Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

arkdaşlar 6 000 limitim war

Motovento
    REKLAM ALANI

merhaba arkadaşalr sitenin yeni üyesiyim yardımınız olur die düşünüorum motora yeni başlıcam 26sında sınava giriorum konu şuki aklımda hyo gt 250 r war ama netteki yorumların bazıları can sıkıcı sorun yaşayanlar war şöle diyim uzun boyluyum cbr 125 düşündüm cok ufak kalıo o yüzden gt250r düşünüorum netteki yorumlar biraz tereddüt ettirdi bana yardımcı olursanız bilgisi olan arkdaşlar sevinirim...(6 bin limitim war motor tecrubem yok )

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Honda CBF 150/ Honda Titan 125
    Bune kardeşim bütün motora başlayanların gözü racinglerde..
    [B]Bir tutkudur içimizdeki özlemi yollara vuran..[/B]:bestmt:

Motosikleti
    KAWASAKİ VN 800
    jordan boyun uzunsa neden enduro düşünmüyorsun,benim boyumda uzun 188cm. 125-250 cc lerde oyuncak gibi duruyorum,gerçi hyonun depo mesafesi yüksek ordan kurtarıyor 6000 tl ye temiz bulursun

tekrar tekrar değiştirmek istemediğim için böle bi motor düşündüm amacım hız değil zaten sadece cok tatminkar duruyo

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:42 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:41 ----------

endurocu bilgin warmı bu motor hakkında??

halitcix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cg 125 2006
    yani süpersportla başlıya cam diyon öylemi

evet neden?

halitcix - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda cg 125 2006
    öylesine sordum neyse o paraya güzel hyo lar bulur sun sahibinden.com derim ben direk oraya gir bak kafa na gore

Maverick35 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki VN800- 2003
    GT 250 R, güzel ve şu an için seni fazlasıyla tatmin edecek bir motor.
    Bir kere, 600 cc.liklerden bir farkı yok, hatta, bazılarından daha iri de diyebiliriz.
    Motoru red-lineye sokmazsan krank problemi yaşamazsın.
    İlk kalkışta, altında 600 cc.lik var gibi hareket etmezsen motor sana küsmez

Ama, başlangıç motoru olarak race seni biraz zorlayabilir, dönüşler biraz zor olur, kontra çekmeyi mutlaka öğrenmen lazım.
    Motordan önce, mutlaka kıyafetlerini al, mont, güzel bir kask, dizlik vb. gibi.

Motorun parçaları biraz pahalı, ama, Honda veya Yamaha alsan ne olacak? Onların parçası da ucuz değil.

HercuL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSXR100
    benim motoru öneriyorum sana şiddetle aynı modeli başka yerdende alabilirsin sorun değil link sana

http://www.sahibinden.com/sitedeki_t...XQQdisplayitem

cakalaz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CBR1000RR "2017
    Baslangıc için ne kadar uygun görmesem de Hyosung ile baslayan arkadaslarımız var.

Hyosung olabilir yalnız temiz bulman gerekir; yoksa al basına belayı...
    Ya KASK TaK ; Ya ÖL

Motosikleti
    KAWASAKİ VN 800
    jordan bilgim var arkadaşım hala hyonun nakedini kullanıyor 2 kişi de geçen sene adanadan datçaya gittiler,seri motor yakıt sarfiyatı az parçası bol yeni başlayan biri içinde ideal bir makine

http://www.sahibinden.com/satilik_gt...XQQdisplayitem

http://www.sahibinden.com/!!!_bankac...XQQdisplayitem

sende araştırabilirsin daha niceleri var

Motosikleti
    freedom200 & Kawasaki er5
    Bana sorarsan o paraya temiz bir kawasaki er 5 alınabilir. Hyo dan daha çok tatmin edicidir, kullanımı kolaydır, sağlamdır.
    Selamlar

maxx75 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    PIAGGIO X9 250 EVO'06
    ilk deneyim için 250cc lik hyo bile fazla güçlü bence ama illa alacam diyorsan enazından Naked tercih et derim...ufak tefek yan yatmalarda fazla bi zarar vermezsin motora.R modeli yan yatmalarda daha fazla zarar görebilir.

ben olsam naked modellere yönelirim ve o paraya hemen bi ER5 ya da GS500 ün üzerine atlarım ve çok dikkatli kullanmaya bakarım...tercih senin...hyo yu kötülemiyorum ama o paraya onu almazdım.tercih meselesi.
    2 W H E E L S R I D E R

maverick35 dediğim gibi hız sorunum yok bu konuda bazı arkdaşalrım her ne kadar bindiğinde fikrin değişr desede ben eminim knedimden iri görünüşü hoşuma gidio o yüzden benim için ilk sırada ama işte deidğim gibi
    sorun yaşamak istemiroeum biraz ailem karşı cıkıo sorun cıktığında biz demiştik demesinler die araştırıyorum 2 aydır:S

On7_li - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    HercuL arkadaşım, motorunun jantlarını nasıl polisaj yaptırdın?
    [CENTER][B]Çarp tamponuma kır farımı, Bedenime zarar verebilirsin ama RUHUMA ASLA...[/B][/CENTER]
    [CENTER]:bounce:[/CENTER]

HercuL - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki GSXR100
    Alıntı On7_li adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    HercuL arkadaşım, motorunun jantlarını nasıl polisaj yaptırdın?
    kardeşim adının ben nikelaj diye biliyorum ama aldığım kişi yaptırmıştı ben yaptırmadım çok güzel duruyor ve kararması imkansız

Osbourne - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Var
    250 cc lik bir racing makine, teknik olarak başlangıç motoru sınıfında değil bence..

Hatta racing makine, başlangıç için iyi bir seçim değil..
    http://donald.hypermart.net/Teori/GIRIS.htm linkinde yazılanları okumanı ve kararını tekrar gözden geçirmeni öneriririm..

Aslında ben altımdaki makinenin küçük olmasını isterim makine beni ezeceğine ben onu ezeyim.Tabi 1.70 boy ve 55 kg ile hangi motosiklete binsem eziyor.Bu arada ben de şöyle söyleyeyim ss makinelerin kontrolü daha zor ve deneyimin yoksa zorlanacağın kesin.Aynı kalıpta naked alırsan daha rahat edersin.Bir cbr 125 üstüne oturup denemelesin bence.O paraya 0 km araca binmek daha zevklidir.Motosikletimin naylonlarını yırtarken ki zevki hiçbirşeyden almadım.

haklı olabilrisniz ama diorum ya çoğu kişi güçlü motor hani basarsın felan dio ama ben alıcğaım motor öğrenceğim motor olsun die düşünüorum yanlış olabilir galibada öle bu fikrim ama mantıklı olan bu gibi yani scooter larda ayak vitesi yok sanırım ( fazla bilgim yok ama ) onla başladığımda 250 cc gectğimde yine zorlanıcam yani bölesi daha iyi olmazmı sizce:S:s?

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:02 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:00 ----------

cbr 125 denedim cok ufak gelio bana 187 boy 90 kilo yani ne biliim olmuyo anlıcğaın:D

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:05 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:02 ----------

bu arada naked die bahsettiğin özellik nedir?? acıklarmısın

davids - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Alıntı HercuL adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim motoru öneriyorum sana şiddetle aynı modeli başka yerdende alabilirsin sorun değil link sana

http://www.sahibinden.com/sitedeki_t...XQQdisplayitem
    seninmiydi o motor sahibinden de ilanlara göz atarken dikkatimi çekmişti.çok güzel görünüyor.
    hayat şansa bırakılacak kadar uzun değil

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler