Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 123

Domuz gribine motorsiklet birebir..!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    serdarmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc
    Alıntı rman adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Dr. MZC sevdim seni ;)
    Sen Dr. ben Dr. bu forum bize dar...

Sayemde seni seven bir arkadaş çıktı bak Dr.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Dr.MZÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL650 + Hero Xpulse 200
    Alıntı serdarmert adlı üyeden alıntı Mesajı göster

Sayemde seni seven bir arkadaş çıktı bak Dr.
    Teşekkür ederim size minnettarım Size borçlandım Madem doktoruz bilimsellikten zaten anlıyoruzdur ve kanıta dayalı tıp diye bir ders olduğunu biliriz. Dersin ana teması da "her yaptığımız hareketin söylediğimiz sözün bir kanıtı olmalıdır, bu referanslara göre tedavimizi hatta bilimsel çalışmalarımızı yaparız" Eğer bu kurala uymazsak malpraktis'le başımızın çok ağrıyacağını biliriz; sebepli sebepsiz dava açacak insanlara haklı olduğumuzu kanıtlamanın yolu da budur ya da suçluysak suçumuz bize sunulan kanıtlarla ispatlanır.
    Burası elbet bir mahkeme ya da İngiltere'de Royal Society ortamı değil bana cevap vermek zorunda değlsiniz ama medem doktoruz meslektaşınızı aydınlatınız lütfen...

bms23 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Abisinin var ?
    abilerim yaklaşık 1,2 saattir bu tartışmayı izliyorum. fakat hala serdar ve Dr.MZÇ arasında ki bu tartışmaya bi anlam veremedim.

Dr.MZÇ oldukca düzgün bir şekilde bu haberin doğruluğunu sorguluyor. niye cevap vermek yerine hala konuşmayı uzatıyorsunuz???

Ayrıca Dr.MZÇ'ye bu tartışmada katılıyorum, madem ortada bu şekilde bir haber var bize doğruluğunu kanıtlayın.Ve bu habere bakınca benim aklıma direk şampuan reklamları geldi.şampuan reklamlarında da 2100 den fırlama test labaratuarlarında ispat yapıyorlar.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:30 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:18 ----------

birşey anlamadım serdarmert sen Dr misin mühendis mi??
    MAKSAT YOLU HİSSETMEK

Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc
    Alıntı bms23 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abilerim yaklaşık 1,2 saattir bu tartışmayı izliyorum. fakat hala serdar ve Dr.MZÇ arasında ki bu tartışmaya bi anlam veremedim.

Dr.MZÇ oldukca düzgün bir şekilde bu haberin doğruluğunu sorguluyor. niye cevap vermek yerine hala konuşmayı uzatıyorsunuz???

Ayrıca Dr.MZÇ'ye bu tartışmada katılıyorum, madem ortada bu şekilde bir haber var bize doğruluğunu kanıtlayın.Ve bu habere bakınca benim aklıma direk şampuan reklamları geldi.şampuan reklamlarında da 2100 den fırlama test labaratuarlarında ispat yapıyorlar.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 23:30 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 23:18 ----------

birşey anlamadım serdarmert sen Dr misin mühendis mi??
    Mühendislik doktorası yaptım.. Yani her branşta doktora yapabilirsiniz.. Buna pek çok kişi şaşırır.. PhD yani..

Dr.MZÇ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki DL650 + Hero Xpulse 200
    Mühendislik doktorası yaptım.. Yani her branşta doktora yapabilirsiniz.. Buna pek çok kişi şaşırır.. PhD yani..
    Pardon, sizi MD zannederek cevap yazmıştım, ama bu sizin, ileri sürdüğünüz bilimsel fikrin (ya da çalışmanın) isbatını gösterme gerekliliğinizi ortadan kaldırmaz çünkü burada yazdıklarınızın gayet bilimsel olduğunu söylediniz ve ben de bu konuyu bu sebepten ciddiye alıp cevap yazdım... Size kanıt göstermeye neden bu kadar önem verdiğimizi az çok açıklamaya çalıştım, aynı nezaketi sizden bekliyorum. iyi geceler.

Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc
    Alıntı Dr.MZÇ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Pardon, sizi MD zannederek cevap yazmıştım, ama bu sizin, ileri sürdüğünüz bilimsel fikrin (ya da çalışmanın) isbatını gösterme gerekliliğinizi ortadan kaldırmaz çünkü burada yazdıklarınızın gayet bilimsel olduğunu söylediniz ve ben de bu konuyu bu sebepten ciddiye alıp cevap yazdım... Size kanıt göstermeye neden bu kadar önem verdiğimizi az çok açıklamaya çalıştım, aynı nezaketi sizden bekliyorum. iyi geceler.
    Eyvallah....

Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc
    Şimdi bugün sabah kalktığımda. Boğazımın iki tarafı çok fena şişmişti...
    Her iki tarafında da ağrı vardı..
    Fakat 4 gündür motora binememiştim. Atladım motoruma 1 saat gezdim.
    Birde baktım boğazlarım iyileşmişti..
    Dirençim motora bindiğim için artmış boğazlarım hızla iyileşmişti...
    Valla iyi ki motoruma bindim. ÇÇÇ da olsa havalandım soğukta olsa...
    Daha nice kurban bayramlarına..
    Takma Kafana Hiçbirşeyi Kasktan Başka..

Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc
    Yorumlara devam arkadaşlar...
    Takma Kafana Hiçbirşeyi Kasktan Başka..

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 123

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler