Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Mont + Pantolon + Kar Maskesini 240 a aldım nası ama

Motovento
    REKLAM ALANI
    Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    ApacheRTR150+Mondi125+Yamaha50
    Bugün bi siteden bu takımı aldım.Umarım kalitelidir.fiyatı makul kargo elime ulaştığında memnun kullanıcı yorumlarını da eklerim

ÜRÜN ÖZELLİKLERİ
    * PANTOLONDA , S BEDEN MEVCUT DEğıLDıR.
    * Prohel 6363 Uzun Mont
    * Duratex 600 D Cordura Kumaş
    * CE onaylı omuz, dirsek ve sırt korumalar (çıkarılabilir)
    * Hava alabilir
    * Sabit iç membran
    * Rahat kumaş yapısı
    * Prohel Motosiklet Pantolonu
    * Duratex 600D Kumaş
    * Rüzgar geçirmez, yağmura karşı dayanıklı
    * Çıkarılabilir termal iç astar
    * Çıkarılabilir pantolan askısı
    * Mont ile bağlantı fermuarı
    * Kaymayan arka kısım
    * Fermuarlı paça kısımları
    * Kar Maskesi
    * Nefes alma ve nemi vücüttan uzaklaştırma özelliği ile sizin kuru, ılık ve rahat hissetmenizi sağlar.
    http://www.feyizoglu.com/alisveris/p....php?pID=45907

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    beykurt - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Pulsar NS200 2016
    hayırlı olsun güle güle giy
    Uğruna Ölmekse Eğer Seni Yaşatmak, Bin Defa Ölürüm De Adına Leke Sürdürmem,
    Gururdur Namustur Bayrak ,Aksa Da Kanım Korkma, HAİNİ GÜLDÜRMEM!!!
    burak beykurt

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    İyi almışın ben Ramazan bayramından hemen önce sadece mont aldım 15x12=180 lira ben aldıktan hemen sonra düştü fiyat sende pantolonda var fiyat güzel güle güle kullan
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Motosikleti
    CBR 600F
    hayırlı olsun.güzel günlerde giy.bende f.oğlundan maket RR aldım postayla göndercekler

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    benim zamanımda bunlar bu kadar ucuz değildi....hayırlı olsun...rekabet ortamıda yoktu...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

sahinbirinci - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    KTM DUKE 200
    montu bilmiyorum ama prohel pantolon var elimde.gerçekten hakkını veriyor.o kadar parayı başka markalara vermektense proheli tercih etmen iyi olmuş.45 dk yağmurda gittim 1 gram su almadı.güle güle kullan
    Hüzünbaz Acılarımın Canbazıyım Şimdi...

serdarmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    benim zamanımda bunlar bu kadar ucuz değildi....hayırlı olsun...rekabet ortamıda yoktu...
    Patron son dinazor motorcusun.. Bu ne kardeşim kucağında çocuk 14 bin mesaj naptın kardeşim..Bravo sana gururumuz metehan

Bende aldım. Daha yeni Shark mont 170 Tl ye taksitli bilseydim aahhh.. Prohel yeni girdi ama kaliteli bir mal.. Güle güle kullan..

Motosikleti
    2008 1000rr sarı sıyah
    hayırlısı olsun ıyı gunlerde kullanman dıleklerımle

fıyatı ıyı gıbı
    KIMSEYE MUHTAC OLMADAN YASA GERISI HIKAYE

YOLLARDA BIR YERLERDE KARSILASMAK UZRE :cat:

Motosikleti
    ramzey 100 cup.Kuba XY150STII atv
    hayırlı olsun.güle güle kullan
    banada sadece mont lazım bunun tipi baya hoş duruyor.bi bakim sadece mont varmıymış.

ethemm76 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yuki Snoopy 80cc.
    Bu setten bende www. anes motor.com dan aldım 15 gün kadar önce galiba 235 tl idi. Kredi kartına taksit ve ücretsiz kargo ile. Pantalon mükemmel ötesi, hatta bu havalarda gereğinden fazla sıcak tuttuğu için terleme oluyor ve bu yüzden iç astarını çıkarttım, astarı normal pantalon altına giyerek kullanıyorum. Yani pantalon olayı mükemmel. Kumaş kalitesi falan iyi. Mont ta oldukça iyi fakat kışlık değil, mevsimlik bi mont ama içine sağlam giyindiğinizde kışında kullanılabilir. Arkadan çırtı çırt yapışkanlı yarım yüz maskesi kullandığım için kar maskesine ihtiyacım yok ama kar maskesinin kumaşı baya ince yani sağlam soğuklardan boyun kısmını korumak ta yeterli olmayabilir. Ama sadece 240 tl ye hem mont, hem pantalon hemde termal içlik almış oluyorsunuz. Bence mükemmel. Tavsiye ederim.

Pantalonu paçaları hafif uzun geldi ama napalım. L almıştım. 1,78 boy 80 kg yum. Sürüş yaparken problem olmuyor ama pantalonun paçaları biraz uzun geliyor. Ama bel iyi. M alsaydım belkide paçalar uygun olduğu halde belden olmayacaktı. Çünki bel tam oturuyor. Bilginiz olsun. Mont ta hafiften bol gibi ama M ile değiştirdiğimde küçük gelebileceği endişesi ile değiştirmedim. İçine rahat rahat sağlam kazak falan giyebiliyorum. Zaten içinize sağlam giyinemezseniz sorun olabilir. Çünki dediğim gibi mont kışlık değil mevsimlik. Şu an gayet memnunum .

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı demir_bey adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun.güle güle kullan
    banada sadece mont lazım bunun tipi baya hoş duruyor.bi bakim sadece mont varmıymış.
    tek olarak da satılıyor .zaten tek tek alsan 3 ü toplamda 300 ü geçiyor.sonuçta bunlar temel malzemeler 5 yılda bir alınacak şeyler

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    Alıntı serdarmert adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Patron son dinazor motorcusun.. Bu ne kardeşim kucağında çocuk 14 bin mesaj naptın kardeşim..Bravo sana gururumuz metehan

Bende aldım. Daha yeni Shark mont 170 Tl ye taksitli bilseydim aahhh.. Prohel yeni girdi ama kaliteli bir mal.. Güle güle kullan..
    sende güle güle kullan...sırf pontul kaç para acaba...aslında ethemin yazdıkları dikkatimi çekti...terletiyorsa ben kışın iş egiderken motora binmek zorundayım huzurla giyerim...

bişe dicem usta...bu KT 125 hususunda bana biraz kızgınmısın usta...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı ethemm76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu setten bende www. anes motor.com dan aldım ...
    tüh be anes motor ücretsiz kargolıyormuş.extradan 5 tl verdik.alacaklar varsa anes den alsınlar .hem de 8 taksit (:

Motosikleti
    ramzey 100 cup.Kuba XY150STII atv
    anesde montu buldum fakat bazı yorumlarda mevsimlik deniyor.çokmu ince kışı geçiremezmiyim. malum benim motorlar zaten hız yapamaz ) kullananlar varsa yorum yazarlarsa sevinirim.

http://www.anesmotor.com.tr/store/Pr...roductId=86370

serdarmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sende güle güle kullan...sırf pontul kaç para acaba...aslında ethemin yazdıkları dikkatimi çekti...terletiyorsa ben kışın iş egiderken motora binmek zorundayım huzurla giyerim...

bişe dicem usta...bu KT 125 hususunda bana biraz kızgınmısın usta...
    Valla bende kampanyayı yeni gördüm.. Tek pantalon 140 tl filan..Ama bu şekilde almak acaip ekonomik olmuş...

Patron bu mesajlarının 5.000 adetini bana kaça satarsın..
    Yani 5 bin adet mesaj benim mesaj sayıma dahil edilecek...

Motosikleti
    2011 Honda Cbr 125RR
    hayırlı olsun güle güle kulan üstünde eskitirsin inş.

bişi sorcam site üzerinden nasıl alışveriş yapılıyor?
    Tedbir Senden Taktir Allahtan...

emrecamcan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ktm Duke 390 '17
    Hayırlı olsun...Güle güle kullan...

davids - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    Alıntı ethemm76 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu setten bende www. anes motor.com dan aldım 15 gün kadar önce galiba 235 tl idi. Kredi kartına taksit ve ücretsiz kargo ile. Pantalon mükemmel ötesi, hatta bu havalarda gereğinden fazla sıcak tuttuğu için terleme oluyor ve bu yüzden iç astarını çıkarttım, astarı normal pantalon altına giyerek kullanıyorum. Yani pantalon olayı mükemmel. Kumaş kalitesi falan iyi. Mont ta oldukça iyi fakat kışlık değil, mevsimlik bi mont ama içine sağlam giyindiğinizde kışında kullanılabilir. Arkadan çırtı çırt yapışkanlı yarım yüz maskesi kullandığım için kar maskesine ihtiyacım yok ama kar maskesinin kumaşı baya ince yani sağlam soğuklardan boyun kısmını korumak ta yeterli olmayabilir. Ama sadece 240 tl ye hem mont, hem pantalon hemde termal içlik almış oluyorsunuz. Bence mükemmel. Tavsiye ederim.

Pantalonu paçaları hafif uzun geldi ama napalım. L almıştım. 1,78 boy 80 kg yum. Sürüş yaparken problem olmuyor ama pantalonun paçaları biraz uzun geliyor. Ama bel iyi. M alsaydım belkide paçalar uygun olduğu halde belden olmayacaktı. Çünki bel tam oturuyor. Bilginiz olsun. Mont ta hafiften bol gibi ama M ile değiştirdiğimde küçük gelebileceği endişesi ile değiştirmedim. İçine rahat rahat sağlam kazak falan giyebiliyorum. Zaten içinize sağlam giyinemezseniz sorun olabilir. Çünki dediğim gibi mont kışlık değil mevsimlik. Şu an gayet memnunum .
    zaman ayırıp yazdığın yorum için teşekkür ederim.alacak arkadaşlara çok yardımcı olduğuna eminim.bende düşünüyorum şimdiki montum ufak geliyor biraz.pantolonda yoktu.boy kilo ve seçtiğin bedenle ilgili açıklamaların çok yardımcı oldu.teşekkürler tekrar
    hayat şansa bırakılacak kadar uzun değil

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    Alıntı serhan123 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsun güle güle kulan üstünde eskitirsin inş.

bişi sorcam site üzerinden nasıl alışveriş yapılıyor?
    kredi kartı ya da bankamatiğinin olması gerekiyor ya da birine havale yaptıttırırsın

Motosikleti
    2011 Honda Cbr 125RR
    Alıntı mustanoglu adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    kredi kartı ya da bankamatiğinin olması gerekiyor ya da birine havale yaptıttırırsın
    havale nasıl oluyor?
    Tedbir Senden Taktir Allahtan...

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler