Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

[ DİZLİK ] ÇoK ARaDıM; ÇoK TaRaDıM; EN RaHaTıNı ALDıM! [ DİZLİK ]

Motovento
    REKLAM ALANI
    cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Abi Bu benim aldığımda Beden olayı yok.Standart beden.

Ama bedenli dizlikler de var...

@ storm150_mmk ;

Bundan al işte iLk sayfaya bakıver
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Alıntı anesmotor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar size bir alternatif sunmak istiyorum.

Dizlik uzmanı ZANDONA
    Made in İtaly / Orjinal italya üretimi
    Avrupanın bütün darbe testlerinden geçer not
    Zandona 3200 Dizlik.
    Liste fiyatı :25 € (55TL)
    MT Üyelerine özel fiyatımız 45 TL ve Ücretsiz kargo + vade farksız taksitle.
    Sipariş için 0212 659 41 42 // 0531 343 43 17 Hakan.
    Bu ürün işinizi en iyi şekilde görecektir.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:23 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:22 ----------

Zandona ve Prosev dizliklerde beden yoktur.

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    Bu ARENA mayo üreten marka mı? hani şu bütün yüzme olaylarında reklamı olan?

Alıntı Serk21 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu ARENA mayo üreten marka mı? hani şu bütün yüzme olaylarında reklamı olan?
    Düzeltme yapıyorum marka ismi "CRENA" çok çok pardon

mertka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R'dı
    anes motorda varmıdır acep

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:51 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:48 ----------

hakan abi tamam alıyorum ben senin ürününü son sayfayı okumadan yazdım şimdi gördüm walla kalbim temiz

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    Deliklerini kapatırsak soğuk günlerde daha faydalı olur deponun çizilmemesi için ise sünger yada başka bişey değil de depo kılıfı şart

anılyuksel - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bianchi Falcon 125 (2006) Hyosung MS3 250 (2010)
    yaklaşık 9 aydır kullanıyorum bu dizliği çok rahat gerçektende hiç varlığını belli ettirmiyor özellikle yazın pantolon giymediğim zaman bu dizliği kullandım çok rahat kayma yapmıyor ve bırakın yürümeyi dizlikle koşulabiliyor bile sağlamlığı düşük cc li motorlar için yeterli gibi görünüyo ama sağlamlığını test edemedim inş. da edemem hayırlı uğurlu olsun verdiğin paranın hakkını veren bi ürün inş. pişman olmazsın ...

depo çizmesi hakkındada vidaların etrafında plastik korumalar var vida asla depoya temas edemez ben scooter kullandığım için bi sorun yok ancak o plastikler bi zarar verirse verebilir vida depoya değmez
    Bianchi Falcon 125 41 N 3103
    Hyosung MS3 250 35 AP 4831
    Yeni bir gün, yeni bir savaş . . .

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Dısarısı 2-3 dereceyken bir cıkayım dedim. Bakayım dizlikler ne etki yapıyor bu kadar soğukta

Diz kırma noktasındaki delikleri kapayınca işe yarıyor... Aksi halde ordaki 3-4 delikten biraz hava alıyor. Fakat bir ayağıma taktım; diğerne takmadım farkı anlamak için; resmen sol ayağım dondu...

Delikler kapalı olunca biraz daha soğuğu keser diye düşünüyorum ve özellikle yaz kış için ideal olması güzel

Korumaları ince plastik gibi gözküyor fakat kendimi bi kaç kez dizlerimin üstüne yere attım; Korumalar esneme yapıyor...Kolay kırılacağını da sanmıyorum
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Serk21 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 390
    http://www.feyizoglu.com/alisveris/p....php?pID=43977 bunlar nasıldır acaba?pek bi garip duruyor denedin mi hiç çakalaz? sennkileri dendim baya rahattı niyetinede girdim =)

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Armode'nin 2 modelini de gördüm denedim. İkisi de rahat değildi. Zandona da denedim o da rahat değildi bendeki kadar... Özellikle rahat olması için bunu tercih ettim... Sen de gördün zaten; Yürürken bile hissettirmiyor kendisini; ama coğu dizlik böyle değil...
    Motordan inince hemen cıkarayım diyosun coğu dizlikte...

http://www.feyizoglu.com/alisveris/p...085&ShowPane=1 Bir arkadasım da bu dizliği kullanıyor; bu da cok rahatmıs; ben denemedim bilmiyorum !

Ayrıca Bendeki dizliği kullanan arkadaslar için ;

Arkadaslar; vidalar cizmiyor depoyu; üzerindeki plastik kısımlar ciziyor... Cok Cok dikkat ediyorum bu yüzden ; gerçi depopad var benim motorda yalnız yine de yanlarını cizebiliyor
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Konu koruma ise zandona dan şaşmayın derim. Adamların uzmanlık alanları bu. Korumadan başka hiç bir şey üretmiyolar. Ve bütün ürünleri Made in İtaly

Zandona 3200 modeli;
    http://www.anesmotor.com.tr/store/Pr...roductId=85482

Zandona 3260 Mavsallı modeli;
    http://www.anesmotor.com.tr/store/Pr...roductId=85483

mezit - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda cb125e
    Alıntı cakalaz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar;

Bir çoğumuz yeterli korumalarımız olmadan motosiklet kullanıyoruz. Bazılarımız belki de Kaskını bile takmaya üşeniyor. Fakat özellikle soğuk havalarda vücut sağlığımız için korumalarımıza ihtiyacımız var.

Dizlik Konusunda bir çok öneri oluyor. Fakat kimse görmeden; denemeden uzaktan öneriyor. Ben bir çok dizlik İnceledim; denedim; ve sonunda en ideal olanından sipariş ettim dün; Bugün ise elime ulaştı.

Bir çok dizlikte yürümekte zorlanırken; bu üründe cok rahat koşabiliyorsunuz. ve çok abes bir görüntüsü de yok. Ben denedim; ve cok beğendim...Diz şekline göre şekil alıyor!

Ücret konusuna Gelince; Aynı ürün Bir cok yerde satılan fiyatın hemen hemen yarı fiyatına satılıyor; Sıfır ambalajında geliyor; Kargo ücretini de gönderici ödüyor...

Sahibinden.com üzerinden Bursa'dan siparişi verdim; hesaba para yatırdıktan sonra, kargoya verildi ürün, 1 günde elime ulaştı...

Herkese tavsiye ederim...Almak isteyen arkadaslara; özel'Den Linki gönderebilrim...

Buyrun Fotoğrafları ;

feyizoglu.com da hemen hemen aynı ürün

http://www.feyizoglu.com/alisveris/p....php?pID=44417
    çako senin kadr titiz adam görmedim valla ama bravoo yanii
    kişisel neyimiz varki iletimiz olsun...

Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Sağol mevlüt abi...
    AmA Doğru olan da bu değil mi
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 234

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler