Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Jantlarımı boyatıcam Renk konusunda kararsızım

Motovento
    REKLAM ALANI
    mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı _UnReaL_ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Eyw. abi makineme makyaja başladım
    ah ulan ahh...90 larda Teşvikiyede otoparkın olduğu yerde maç yapardın...dayak yerdin bana gelirdin abi şunları döv diye...vay be demek maxiye geçtin...gelde uyuz olma şimdi...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    TanImsIz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono V4 ve İmola 125
    Bende zamanında çok kararsız kalmıstım ve şöyle bisey yaptım ;
    Jantlar siyaha boyandı, kenarları (aliminyum) nikelaj yapıldı

Motosikleti
    CBF250
    Alıntı avkan65 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Yakın geziler için çok ilgimi çeken ve beğendiğim bir maxi scotter bu motorlar, yanlız şu tekerleklerini çok az bir şey daha büyük yapsalar daha keyifli olur gibi geliyor bana
    Bende biraz tekerleklerin ufak olmasından şikayetciyim, ama bunların dışında çok keyiflice binmekteyim. Ufak tefek kozmetik işlerimiz kaldı sadece..
    BEnde motoru 55 yaşına mimar bir abi den aldım motoru, kendisi bu motorla uzun gezilere bol bol çıktı. Tabi aldığımdan beri keyifle binmekteyim, 150Km rahat görmekte ama uzun yolda birraz daha güçlü motor arıyor insan.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:41 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:38 ----------

Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ah ulan ahh...90 larda Teşvikiyede otoparkın olduğu yerde maç yapardın...dayak yerdin bana gelirdin abi şunları döv diye...vay be demek maxiye geçtin...gelde uyuz olma şimdi...
    ) Ekmeğe mama arabaya düt düt diyorduk o zamanlar abi ))

Maxiye geçtim, sende cbf de sürün 100bin yapcam diye... tırmala dur abi...
    Ben biliyorum abi antika değeri olana kadar kullanıcan ) Bak sana söylüyorum abi. Sen motoru değişene kadar 5. - 6. motoru alırım bu gidişle )

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:43 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:41 ----------

Alıntı TanImsIz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende zamanında çok kararsız kalmıstım ve şöyle bisey yaptım ;
    Jantlar siyaha boyandı, kenarları (aliminyum) nikelaj yapıldı
    Evet bu da gerçekten hoş duruyor. ACaba bunu yapacak usta bulabilirmiyim?
    Bayram çıkışı çarşamba yada perşembe ye kadar vaktim var, renkler ve şerit konusunda kararımı vermiş olmam gerekiyor. Motorun rengi koyu füme, jantlarıda boyatmışken biraz fark olsun ilgi çekici olsun istiyorum.

Tvs Apache '09 , Piaggio X9 250 '05 , Yamaha XT600 '94 , Honda CBF150 '11

Motosikleti

) Ekmeğe mama arabaya düt düt diyorduk o zamanlar abi ))

Maxiye geçtim, sende cbf de sürün 100bin yapcam diye... tırmala dur abi...
    Ben biliyorum abi antika değeri olana kadar kullanıcan ) Bak sana söylüyorum abi. Sen motoru değişene kadar 5. - 6. motoru alırım bu gidişle )
    ah kankammm keşke 3-5 kuruşun hesabını yapaydıkda biriktirip şöyle bir er 6 f veya N e geçeydik...nasip bu işler inan...başka bir alternatifim yok...napim sen söyle...elimize geçen para 3 kuruş...kredi hakkımızda başka bi ihtiyac için kullandık halen taksit ödüyoruz köşeye sıkıştık...o zaman napcan...elindekinin kıymetini bilcen başka çara varmı...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT

Motosikleti
    CBF250
    ah kankammm keşke 3-5 kuruşun hesabını yapaydıkda biriktirip şöyle bir er 6 f veya N e geçeydik...nasip bu işler inan...başka bir alternatifim yok...napim sen söyle...elimize geçen para 3 kuruş...kredi hakkımızda başka bi ihtiyac için kullandık halen taksit ödüyoruz köşeye sıkıştık...o zaman napcan...elindekinin kıymetini bilcen başka çara varmı...
    Yok abi senin gönlünden güzeli geçiyorsa bakarız bir çaresine ;) dert etme.. biliyorsun 3 aydır tabanvay geziyorduk... nişantaşı apache si diye uğraşıyordun eski motorumla ama güzeldi motorum hep senin yüzünden!!!! )))

Motosikleti
    hehe...Nişantaşı çocuğuna yakışırmı allasen apaçi...

olm cbf ybr apaçi tvs

1.kurye

2.amele

3.kekoro

4.gariban motoru...birinden biriysen bu makinaları alıyon...almak zorunda kalıyosun...

kekoro değilsin amele değilsin kurye değilsin...ne işin var bu segmentte...

eee bak şimdi saygı hörmet görürsün...

Motosikleti
    CBF250
    Abi ilk motorumuzdu, alırken elimizden tutan olmadı, gittik bizde ilk motorumuzda ide parçalayalım kıralım diye aldık, şimdi gelmiş kızıyorsun bana...
    Ama benim motorum güzeldi öyle kurye işi durmuyordu her zaman temiz ve cilalı idi.. Senin hurda motorun gibi değildi ))))))))))
    Zaten nasıl sattığımıda biliyorsun gece karar verip nete ilanı veriyorum. Sabah 10' da kendimi noterde satış verirken buldum..

olm cbf ybr apaçi tvs

1.kurye

2.amele

3.kekoro

4.gariban motoru...birinden biriysen bu makinaları alıyon...almak zorunda kalıyosun...

Motosikleti
    Abi ilk motorumuzdu, alırken elimizden tutan olmadı, gittik bizde ilk motorumuzda ide parçalayalım kıralım diye aldık, şimdi gelmiş kızıyorsun bana...
    Ama benim motorum güzeldi öyle kurye işi durmuyordu her zaman temiz ve cilalı idi.. Senin hurda motorun gibi değildi ))))))))))
    Zaten nasıl sattığımıda biliyorsun gece karar verip nete ilanı veriyorum. Sabah 10' da kendimi noterde satış verirken buldum..
    evet kırdın zaten kaza yaptım soğudum demiyosun...ama bir kazayla küsecek dğeilsin ya motora...birdaha bu hatayı yapma...bak şimdi daha risk altındasın...bu makina gavur şeyi gibi el yakar...parçaları pahalıdır...risk alma...yavaş git...ok...

sen bakıyodun makinana...benim motörü görsen .ok götürüyor kanka...leş gibi...ama sele ve benim değdiğim yerleri camsille her gün siliyorum...

satışdan sonraki pişmanlığınıda biliyorum ama...

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L

olm cbf ybr apaçi tvs

1.kurye

2.amele

3.kekoro

Hiç biri değilim.. Tabii ki üstüme alınmıyorum. Geçiş motoru olarak düşündüm. Gidip Cbf250 de alabilirdim, ama zaten satacağım.. Geçiş motoruna o kadar para bayılmak mantıklı mı sence???

Ayrıca bu kadar forumda takılıp, bu mantıkla konuşman çok garibime gidiyor, aklım almıyor. Millete gariban diyeceğine bence önce kendini geliştirsen daha iyi olacak.....

Bu arada ben de yeni aldığım Tvs me pembe şerit yaptırcam..

Senin ki siyah olsun, güzel olur..
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

Motosikleti
    Alıntı tubis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hiç biri değilim.. Tabii ki üstüme alınmıyorum. Geçiş motoru olarak düşündüm. Gidip Cbf250 de alabilirdim, ama zaten satacağım.. Geçiş motoruna o kadar para bayılmak mantıklı mı sence???

Ayrıca bu kadar forumda takılıp, bu mantıkla konuşman çok garibime gidiyor, aklım almıyor. Millete gariban diyeceğine bence önce kendini geliştirsen daha iyi olacak.....

Bu arada ben de yeni aldığım Tvs me pembe şerit yaptırcam..

Senin ki siyah olsun, güzel olur..
    Ya tubiş sen motordan ne anlarsın...ilk vitesli motorunu almışsın istisnasın...önceki motörün malum...motor tecrüben malum...niye garibine gidiyor anlamadım...bu motorlar başlangıc motorudur ve uzun kullandıkca acı vermeye başlar...burası İstanbul piyasayı buralar belirler...bırak şu muhabbetleri abilerine...eczanede cici cici otur pcde takıl çayını iç keyfine bak...makinanla 2 tur at Antalya caddelerinde...bu tarz motorlar amaclarına hizmet eder keyif vermezler...

garibanlık kötümü bu arada...bu kriterlerle ben garibanım diyebiliyorum...garibanıda hakaret olarakmı algıladın şimdi...

tubis - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Cygnus L
    Ya tubiş sen motordan ne anlarsın...ilk vitesli motorunu almışsın istisnasın...önceki motörün malum...motor tecrüben malum...niye garibine gidiyor anlamadım...bu motorlar başlangıc motorudur ve uzun kullandıkca acı vermeye başlar...burası İstanbul piyasayı buralar belirler...bırak şu muhabbetleri abilerine...eczanede cici cici otur pcde takıl çayını iç keyfine bak...makinanla 2 tur at Antalya caddelerinde...bu tarz motorlar amaclarına hizmet eder keyif vermezler...

garibanlık kötümü bu arada...bu kriterlerle ben garibanım diyebiliyorum...garibanıda hakaret olarakmı algıladın şimdi...
    Sen motordan ne anlıyorsun ki Allah aşkına. 24 saat pc başında geyik yapmaktan başka bir işin var mıdır bu hayatta ? Motordan anlamak için illa sahibi olmak gerekmez ki bir de Falcon olayı var. Yeteri kadar keyif alıyorum istediğim de onunla. Gariban adamın 4 tane motoru olmaz. Biz senin gibi bas bas bağırmıyoruz herşeyi diye neden şimdi laf ediyorsun ki. Hayatımızı senin gibi sanaldan naklen yayın şeklinde vermeyeceğiz tabii ki. Özel insanların özeli olur bu hayatta. Sen takıl abi ya, hiç muhatap olmayalım bence. Laf yetiştiremeyeceğim ki zaten anlayacağını da sanmıyorum. Kapasite meselesi.
    Sonsuza kadar süren tek A$K motosiklet aşkıdır !
    'TUĞBA OKAN EKİN' << 03.04.2007 >>

Motosikleti
    CBF250
    evet kırdın zaten kaza yaptım soğudum demiyosun...ama bir kazayla küsecek dğeilsin ya motora...birdaha bu hatayı yapma...bak şimdi daha risk altındasın...bu makina gavur şeyi gibi el yakar...parçaları pahalıdır...risk alma...yavaş git...ok...

sen bakıyodun makinana...benim motörü görsen .ok götürüyor kanka...leş gibi...ama sele ve benim değdiğim yerleri camsille her gün siliyorum...

satışdan sonraki pişmanlığınıda biliyorum ama...
    ) Pişmanlık olmazmı...
    Bu arada aldığım günün ertesi gittim kasko yaptırdım 570 TL. herşeyi karşılıyor. Parçalar pahalı. Mekanikle ilgili hiç bir sıkıntı yok. Lastikler PIRELLI GTS serisi baya iyi yol tutuyor. Lastikler sıfır takıldı. KAyış ve fren balataları sıfır. Ön çatal bakımdan geçti. Bunlar motoru tanıdığımdan almadan önce yapılan şeyler sadece bildiklerim.

Ben aldıktan sonra sinyal düymesi, far açma kapama düğmesi ve benzin şamandıramı değiştirdim. Bunlara aslında gerek yoktu ama düğmeler yıpranmıştı. benzin şamandırası da bazen yanılıyordu. Hepsi sıfırlandı. Ben aldığımdan beri bu keyfe kedere 160 TL sadece parça parası ödedim. Montaja FERCO daki UĞUR ustam sağolsun para bile almadı.

Kaskom da var metehan abi ) sıkıntı yok...

Apache ye bindim diyede pişman değilim çok severek bindim çok güzel kızlar tavladım ) Şimdi o kızlardan biri motoru o kadar çok sevmiş ki kırmızı olanından almış geçen gördüm. Motoru sattığım kişide umarım severek biniyordur.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:36 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:35 ----------

Metehan abi şimdi motorun jantları orijinal gri olsun, kenarlarına şeytan kırmızı sı şerit ve üzerine komple vernik. yada siyaha boyanacak üstüne şeytan kırmızı şerit üzerine vernik.
    Çarşamba gününe kadar vaktim var, photo shop bilen bir arkadaş bulursam deneyeceğim hangisi hoş olursa o renge boyanacak. Kaçış yok

Motosikleti
    Tubiş motordan sadece senden fazla anlamam yeterli...hem nazarımda henüz çocuksun hayatın farkında bile değilsin...bu hayat senin için bir oyun...ayrıca pembe şeritler komik...

) Pişmanlık olmazmı...
    Bu arada aldığım günün ertesi gittim kasko yaptırdım 570 TL. herşeyi karşılıyor. Parçalar pahalı. Mekanikle ilgili hiç bir sıkıntı yok. Lastikler PIRELLI GTS serisi baya iyi yol tutuyor. Lastikler sıfır takıldı. KAyış ve fren balataları sıfır. Ön çatal bakımdan geçti. Bunlar motoru tanıdığımdan almadan önce yapılan şeyler sadece bildiklerim.

Ben aldıktan sonra sinyal düymesi, far açma kapama düğmesi ve benzin şamandıramı değiştirdim. Bunlara aslında gerek yoktu ama düğmeler yıpranmıştı. benzin şamandırası da bazen yanılıyordu. Hepsi sıfırlandı. Ben aldığımdan beri bu keyfe kedere 160 TL sadece parça parası ödedim. Montaja FERCO daki UĞUR ustam sağolsun para bile almadı.

Kaskom da var metehan abi ) sıkıntı yok...

Apache ye bindim diyede pişman değilim çok severek bindim çok güzel kızlar tavladım ) Şimdi o kızlardan biri motoru o kadar çok sevmiş ki kırmızı olanından almış geçen gördüm. Motoru sattığım kişide umarım severek biniyordur.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 14:36 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 14:35 ----------

Metehan abi şimdi motorun jantları orijinal gri olsun, kenarlarına şeytan kırmızı sı şerit ve üzerine komple vernik. yada siyaha boyanacak üstüne şeytan kırmızı şerit üzerine vernik.
    Çarşamba gününe kadar vaktim var, photo shop bilen bir arkadaş bulursam deneyeceğim hangisi hoş olursa o renge boyanacak. Kaçış yok
    hacı sendeki motor aşkına bayılıyorum...severek bebeğin gibi ilgileniyorsun makinanle ne güzel...ama ben 91 yılında mobiletime aynı alakayı gösteriyordum...
    bıktım artık...2 teker bana artık bu makinalar...amac ulaşım...

sen yap porocelerini ben beğeneceğime eminim...

Motosikleti
    CBF250
    Tubiş motordan sadece senden fazla anlamam yeterli...hem nazarımda henüz çocuksun hayatın farkında bile değilsin...bu hayat senin için bir oyun...ayrıca pembe şeritler komik...

hacı sendeki motor aşkına bayılıyorum...severek bebeğin gibi ilgileniyorsun makinanle ne güzel...ama ben 91 yılında mobiletime aynı alakayı gösteriyordum...
    bıktım artık...2 teker bana artık bu makinalar...amac ulaşım...

sen yap porocelerini ben beğeneceğime eminim...
    Haklısın abi kız arkdaşım da aynı şeyi söylüyor motoruma daha çok vakit ayırıyorum )) Hatta yeni motor aldım diye üzüldü..
    Abi şimdi bıktım diye bir şey yok!!! Ne kadar seversen elin üstünde olursa motorunda sana o kadar saygı gösterir.

Tubiş e neden kızıyorsun? Hem onun apache si var. Pembe şeritte bence çok hoş olur. Hem abi sen ihtiyarladın niye gençlerle uğraşıyorsun

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:13 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:11 ----------

Alıntı tubis adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Sen motordan ne anlıyorsun ki Allah aşkına. 24 saat pc başında geyik yapmaktan başka bir işin var mıdır bu hayatta ? Motordan anlamak için illa sahibi olmak gerekmez ki bir de Falcon olayı var. Yeteri kadar keyif alıyorum istediğim de onunla. Gariban adamın 4 tane motoru olmaz. Biz senin gibi bas bas bağırmıyoruz herşeyi diye neden şimdi laf ediyorsun ki. Hayatımızı senin gibi sanaldan naklen yayın şeklinde vermeyeceğiz tabii ki. Özel insanların özeli olur bu hayatta. Sen takıl abi ya, hiç muhatap olmayalım bence. Laf yetiştiremeyeceğim ki zaten anlayacağını da sanmıyorum. Kapasite meselesi.
    Tubiş kavga etmeye gerek yok bence... Pembe şeritler hoş olucak..
    Metehan abi hiç yakışıyormu sana? Sen boşver bayramda nereye gidicez akalım şöyle tekirdağ çorlu ya falan

Motosikleti
    kanka sende iki tarafıda idare ediyon he...tubiş hep mızmız olmuştur böyle...sen bakma ona he de geç...kızlar ne anlar motosikletden... ya artcı olmuştur ya skutıra binerler...işte şimdi görücem onu viteslide...2 gün sonra barışırız biz... sonra sen kötü olma...

ama makinanın kralına biniyosun emin ol...1-2 yıl artık sende mırmırlanma...

Motosikleti
    CBF250
    İdare değil abi kavgaya gerek yok... Hepimizin metehan abisisin sen..
    Evet bende vitesli motor kullanan bayanları tebrik ediyorum. Dediğin gibi çoğunlukla artcı olmaları daha iyi
    Abi 1 - 2 sene artık anca yeter, sonra fazer a falan geçerim artık
    Bir ara makineleri değişelimde 3 - 5 gün kral takıl sende abi..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 15:21 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 15:20 ----------

Biz konu dışına kaydık şant rengi şerit rengi arkdaşlar önerilieriniz itina ile değerlendirlir. Photo shop bilen varsa çok memnun olurum.

m.şanveren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006

olm cbf ybr apaçi tvs

1.kurye

2.amele

3.kekoro

...abi ben bu yazdıklarının hiç birine ''kesinlikle'' katılmıyorum.bu yaşıma kadar kendime ait 3 tane motorum oldu.150cc çinli/650xvs dragstar japon/cbf 150 japon...hepsindede ayrı bir zevk aldım,hepsinide çok sevdim.benim altımdaki motora göre bana itibar gösterecek veya paçoz muamelesi yapıcak adamla benim işim olmaz,valla öyle adamlar tanıyorumki,müşterilerimizden parasının haddi hesabı yok,içtiği sigara ''samsun216'' aynı sigarayı inşaat ameleside içiyor.hoş ben ameleyi kınamıyorum şerefiyle parasını kazanıyo,yanlız garip olantarafı ne düşündünde böyle bir örnek verdin,anlayamamış durumdayım...yani insanları giyimi,kuşamı,yediği,içtiği,bindiği motoru vs vs. daha bir çok örnek türetile bilir.sınıflandırmak bence sana hiç yakışmadı mete abi.
    "İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz" A. Şerif İZGÖREN

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    HONDA CBF 150 --(SİYAH)

olm cbf ybr apaçi tvs

1.kurye

2.amele

3.kekoro

bende 2 secenek birden var ben napim..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:51 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:47 ----------

kanka sende iki tarafıda idare ediyon he...tubiş hep mızmız olmuştur böyle...sen bakma ona he de geç...kızlar ne anlar motosikletden... ya artcı olmuştur ya skutıra binerler...işte şimdi görücem onu viteslide...2 gün sonra barışırız biz... sonra sen kötü olma...

ama makinanın kralına biniyosun emin ol...1-2 yıl artık sende mırmırlanma...
    abi hatunun vitesli tecrübesi var nx4 den..

Motosikleti
    CBF250
    Benim jantlar ne olucak )

Motosikleti
    HONDA CBR 600F
    Alıntı .Mhmt. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Motorunun renginin cok az daha koyusuna boyarsan güzel durur

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler