Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

bügünkü direksiyon sınavım ve köpekler...

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    jinlun-jL-25o
    herkese merhaba, bugün A2 ehliyetini alabilmek için ANKARA-Batıkent teki sınav yerine gittim... öncelikle söyleyim motorsiklet kullanmayı tam bilmiyorumdum sadece iki gün önce bi kursun motorsikletiyle (kanuni125cc) 30dk lık bir tecrübem oldu sınav yerine geldik carrefour'un arkataraflarında tek tük araçların geçtigi bi yolda. daha kimse gelmemişti, iki gidip geliyim dedim... nerden geldiler anlamadım bi baktım 6-7tane köpek havlaya havlaya geliyorlar arkadan... la dedim nooluyor!!! tam dibime kadar geldiler durdum... mal mal bakıyorlar bu seferde... geri hareket ettim gene arkamdalar. tekrar durdum, indim motordan yerden taşı aldım attım üstlerine kaçtılar (taşı hedef alarak atmadım, burdan bişey diyen olabilir şimdi köpekler saglam yani) neyse sınava girdik şuan için, iyi geçti.. ögleden sonra açıklancakmış sonuşlar. sınav süresince yine bu köpekler sürücü adaylarına baya zorluk çıkarttılar. kızın biri kaza yapıcaktı nerdeyse.
    köpekler hep böyle dert mi olacak başımıza???!!!!

heee bu arada benim kullandıgım motor vitesli bir motor, fakat diger sürücü kurslarını motorlarına baktım biri hariç gerikalan hepsi scooterdı, güzelcede girdiler sınava. vitesli motorla girilmesi gerekmiyormuydu sınava?
    [COLOR="Red"]10 dolarlık kafan varsa 10 dolarlık kask alırsın...[/COLOR]
    [COLOR="DarkOrange"]uçakla yarışmak Sarmıyor Artık..!![/COLOR]
    [COLOR="Navy"]www.ankaramotorculardernegi.com[/COLOR]

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    honda cbf 150
    geçersin sınavı zaten çok komik ve gereksiz bi sınav.iyi kovalamamış köpekler.

Motosikleti
    Innova 125
    bu köpekler başa bela hakkaten altında racing bile olsa yoldan geçerken yakalarlar seni zamanlamayı iyi yapıolar köylerde falan özellikle gece çok dikkat etmek lazım

m.şanveren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    Alıntı tr-hathor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    herkese merhaba, bugün A2 ehliyetini alabilmek için ANKARA-Batıkent teki sınav yerine gittim... öncelikle söyleyim motorsiklet kullanmayı tam bilmiyorumdum sadece iki gün önce bi kursun motorsikletiyle (kanuni125cc) 30dk lık bir tecrübem oldu sınav yerine geldik carrefour'un arkataraflarında tek tük araçların geçtigi bi yolda. daha kimse gelmemişti, iki gidip geliyim dedim... nerden geldiler anlamadım bi baktım 6-7tane köpek havlaya havlaya geliyorlar arkadan... la dedim nooluyor!!! tam dibime kadar geldiler durdum... mal mal bakıyorlar bu seferde... geri hareket ettim gene arkamdalar. tekrar durdum, indim motordan yerden taşı aldım attım üstlerine kaçtılar (taşı hedef alarak atmadım, burdan bişey diyen olabilir şimdi köpekler saglam yani) neyse sınava girdik şuan için, iyi geçti.. ögleden sonra açıklancakmış sonuşlar. sınav süresince yine bu köpekler sürücü adaylarına baya zorluk çıkarttılar. kızın biri kaza yapıcaktı nerdeyse.
    köpekler hep böyle dert mi olacak başımıza???!!!!

heee bu arada benim kullandıgım motor vitesli bir motor, fakat diger sürücü kurslarını motorlarına baktım biri hariç gerikalan hepsi scooterdı, güzelcede girdiler sınava. vitesli motorla girilmesi gerekmiyormuydu sınava?

yaa arkadaşım sen bilmiyormusun sınavlar artık zorlaşacak ehliyet almak artık kolay değil dediler.bu köpekli uygulama onun için.daha sonraları başımıza geleceği için adamlar onuda düşünmüşler...

inşallah sınavın sonuçları istediğin gibi olur.hayırlı olsun
    "İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz" A. Şerif İZGÖREN

Doobly - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GT250R
    Alıntı m.şanveren adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    yaa arkadaşım sen bilmiyormusun sınavlar artık zorlaşacak ehliyet almak artık kolay değil dediler.bu köpekli uygulama onun için.daha sonraları başımıza geleceği için adamlar onuda düşünmüşler...

Şaka bir yana köpek kovalarsa öncelikle hızını azalt ve devirin de tam yerinde olsun. Sen yavaşladıkça onlar da yavaşlarlar. Sonra bir anda gaz açı oradan uzayabilirsin. Köpekler ne olduğunu anlayana kadar sen farkı açmış olursun ve bir süre sonra aynadan baktığında yavaşlayıp durduklarını ve hatta bazen geri döndüklerini görürsün.

Motosikleti
    jinlun-jL-25o
    hayırlısı, sınavı geçerim gibi geliyor ama... saat3te kursu arıyacam belli olur o zamana kadar sonucu dediler. bişey daha soruyum, hiç motor kullanırken köpek saldırıp ıstırdığı oldumu sizi yada tanıdıgınızı.

alper_satriani - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nokia 6300 Gri
    köpek de sürüş sınavının bi parçası demekki
    hayırlısıyla alırsın ehliyetini inş.
    BAŞKALARINI SIK SIK AFFEDİN, AMA KENDİNİZİ ASLA

Motosikleti
    jinlun-jL-25o
    sürücü kursumu aradım, 85le geçmişim sınavı. a2 ehliyetim var artık, hayırlı olsun vatana millete

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Hayırlı olsun tebrikler sınavda vitesli motosiklet olma şartı aranıyor evet scooterlarda otomatik vitesli olduğu için sorun teşkil etmiyor.Köpeklere gelince bi seferinde benim paçamdan tutarak dengemi bozup düşürmüşlerdi ama düştükten sonrada az bekleyip arkalarını dönüp gittiler olan o zamanki motorum (jawa ceylan) ve yeni aldığım pantolonuma olmuştu yani
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Şimdiden hayırlı olsun ehlietin..

Süvarİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TvS_ApAChE
    sınavı geçeceğinden emin olmak lazım zaten :D

hayırlı olsun tarfiğe bir canavar daha çıkıyor :D ( espiri haa hemen kızmayın)
    normalde A2 vitesli motor olması lazım zaten ama gelde bizim sürücü kurslarına anlat sınav için emanet bi motor buluyorlar gelende genellikle kendi motoruyla giriyor bizim müfettişler hiç bakmıyolardı bile kendi motorumla bi git gel yaptım bu kadar :D
    ..::Gülmek bir mükafattır, ağlayan gözlerin gördüğü::..

..::Mağlubiyet; kimine göre galibiyetden bir adım öte::..

Yakında elektrikli motosikletle verecekler ehliyetleriDaha karlı olur.

Motosikleti
    jinlun-jL-25o
    teşekkür ederim arkadaşlar, sağolun. egelim 43 büyük geçmiş olsun. üzüldüm gerçekten. Aklıma geldide kangal falan saldırsa herhalde kafana bile zıplar, yer adamı yeni başlayan biri olarak şimdi biraz endişelendim açıkcası.
    yada motora havalı korna takdırcan, yada kaplan sesi falan kükremeyi duyunca kaçacaklar!!!... nasıl ama???

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Alıntı tr-hathor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    teşekkür ederim arkadaşlar, sağolun. egelim 43 büyük geçmiş olsun. üzüldüm gerçekten. Aklıma geldide kangal falan saldırsa herhalde kafana bile zıplar, yer adamı yeni başlayan biri olarak şimdi biraz endişelendim açıkcası.
    yada motora havalı korna takdırcan, yada kaplan sesi falan kükremeyi duyunca kaçacaklar!!!... nasıl ama???
    Sağol geçti zaten epey olmuştu başımdan geçeli kaplan sesinden korkup kaçarsa iyi ama ya bağrı kıllı bi ite denk gelirde "ulan bölgemde kükreyen bu densiz kim" diye saldırıya geçerse napcaz şaka bi yana köpekten korkmaya gerek yok en fazla düşürüyolar sonra çekip gidiyolar
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

zamisli - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Fz6 Fazer - HD Sportster 883 C
    Alıntı m.şanveren adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Köpekli uygulama ))) güzel espri

sularseller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nexus 500
    Sınavı geçiyosun birde sabahın 5 inde emniyetin orda sıra bekliyosun.Hayrlı olsun şimdiden.Ağustosta başvurdum daha alamadım ne ehliyetmiş beee.
    yes, i'm falling... how much longer till i hit the ground? i can't tell you why i'm breaking down.do you wonder why i prefer to be alone? have i really lost control? i'm coming to an end.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler