Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

sonunda sattım scooter'ımı ve vitesliye geçişş...

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    sym gts 250
    arkadaşlar sanırım evdekii hesap çarşıya uymadı sym gts 250 aldım ) salı günü alıcam arkadaştan motoru ) yorumlarınız için teşekkürler...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Innova 125
    hiç vitesli kullanmadıysan 250 sana ağır gelir düşersin motordan soğursun bence cbf 150 al bunların hepsinden iyidir zaten cbf 150 ybr 250yle kafa kafaya gidiyor

Motosikleti
    sym gts 250
    Alıntı yoruk86 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hiç vitesli kullanmadıysan 250 sana ağır gelir düşersin motordan soğursun bence cbf 150 al bunların hepsinden iyidir zaten cbf 150 ybr 250yle kafa kafaya gidiyor
    vitesli kullanıdm ybr 125 vardı satm sonra onun parasının yarısıyla mondial 150zc aldım ve mondialide saatım şimdi sym gts 250 alıcam salı günü sanırım anlaşıcaz satan kişi ile...

Motosikleti
    Honda CBF 150/ Honda Titan 125
    CBF 150 İdeal..
    [B]Bir tutkudur içimizdeki özlemi yollara vuran..[/B]:bestmt:

c@n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSX600F
    aman yakıt problem değil çift silindir makinam olsun diorsan hyosung al ama ben scooter dan indim hız yapamam az da yaksın diorsan twister al ama herzaman hyosung en mantıklısı bu makinaların icinde hyosung sahibi kullanıcısıyım + bandit s sahibiyim çoğunlukla hyosung tercih ediyorum çünkü cidden her tür kullanıma gelen bir motor sakin ekonomik ,agresif hızlı , atak seri kullanımlar icin birebir bir motor

ünaltürkyazıcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA SH 300i
    hayırlısı olsun kardeşim.

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı yoruk86 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ilk başlandığında bir 125 lik 150 lik motorlara göre zorlanılacağı kesin ama alışılır bana göre ilk vitesli kullanıcaklara göre 250 cc sınırdır daha fazlası tehlikelidir bende hyosung comet almaya düşünüyorum ilk defa vitesli kullanıcam

Motosikleti
    sym gts 250
    teşekkürler arkadaşlar bugun alıcam sym gts 250 hatta akşama bende merakla bekliyorumm ) inşallah sizde istediğiniz yada hayalinizdeki motora kavuşurusunuz

TanImsIz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono V4 ve İmola 125
    Geciş motoruna o kadar para verilmez ybr çok pahalı bi motor. Bi müddet sonra ondanda sıkılcaksın büyütmek isticeksin, ya büyük zararana satıcaksın yada elinde kalıcak. Ucuz bi hyo 250 naked işini görür. Kaliteside ybr nin cbf in yanında aman aman aşşağılarda değil merak etme

Motorunu almıssın , hayırlı olsun yeni gördüm

Motosikleti
    sym gts 250
    teşekkürle arkadaşlar en yakın zamanda fotolarını koyarım inşallah gezmekten vakit bulursam heme koyacağım fotoları

Motosikleti
    Aprilia Caponord 1200 add & Benelli Tnt 249 S
    hyosung arkana bakmadan bineceğin bir makina ancak alır almaz könjektürü değiştir birde kaliteli tam sentetik bir yağ koy yıllarca sorunsuz binersin.

davids - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    yok
    bugünde mi yok foto
    hayat şansa bırakılacak kadar uzun değil

Motosikleti
    TVS APACHE RTR 150
    Yeni motorun hayırlı olsun arkadaşım . Yeni motoru aldın ama eski motorunu unutamadın sanırım baksana hala avatarını süslüyor .
    [I]Ne kadar bilirsen bil anlatabileceklerin karşındakinin anlayabileceği kadardır [/I]

Anlamadığım bir şey var arkadaş aldım motoru salı günü teslim alıcağım diyor ,millet hala motor öneriyor

serdarmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc
    Resmini koyda merak ettik.. Hayırlı uğurlu olsun..

Motosikleti
    600 f, kymco movie xl 125
    bence 2. el temiz bi cbf 25o al daha snra tekrar yükseltmek istiersen elinden cıkartmasıda kolay olucaktır. ybr 25o biraz daha tuzludur cbf e göre.

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler