Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Naked düşünüyorum hangisi sizce?

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    HONDA XL650 v Transalp
    merhaba arkadaşlar uzun zamandır almayı planladığım motorsiklet var ama çok fazla çelişkiye düşüyorum, ben motoru ülkemin güzel yerlerini keşfetmek için almak istiyorum ve biraz hız biraz estetik birazda dayanıklılık istiyorum yani bolu ya et yemeye gittiğimde yada antalya da plajları gezmek için giderken yolda kalmak istemiyorum, yaklaşık 10 yıldır honda titan ve CBF 150 kullandım şimdi büyük motor kullanmak istiyorum CBF 500 ve CBF 600 arasında çok tereddütte kaldım yani CBF 500 alırsam benzinden yana çok fazla tasarrufum olurmu yanlış anlamayın pinti değilim ama 50 liraya daha çok yer gezmek varken neden daha az gezeyim yani söylemek istediğim çok farkedermi CBF 500 ile CBF 600 arasındaki yakıt biri iki silindir diğer dört silindir bu oldukça fark yaratır gibi ama yinede bilmek isterim net farkı, bunun dışında ben uzun yolda giderken araçların arkalarında kalmak istemem CBF 500 bu konuda yeterli olurmu,
    bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim, büyük motor hiç kullanmadım CBF 600 başlangıç için oldukça büyük olurmu buda son sorumdu

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    alternatif olarak kawasaki er6n düşünebilirsin

ufuktan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Zx10R
    titan ve cbf 150 yi kaç km kullandın ??? cbf 500 evet ideal bir motor ama sonuçta cbf600 4 silindir makina , bütçen ne kadar ?? yılda kaç bin km binersin .... biraz daha detay bilgiler verirsen yardımcı olalım

Mersin İl Temsilcisi yürekçe - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende sığar iki cihan, ben bu cihana sığmazam
    Motosikleti
    Cân ile hem cahan, dehr ile hem zaman
    Alıntı tigermbz adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    alternatif olarak kawasaki er6n düşünebilirsin
    kesinlikle,, en az 100km de 2 litre kazanırsın... en az........ ve 2000tl ( cbf 600 e göre ) zaten cbf 500 ile aynı para ama 20hp yüksek güç
    KALMAK KADAR ESKİ, GİTMEK KADAR YENİ OLMAYANDIR ÖZLEMEK!
    BEDDUALARI DENEDİM, HİÇ BİR İŞE YARAMIYOR!!!
    KEŞKE, KÜFÜRLERE DE DUADAKİ GİBİ, "AMİN" BENZERİ BİR ŞEY DİYEBİLSEK....

ozzzzz80 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Dominar D400
    kardeş bu iki modellede ilgili kendi başlıklarıyla istemediğin kadar bilgi bulabilirsin.

ergün1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700 SA
    Cbf 600 bence.yakıt olayına gelince100-120 km hıza kadar 500 tasarrufludur.ancak gaz açtığında 600 ün daha ekonomik olacağına inan
    AKILLI OLALIM;DÜNYADA EŞİ BENZERİ OLMAYAN BU MÜKEMMEL COĞRAFYAYA,TÜRK İNSANINA VE TÜRK'LÜĞE SAHİP ÇIKALIM.100 YILI AŞKIN SÜRDÜRÜLEN TÜRK ULUSUNU BÖLMEYE YÖNELİK OYUNLARA ALET OLMAYALIM.HEPİMİZ KARDEŞİZ.NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE...

Motosikleti
    Aprilia Caponord 1200 add & Benelli Tnt 249 S
    eğer yakıt ekonomisi istiyorsan bence ikisindende daha ekonomik olan hyosung gt650 comet tavsiye ederim oldukça oturaklı ve torklu bir makina istediğin hızlarada anında çıkabilirsin. benim gezilerimde ortalama 4.3lt\100 km gibi bir yakıt ortalaması vardı. bir düşün istersen.

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler