Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

15 kasım direksiyon sınavı

Motovento
    REKLAM ALANI
    vanhelsing58 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    selam arkadaşlar sınavdan yeni geldim.büyük ihtimal geçtim.10 kişi kadardık.sırayla bindik motora.125cc schooter.sınav anına kadar motosiklet kullanmayı bilmiyordum aslında.arkadaştan rica ettim bana göster şunu kullanmayı dedim.o sadece gaza bas devam et dedi.sonuç mükemmel.en az 10 tur attım.sınav anında ise 50 mt düz gidip sonra geriye döndük.nihayet bu işi de hallettik.inşaallah en kısa zamanda alırım motorumu...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı vanhelsing58 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    selam arkadaşlar sınavdan yeni geldim.büyük ihtimal geçtim.10 kişi kadardık.sırayla bindik motora.125cc schooter.sınav anına kadar motosiklet kullanmayı bilmiyordum aslında.arkadaştan rica ettim bana göster şunu kullanmayı dedim.o sadece gaza bas devam et dedi.sonuç mükemmel.en az 10 tur attım.sınav anında ise 50 mt düz gidip sonra geriye döndük.nihayet bu işi de hallettik.inşaallah en kısa zamanda alırım motorumu...
    hayırlısı olsun inşallah sorunsuz bi şekilde kavuşursun ehliyetinebende kalmasaydım bende girerdim

okkan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    YAMAHA XVS 650 DRAGSTAR
    hayırlı olsun bende haftaya giricem ya gecsin şu günler biranönce

TranQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki vz800 marauder
    Hayırlısı olsun artık.. Gerçi pek bırakacaklarını sanmıyorum ya...
    Kalbimde bir ürperme hissediyorum,Geçmek bilmeyen kış soğuğu gibi

AMON AMARTH

arkadaşlar sınavdan 89 almışım.nihayet bitti.

Alıntı vanhelsing58 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    arkadaşlar sınavdan 89 almışım.nihayet bitti.
    Sınavdan 89 ve üstü puan alan arkadaşları kutlarım

barisayd - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben de bugün girdim. Geçmişimdir herhalde.

chopper_77 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    MCX 150
    eeee ehliyeti aldın şimdi motor lazım sana 125 cc yi kullanmayı bilmiymuşsun ordaki arkadaştan öğrenmişsin 2 dakkada ee şimdi ne motosikleti alıcaksın sence bu sınavdan geçmen adilmiydi ? bence motor alıcaksan eğitim alıp öle bin yoksa sonun olur içini kararttım biliyorum ama sınav yerindeki motosiklet kullanışın trafiktekiyle aynı olmayabilir sonun olur söliyeyim bence eğitim ya da bilen arkadaşlardan öğren en az 100 km boyunca trafik olmayan yerde sür kendini alıştır sora trafiğe çık hadi hayırlı olsun

sularseller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nexus 500
    Bizim sınav olduğumuz yerde başka kurstandı heralde arkadaş 600 rr la gelmiş 09 modeldi cırıl ırıl bişeydi.Bu hafta verirler kağıtları heralde sonra 150 TL daha bayılacaz ama alacağız ehliyeti burda birşey sormak istiyorum o kağtılarla trafikte dolşsam ehliyeti alana kadar polis arkadaşlarceza yazarmı örnek emniyete gideceğim vergi dairesine harç yatıracağım vs.
    yes, i'm falling... how much longer till i hit the ground? i can't tell you why i'm breaking down.do you wonder why i prefer to be alone? have i really lost control? i'm coming to an end.

Alıntı sularseller adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bizim sınav olduğumuz yerde başka kurstandı heralde arkadaş 600 rr la gelmiş 09 modeldi cırıl ırıl bişeydi.Bu hafta verirler kağıtları heralde sonra 150 TL daha bayılacaz ama alacağız ehliyeti burda birşey sormak istiyorum o kağtılarla trafikte dolşsam ehliyeti alana kadar polis arkadaşlarceza yazarmı örnek emniyete gideceğim vergi dairesine harç yatıracağım vs.
    Ehliyetiniz hayırlı olsun. Aldığınız belge ehliyet yerine geçmez malesef. Bir arkadaş arabasıyla kaza yapmıştı ehliyet yerine sertifikası vardı o zaman, buna rağmen polis arabasını bağlamıştı ve araç kasko dışı bırakılmıştı. Bu nedenle biraz daha sabretmenizi tavsiye ederim.

Ehliyetin şimdiden hayırlı olsun o zaman

sularseller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nexus 500
    Alıntı serx adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ehliyetiniz hayırlı olsun. Aldığınız belge ehliyet yerine geçmez malesef. Bir arkadaş arabasıyla kaza yapmıştı ehliyet yerine sertifikası vardı o zaman, buna rağmen polis arabasını bağlamıştı ve araç kasko dışı bırakılmıştı. Bu nedenle biraz daha sabretmenizi tavsiye ederim.
    Teşekkürler verdiğiniz bilgi için En fazla süreceği 1 buçuk hafta,sabredeceğim artık.Aldığım gün üzerimden ağır bir yükte kalkmış olacak korka korka motosiklet sürmek iğrenç
    yes, i'm falling... how much longer till i hit the ground? i can't tell you why i'm breaking down.do you wonder why i prefer to be alone? have i really lost control? i'm coming to an end.

mertka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R'dı
    15 kasımdamı burda 21 kasımda dediler yani adanada

MkD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    92 301 98 vstar
    aynen ben sordum 15 inde sınava girenler var ben neden girmiyorum diye degişiklik gösterebiliyormus

ibocan33 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Bajaj Pulsar 200NS
    Alıntı mertka adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    15 kasımdamı burda 21 kasımda dediler yani adanada
    illere göre değişebiliyor
    www.sahildenturkiye.com

Alıntı chopper_77 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    eeee ehliyeti aldın şimdi motor lazım sana 125 cc yi kullanmayı bilmiymuşsun ordaki arkadaştan öğrenmişsin 2 dakkada ee şimdi ne motosikleti alıcaksın sence bu sınavdan geçmen adilmiydi ? bence motor alıcaksan eğitim alıp öle bin yoksa sonun olur içini kararttım biliyorum ama sınav yerindeki motosiklet kullanışın trafiktekiyle aynı olmayabilir sonun olur söliyeyim bence eğitim ya da bilen arkadaşlardan öğren en az 100 km boyunca trafik olmayan yerde sür kendini alıştır sora trafiğe çık hadi hayırlı olsun
    sana katılıyorum kardeş.trafikte çok dikkatli olmak lazım.

ünaltürkyazıcı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    HONDA SH 300i
    ehliyetin şimdiden hayırlı olsun.

hepiniz çok sağolun...

hellfever - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha MT-09
    vanhelsing üstadım hayırlı uğurlu olsun.inşallah en kısa zamanda motorunu da alırsın .Benimde sınava girdiğim gün aklıma geldi şimdi bende senin gibi motor sürmeyi pek bilmiyordum en azından tekniklerini

mertka - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 125R'dı
    Alıntı ibocan33 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    illere göre değişebiliyor
    Alıntı MkD adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    aynen ben sordum 15 inde sınava girenler var ben neden girmiyorum diye degişiklik gösterebiliyormus
    teşekürler arkadaşlar bende arkadaştan duymuştum 21 kasımda diye sürücü kursuna sormamıştım bir an kaçırdık iyimi diye düşündüm ama walla yüreğime su serptinz

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler