Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

İstanbul'dan iki motorcu ve 12.000km Avrupa Yollarında

Motovento
    REKLAM ALANI
    songiden - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Pegaso 650
    Arkadaşlar selam...

Bizim için oldukça heyecan verici bir projenin ilk somut adımını bugün atmış bulunuyoruz. Projenin adı "İstanbul'dan".

İstanbul'dan iki müzisyen ve motorcu yola çıkıyoruz. Avrupa yollarında yaklaşık 12.000km yol katedip, Avrupa'nın önemli kentlerini ziyaret ederken bu kentlerde, İstanbul'un müziğini tanıtan aktiviteler düzenliyoruz.

Burda daha ayrıntılı bilgi vermek istemiyorum. Projenin ruhunu anlatmaya çalıştığımız ve projenin ayrıntılarının olduğu bir sayfamız var: www.istanbuldan.org

Bu arada projemizin Facebook grubuna da üye olup, bizi desteklerseniz seviniriz: http://www.facebook.com/#/group.php?gid=5946746941
    http://www.motorla.co

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    TORAMAN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Scarabeo 200 ie
    Güzel bir proje.. Sizlere kazasız belasız hayırlı yolculuklar dilerim.

Yolculuk ne zaman başlıyor kısmetse?

On7_li - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Gazanız mübarek olsun...
    [CENTER][B]Çarp tamponuma kır farımı, Bedenime zarar verebilirsin ama RUHUMA ASLA...[/B][/CENTER]
    [CENTER]:bounce:[/CENTER]

Motosikleti
    Aprilia Pegaso 650
    Yolculuk, eğer bir aksilik olmazsa Haziran 2010'da başlayacak. Ancak yolculuk öncesinde, sizlerin büyük desteği gerekiyor.

Zira, bu yolculuğu mümkün olduğu kadar paylaşmak istiyoruz. Bunun için yolculuğu bir belgesel haline getirme çabalarımız var. Şu anda birkaç ulusal kanalla görüşme halindeyiz. Bu proje aracılığıyla, Türkiye'de motorculara karşı olan bakış açısını biraz değiştirmeyi; bizim de onlar gibi birer insan olduğumuzu, serseriler, canavarlar olmadığımızı da göstermek istiyoruz.

Bir yandan da, böyle bir yolculuğu cebimizden karşılayabilecek kadar cebi derin motorcular değiliz. Hatta hiç değiliz... Sadece kurduğumuz hayallerimiz, tecrübemiz ve cesaretimiz var.

Projenin finansmanı için de sponsorluk sistemiyle çalışacağız. Şu anda birkaç büyük markayla görüşmelerimiz sürüyor. Ancak bir motosiklet projesi, ne kadar kişinin ilgisini çeker gibi bir soru var önümüzde. Bu soru da genelde, motosiklete uzak olan marka yöneticileri tarafından soruluyor. Bu sorunun cevabını verebilmek için sizin desteğinize ihtiyacımız var. En azından Facebook sayfamıza üye olup, birkaç arkadaşınızı da üye yaparsanız seviniriz. Hele bir de sayfanın duvarına birşeyler karalarsanız çok seviniriz. Sizin yazacağınız bir cümle, bizim için büyük bir motivasyon kaynağı oluyor...

Forumdan Uzaklaştırıldı UmARsIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TDM900
    Merhaba, süper proje elimden ne gelebilrse sizi desteklemek isterim.

enderkaptan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco like 125
    Yolunuz açık olsun ...

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Çok değişik ve güzel bi proje kendi adıma tam destek veriyorum inşallah muhaffak olursunuz şimdiden kolay gelsin
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Motosikleti
    ilk ile müstakbel arası yaya
    selam umarım hayal ettiğiniz gibi bir yolculuk olur, Türkiye ve motor kullanıcıları için de hakettiği ilgili uyandırır. Facebook'a üye olmayanlar nasıl destek verebilir paylaşırsanız biz de sinerjinin bir parçası olmak isteriz. uğurlar ola...
    Yıldızlara ulaşmak için zıplamalısın.ulaşamasan da ayakların yerden kesilir...

Motosikleti
    Aprilia Caponord 1200 add & Benelli Tnt 249 S
    facebook'ta tüm çevremi çağırdım. bir motorcu ve bir müzisyen olarak destekliyorum umarım iztediğiniz sponsorları bulabilirsiniz.

ferhatdm - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tvs apache
    hayırlısı olsun hakkınızda umarım güzel şehirler, güzel insanlarla karşılaşırsınız

Motosikleti
    Triumph Tiger 800
    http://sozluk.sourtimes.org/show.asp?t=istanbul%27dan

elimden geldiğince desteğim sürecek, kazasız belasız gidin&gelin.

kolaylıklar ve bol keyif dilerim.

boraerdin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki VN 1500 - Harley Davidson Sportster
    mutlaka iletişim kuralım. Gönüllü PR'ınız yapmak isterim. Bu konuyla ilgilenecek gazetecilerle sizleri görüştürmeye çalışırım.

Ömercik - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KANUNİ Tigrina 100 (Hasta ve sıkıntılı)
    Öncelikle projenizi çok beğendiğimi dile getirmek istiyorum.Amacınız, etkinlikleriniz, yol maceranız, hepsi çok güzel olacağa benziyor.İnşalllah tüm problemlerinizi aşıp biran önce yolculuğa başlarsınız ve gereken ilgiyi görürsünüz.Şimdiden kazasız, sorunsuz, zevkli sürüşler diliyorum.

Motosikleti
    MCT 250
    Muhteşem,umarım başarılı olursunuz..sanki bende varmışım gibi heyecanlandım...!gereken desteğin oluşacağına canı gönülden inanıyorum..

Motosikleti
    Aprilia Pegaso 650
    Arkadaşlar harika yorumlarınız için teşekkürler. Şu anda büyük br tebessümle yorumlarınızı okuyoruz. Grubumuzun üye sayısı da 190 olmuş.. Müthişsiniz

BiLaL_22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SuperKing 110-2 [ cup ] Çan Çin Çon =)
    Hep Destek Tam Destek.. İi Şanslar ..
    Drumist... Gerisini Sen Anla.. --İSTANBUL / KücükÇekmece ! SuperKıng 110-2 Cup 06 [ 34 EJ 0734 ] [ EDİRNE UzunKöPRü ] Lüü x) bilal___@windowslive.com

Motosikleti
    Honda REBEL
    harika bi proje cesaretinizi kutluyorum, şimdiden hayırlı yolculuklar.
    [B][COLOR="Red"]LIVE TO RIDE, RIDE TO LIVE![/COLOR][/B]

hercul3367 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yamaha xt660r innova 125
    bu özgüveninizden dolayı sizi tebrikeder başarılar dilerim.
    Para her şeydir diyen, para için her şeyi yapabilendir...
    Nasıl bir hayat yaşıyorsan, öyle ölürsünüz. Nasıl öldüyseniz, öylede dirilirsiniz.
    http://gezginpardus.blogcu.com/

Motosikleti
    KAWASAKİ 2007 VN 900 ve MONDİAL RF 150
    bi müzisyen olarak sonuna kadar destekliyorum ve hayırlı yolculuklar diliyorum

tubejh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ankara- Tekirdağ( Çerkezköy)-Çanakkale- artık nere olursa :)
    Motosikleti
    Yamaha tracer 700
    ben de katıldım grubunuza, yalnız; diyer sitelerede haber vermelisiniz, yoksa kimse çıkıp 200-300 kişi bakıyor diye sponsor olmaz. Ben yakınımdaki arkadaşlarada haber vericem. İşallah projeniz gerçekleşir, bizde fotoğraflar ve video ile o anları biraz da olsa yaşarız. Hazirana kadar çok zaman var şimdiden kolay gelsin.

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler