Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Askere gidiyorum ama ??

Motovento
    REKLAM ALANI
    BiLaL_22 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    SuperKing 110-2 [ cup ] Çan Çin Çon =)
    Vallahi Hocam Benim Diyeceğim Farklı Farklı Şeyler var Aklımda ama uygunlardan 1 kac tane söliyim.. Bu arada hayırlı olsun .. Motoru Güvenebiliceğin Birisine Ver Kullansın.. , Bir Güzel Garaj Bulsan yağlayıp depo boşlatıp bir güzel muhafaza ediceğin bir yer bulabilirsen oraya sakla derim.. , Durumun Uygun ise Tanıdıqın Bir Otopark ile anlaşabilirsn Tabi Nası olsa motor yatıcak dersin köşe ama görünür bir yere çekersin arkadas veya tanıdık yardımıyla bir güzellik yaparlar herhalde nası olsan genede asker adamsın .. Bizimde Başımıza gelmişti Gecen sene bir abimiz askere gidiyordu onunda 600F i vardı onu bir güzel muhafaza edip arkadası olan kapalı otopark a bir köşe ye ama görünür bir köşeye çekip yılda 50 TL gönderip anlaşıyorlardı.. Sende bunlardan birisinden birisini denemeye bak benim aklıma gelenlerin uygun olanları bunlar sende kendine uygun birşey bulabilirsin.. Hayırlı Teskereler Simdiden ALLah Yolunu Acık Etsin..
    Drumist... Gerisini Sen Anla.. --İSTANBUL / KücükÇekmece ! SuperKıng 110-2 Cup 06 [ 34 EJ 0734 ] [ EDİRNE UzunKöPRü ] Lüü x) bilal___@windowslive.com

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    bende askere giderken usta benzini boşalt motorda benzin kalmasın motorda yağlanma yapar demişti.bende bütün benzini bitirdim,aküyü söktüm,lastiklere bişey yapmadım sadece babama arada bir hareket ettir lastikleri çevir dedim.geldiğimde lastiklerde inme vs. yoktu.benzin koydum aküyü taktım marş basıyor ama almıyordu.bi minibüse atıp servise götürdüm sadece karbiratörü oksitlenmiş temizlediler bide yeni buji taktım o gün bu gündür kullanıyorum.bende izne gelmedim yaklaşık 1 sene bizim merdiven boşluğunda yatmıştı.sende gelince bi motorcuya götür karbiratörü temizlet sağına soluna bi bakıt bence.korkma bişey olacağını sanmıyorum.bide lastikleri sökücem demişsin motor nasıl ayakta durcak???
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

serkanADH13 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Motor Tamircisi :) 0,535,939,20,86 :)
    motoru bırakacağım yere lastıklerın altına sunta veta MDF koyabılırsın eğer sehpaların yoksa,
    o şekilde lastikleri yerden kesmış olursun ve çürüme gibi sıkıntılarıda ortadan kaldırmış olursun.
    onun dışında zaten gerekli bildiriler topıc'lerde mevcut,
    motoru kıslık bakıma sokma veya motoru yatırma adı altında araştırmalısın...

Bu Arada Hayırlı Teskereler...
    BMW F650,,,KTM EXC 400,,,CRF 250X.....msx 125
    ''Gürcan Moto Garaj''
    0 535 939 20 86

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Önce sen düzgün Türkçe konuşmasını öğren.

ufuktan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki Zx10R
    çok iyi yahu 600rr seviyesinde motosikletin var 1 yıl boyunca binmeyeceksin ve ne yapacağını bilmiyorsun ( bu seviyeye kadar envai çeşit motor kullanmış , saklamış , bekletmiş olmalıydın )

ExTReMa - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende askerim motorda evde ne olmus arkadasım yahu az sabret
    İlkbaharın gelmesini bekliyorum bende ilkbahar gelsin makinayı ankaraya getircem
    вιкє мє αρяιℓια 'яѕ 250'
    tuem

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Bin motoruna gazla doğru git izmire orada bi otopark ayarla güzelce kilitle bırak oraya çarşı izninde bin gazla devam dağıtıma gelirkende bin memleketine git
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

.Mhmt. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT25
    Alıntı ExTReMa adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bende askerim motorda evde ne olmus arkadasım yahu az sabret
    İlkbaharın gelmesini bekliyorum bende ilkbahar gelsin makinayı ankaraya getircem
    abi sahibinde satılık olan senin motorunmu

İlan No: #14354807
    Hele Bi Kazanayım da Üniversiteyi ... Bir yere gitmek için de CBF e binilir CBF e binilmek için de her yere gidilir. Acayip az yakıyo len bu

Motosikleti
    cbr 600Fsport
    vala kardeş bence de depoyu fulle kutup başlarını sök bütün bakımları yap ön arka lastikleri sehpeya al üstüne de sağlam bi branda geçir kafan rahat olsun öle bi arkadaşa verim bakar o falan ALLAH muhafaza şeytan dürter 600RR bu çılgın alet bişi mişi olur sora kendi haline bırakacağından daha kötü bi halde bulma makinayı.kendin pişir kendin ye yani...
    YETER Kİ İSTE O SENİ BULUR :cat:

alperiz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    125 zn, cbr 600f
    aynı dönemde gidiorm demek ben saklamak yerine sattım gelince yenisi artık :D

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler