ?

Motosikleti
    RAMZEY QM 200 GY
    kardeşim ben sürücü kursu sahibiyim sana sunu söyleyim yaşın 05.09.1993 ü yaşın 17 yi bitirip yani şöyle anlatam sana 05.09.2010 tarihinden sonra a2 ehliyetini alırsın 2010 da doğum gününden 1 gün sonra yazılabilirisn ehliyete çünkü onlar erken kayıt yaptırmıştır ehliyeti almamıştır sınavada girmemişlerdir dönem açma tarihlerine göre ayarlanır sana sınava gircen tarihide söyleyim döneme alınma tarihinide23,10,2009 tarihinde sınava girersin

Motosikleti
    Mondial 150 HS
    arkadaşlar levent te bir kursu aradım şubat ta girersin martta ehliyeti alırsın diyorlar.Siz söyleyin şimdi 2010 da eylül de alabilirsin diyenemi inanayım şubatta girebilirsin diyenemi? :D

CBR700F - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki Marauder
    18 den gun almadan alamassın .
    Bu krallığın tacı kask , tahtıda motordur.
    "htmetin"

Motosikleti
    RAMZEY QM 200 GY
    arkadaşım ben sana söyledims en bilirsin paranı kaybetmek istiyosan yazıl ama yinede yazıl gör derim ne olup olmadığını ben sende yalan olmaz senin iyiliğini düşünüyorum para kolay kazanılmıyor boş yere harcama derim ama yinede yazılmak istiyosan yazıl karar senin

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı Zealist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dostum sen şuan 17'de gün alıyorsun yani 17'yi tamamlamadın.Motosiklet ehliyeti alabilmek için 18'den gün almak gerekiyor (17'yi tamamlamış olmak) ve B sınıfı alabilmek için de 18 tamamlanmış (19'dan gün almak ) gerekiyor.2010'un 05.09 tarihinden sonra denk gelecek olan sınava girebilirsin ve ehliyetini alabilirsin

Sevgiler.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler