Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

arkdaşlar 6 000 limitim war

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    Innova 125
    Naked grenajları olmayan motor çıplak motor tem türkçesiyle motor yeni başlıyorsan tüm paranı harcamak zorunda değilsin bir dergide bir yazı vardı Motora yeni başlayanlar neden racing ister diye racing motorların ömrü kısa oluyor ama gösterişli oluyorlar ayrıca sürüş posizyonlarıda hiç rahat değil sana tavsiyem 2.el bi 125cc

YBR 125, CBF 150, Innova 125 ten biri olabilir tekrar satabileceğin bir model almalısın.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    maxx75 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PIAGGIO X9 250 EVO'06
    Alıntı davids adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    seninmiydi o motor sahibinden de ilanlara göz atarken dikkatimi çekmişti.çok güzel görünüyor.
    benimde ilgimi çekti sahibinden.com da. 2001ini kullandım ve sahibinden.com dan sattım.canavar gibi namussuz
    2 W H E E L S R I D E R

Motosikleti
    kawasaki zxr 250
    dostum ben de 26 aralıkta sınava giricem ve yeni aldığım motosikletimle trafiğin olmadığı yerlerde antreman yapmaya çalışıyorum akşam saat 22:00'dan sonra.

ss istemekte bence haklısın (ve haklıyım )çünkü insan hem kendisinin olan hem de kendisinin tercih ettiği şeyin en güzel olmasını istiyor.

bütçen 6000tl ise bence önce mont kask eldiven ve içlik meselesini halletmelisin ki gerçek bütçeni bilesin.kıyafetin motosiklet kadar önemli olduğunu örnekleriyle gösterdiler bana.

bütçe kısıtın varsa önce malzemelerini belirle derim ben...

HercuL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSXR100
    Alıntı davids adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    seninmiydi o motor sahibinden de ilanlara göz atarken dikkatimi çekmişti.çok güzel görünüyor.
    evet kardeşim benim motor , görebildiklerinin en iyisi hatta naked öneriyorum ama dinleyen yok ocak veya subata yukseltirim fiyatını

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler