Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Galiba Dolandırıldım:D

Motovento
    REKLAM ALANI

arkadaslar motoruma bi kaç parça lazımdı komsu ilde yedek parça servisi vardı fiyat uygun oldugu için aradım ısmarladım parçaları adam dedi pttden parasını havale et beni ara bende gidip pttye kargoyla gondereyim dedi neyse gonderdim parayı adamı aradım aldım posta no sunu aldım gittim pttye gelmişmi diye adam dedi bu numara yanlıs herhalde adamı aradım adam yine aynı noyu verdi pttci dedi gonderen seni işletiyor herhalde neyse adamı bida aradım dedim durum bu biraz bagırdım falan sen benle dalgamı geçiyon falan neyse adam dedi pazartesi arasan ilgilenecem gonderdigim miktar buyuk bi miktar deil ama paramı yedirmem elimde havale ettigime dair makbuz var sizce tuketici haklarına cıksam hak iddia edebilirmiyim veya ne yapmayalıyım üşenmeyip 200km yol gidip adamın agzını yuzunu dagıtayımmı ?

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    ZX6-R
    bir kac kisi al yanına git dağat ağzını yüzünü sonra polise haber ver

Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    Ağız burun dağıtma klavye başında çok kolaydır. Gidersin oraya, tamam adamı gözüne kestirirsin, 3 tane işçisi seninle bir ilgilenir, biz MT'liler oraya gelip seni yerden jiletle kazımanın yollarını ararız sonra.

Adam muhtemelen sana numarayı yanlış veriyor. Pazartesi olsun, sorunun çözülmezse hep beraber kafa yorarız meselene.

Motosikleti
    ybr125
    sen en iyisi üşenme git önce paranı yada parçanı al sonra ne yapacaksan yaparsın dostum ama kaba kuvvet herzaman kötüdür...

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    detaylara girsene...komşu il neresi elemanların teli adı sanı varmı...ne ısmarladın vs...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    TVS Apache
    bencede detaya gir baskasının canı yanmasın bı gun toplanıp topluca gıdek zopalayak

arkadas ikinci el motor aldı onun faturasına baktım yedek parça falan yazıo dedim uygunsa oradan ısmarlayım burda 150tl tutan parçalar orada 100 tl tuttu banada uygun geldi yaptık bi hata ama neyse acaba tukeci haklarına falan gitsem bi cozum bulunurmu? fazla detaya girmek istemiyorum sonucta adamın ekmegiyle oynamayım kendine gore bi mahzereti de olabilir bilemessin eger pazartesi kesinleşirse durum ozaman yazarım!

Motosikleti
    Honda CBF 150/ Honda Titan 125
    Haydin MT toplanın komşu ile gidioz..
    [B]Bir tutkudur içimizdeki özlemi yollara vuran..[/B]:bestmt:

VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    çok pis dalarım
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

Emrah.ark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Hyosung Gt250R
    Korumalarımı giyip geliyorum
    Kask.Dizlik.mont.bot.eldiven.
    İyide Komşu il
    [34 AY 0494] Büyükçekmece MT

Motosikleti
    ZX6-R
    şu motor camiasında namusuyla şerefiyle iş yapan ne yazık ki çok az

fazla detaya girmek istemiyorum sonucta adamın ekmegiyle oynamayım kendine gore bi mahzereti de olabilir bilemessin eger pazartesi kesinleşirse durum ozaman yazarım!

---------- Mesaj ekleme zamanı: 19:47 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 19:44 ----------

Alıntı hell_rideRR adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    şu motor camiasında namusuyla şerefiyle iş yapan ne yazık ki çok az
    HAklısın Herhalde Bende DEdigin Gibi Bi Kişilige Rastladım

m.şanveren - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda Shadow vt 750 2006
    beyler ben yıllardan beri kuyumcuda çalışırım,fiyatlar dernek tarafından belirlenir.belirlenen fiyat dışında satış yapan veya bir kuyumcuyu dolandırmaya çalışan,veya dolandıran,üçkata getiren olursa,kuyumcular kendi aralarında bu işlerle uğraşan adamları tutuyolarkarşıtarafı dümdüz edip bıraktırıyolar.fırıncılar deseniz keza onlarda aynı.bu gibi şerefsizler için bizim camianında bu yönteme ihtiyacı var gibime geliyor.
    "İnanç, görünmeyene inanmaktır. Görünmeyene inanırsanız kimsenin göremediğini görürsünüz" A. Şerif İZGÖREN

korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    Hemen yargılamayalım Aksilik olmuş olabilir belki geçer eline parçalar bir kaç güne kadarBende Konyadan sipariş vermiştim normalde iki gün içersinde elimde olması gerekiyordu tam beş günde gelmişti ama sonuçta geldi..

Bir kaç gün daha bekle bakalım
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

Motosikleti
    artık yok.. beklemede
    ben telefon aldım hala kargoda bekle bakalım.. 100 lira gönderdinde neye karşılık bunu nasıl kanıtlıcan belki adama borcun var...halkime derdini nasıl anlatcan malı aldığına dair bi belgen var mı? yapman gerekn beklemek baktın pazartesi salı gelmedı 100 lira için taaa komşu illere gidip adamımı dövecen emin ol ordan biraz zor cıkarsın...soğuk su içmeni istemem ama başınıda belaya sokma 100 lira için

Alıntı atmaca_35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ben telefon aldım hala kargoda bekle bakalım.. 100 lira gönderdinde neye karşılık bunu nasıl kanıtlıcan belki adama borcun var...halkime derdini nasıl anlatcan malı aldığına dair bi belgen var mı? yapman gerekn beklemek baktın pazartesi salı gelmedı 100 lira için taaa komşu illere gidip adamımı dövecen emin ol ordan biraz zor cıkarsın...soğuk su içmeni istemem ama başınıda belaya sokma 100 lira için
    Arkadasım haklısın 100lira için deymez ama bugun benden carpar yarın sizden boylelerinin onune geçmessek bunlar işi abartırlar o zamanda hiç onune geçemeyiz ama emin ol hakkımı arayacam sonuna kadar.

Motosikleti
    artık yok.. beklemede
    [QUOTE=casper_396;1871855]Arkadasım haklısın 100lira için deymez ama bugun benden carpar yarın sizden boylelerinin onune geçmessek bunlar işi abartırlar o zamanda hiç onune geçemeyiz ama emin ol hakkımı arayacam sonuna kadar.[/QUOTE
    dostum hakkını ara ama yasal bi belge yok ki elinde onu demek istedim

ucuz etin yahnisi...

ShowDown - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    oha adamı direk dolandırıcıya çevirdiniz bi hata olmuştur belki.Nitekim ben de ptt den forma alırken bissürü sıkıntı çıkmışyı adamın da bi suçu yokken
    facebook.com/kaskafa

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    nerde oluyor bu olay ? bizim şehirdeyse dalayım

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler