Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

motor tavsiyesi

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaşlar ben siteye daha yeni üye oldum motorlar hakkında nerdeyse hiç bilgim yok, önümüzdeki 6 ay içinde önce ehliyet sonra bir motor almayı düşünüyorum çok az kullanmışlığım var daha çok acemiyim, motor almak istememin sebebi istanbulun sıkıcı yoğun trafiği çok geziyorum ve otobüslerden sıkılmaya başladım ve de çok zaman kaybediyorum benim öyle hız ve güçlü motor merakım yoktur sadece benim işimi görecek ayağımı yerden kesecek hesaplı sorunsuz motor hacmi 100 gibi bir motor arıyorum araştırmam için önerebileceğiniz motorlar nelerdir ayıracağım bütçe maksimum 2.000 tl model önerilerinizi bekliyorum araştırmak için.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    m.şanveren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    arkadaşım,madem araştırma yeteneğin var. formu biraz kurcalasan senin sorunun cevabını en az samimiyetimle söylüyorum(100)den fazla sonuç olarak karşına çıkacağından zerre şüphem yok. hadi ben formun neresine yazıcam dedin diyelim.google yazmış olsan

( motor tavsiyesi için yaklaşık 1.340.000 sonuçtan 1 - 10 arası sonuçlar (0,25 saniye)
    "İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz" A. Şerif İZGÖREN

Motosikleti
    Mondial 150 KN
    Bir scooter işini görür o zaman.

insecta - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    T.A.
    bence 2000 tl den daha fazla ayırmayı düşün çünkü birde koruyucu ekipman edinmen gerekecekki oda ciddi bir masraf tutacaktır.

deli mavili - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    motosiklet
    çin malı motorsiklet almada ne alırsan al derim bence yalnız kaskınıda çok ucuz dandiklerden de seçmeni tavsiye etmem ikinci el bir motor düşünürsen cbf150 idealdir senin için bence ...
    UÇURUMUN KENARINDA OLSAN BİLE SIRF HAYATA GICIKLIK OLSUN DİYE GÜLÜMSE

On7_li - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosiklete ayıracağın 2000 liraya ilaveten 1000 lira kadar da koruma ekipmanı için ayır.
    Başlangıç içinse alabileceğin en iyi motor 2.el ybr125 olur. Sakın çin malı alıpta motosiklet hayatının ilk baharında kış yaşama. Buz gibi olursun sonra...
    [CENTER][B]Çarp tamponuma kır farımı, Bedenime zarar verebilirsin ama RUHUMA ASLA...[/B][/CENTER]
    [CENTER]:bounce:[/CENTER]

Terapist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    arkadaşlar bilmiyorum ama ben ilk olarak çinle başladım çokta memnunun yani acemisin sonuçta 2 defa düştü motor aynası kırıldı 15 fren kolu 10 lira tamam işte acemilikte vites geçişleri falan zor oluyo motoru çok yıpratıyosun ucuz bi çinlide en azından için yanmıyo öğrenme sürecinden sora kesinlikle iyi bi motosiklet tabi ama öğrenene kadar çinli ideal

yazan arkadaşlara teşekkür ederim öncelikle, terapist dediğine katılıyorum aslında bi süre kullandıktan sonra güzel bir motora geçilebilir, ama çin malı motor dediğiniz ne onu da bilmiyorum açıkçası) mesela haojin çin malı mıdır? veya çin malından kastınız bilinen markaların çindeki üretimleri midir? acemiliğim cehaletim için kusura bakmayın

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler