Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

APP plaka

Motovento
    REKLAM ALANI
    canercamalan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT-250 ЯЯ
    Alıntı yürekçe adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ptt den şifre alıyormuşuz
    ne ptt mi gene mi karşıma cıktı bu ptt hergün hergün bıktım zaten ptt ptt kargo vs
    ۞۞۞۞Drift Religion۞۞۞۞ GT 250RR

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    racer 200
    Alıntı canercamalan adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şaka yapmıyorum özellikle mali müşavir abim var ona sordurttum sağolsun öğrendi bnm için ismine yakın ise 1000 lira civarı tutuyomus fb ts gs falan 500 600 lira dedi
    ben bu plakayı isme özel cıkarttırmadımki...önceden trafikten cekilen araçların plakaları...15-20 sayfalık plaka dökümanı verdiler...sec beğen dediler...aradım taradım isim ve soy ismime en uygun olan buydu...anladınız sanırım ne demek istediğimi...

Motosikleti
    artık yok.. beklemede
    arkadaşlar her konuda olduğu gibi yine anlamsız yerlere gitti konu ben gerekn bilgiyi aldım ve teşekkür ettim ilgilenen arkadaşlara bundan sonra biraz geyik muhabbeti oluyo

Pain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Hortlatayım:D Arkadaşlar kafaya koydum alacağım app plaka,istanbulda varmı bildiğiniz bir yer anadolu yakasında,yada daha önce sipariş ettiğiniz ve güvendiğiniz bir adres,link verirseniz sevinirim.Bende cbr125 var bizim plakalığa en uygun boyut hangisidir,yapan arkadaşlar varsa yardımcı olabilrimi ve ya resim koyabilirmi?Şimdiden teşekkür ederim...

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:18 ----------

yokmu bu işle ilgilenen?

erro - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    tracer 900
    Alıntı Pain adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hortlatayım:D Arkadaşlar kafaya koydum alacağım app plaka,istanbulda varmı bildiğiniz bir yer anadolu yakasında,yada daha önce sipariş ettiğiniz ve güvendiğiniz bir adres,link verirseniz sevinirim.Bende cbr125 var bizim plakalığa en uygun boyut hangisidir,yapan arkadaşlar varsa yardımcı olabilrimi ve ya resim koyabilirmi?Şimdiden teşekkür ederim...

---------- Mesajlar birleştirildi - 21:58 ---------- bir önceki mesaj zamanı 21:18 ----------

yokmu bu işle ilgilenen?
    sahibinden de app plaka diye arat bi çok yer mevcut..ben araba için aldım..şimdiye kadar bi problem çıkmadı...orjinaller bagajda duruyor...ama polisin insafına kalmış bişey...

Pain - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 1000 RR
    Sorun açısından sormadım,parayı gönderip geri dönmememe ihtimalleri için sordum,hangisi güvenlidir,birde bizim motora hangisi uyar? Hatırlıyorsan link gönderebilirmisin?

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler