Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Uzun yol motorsiklet tavsiyesi bütçeme uygun

Motovento
    REKLAM ALANI

[Bütçe 13-15 milyar arası].Mümkünse çin malı olmasın.İkince el almayı da düşünmüyorum.Hepinize teşekkürler..Arkadaşlar uzunca bir süre şehir içi motorsiklet kullandım.Fakat işim gereği artık uzun yolculuklara çıkmak zorundayım.Bende biraz araştırmadan sonra bana en iyi sizin yardım edebileceğinizi en iyi tavsiyenin ancak yaşamış deneyimli kişilerden alabileceğimi öğrendim.Uzun yollara çıkabilecek- 750-1500 km gibi-aynı zamanda zorlu arazi koşullarına dayanabilecek -yayla ve patika yolları gibi-ve bana yolda pek arıza çıkarmaycak gerek teknik servis gerekse yedek parça konusunda tatminkar bir motorsiklet tavsiye edebilir misiniz.Bu seçim konusunda acemiyim Genellikle şirket araçlarının kullandım.Fakat artık kendi işimi kurdum.Bir nevi pazarlama işi.Biraz uzun oldu kusura bakmayın.Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Dün yazdık ya Allah allah, Afrika-Twin.

RunemagicK - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 150 ZAT, Burgman 400 ve SYM Maxsym 400
    13-15 milyara çin malı varmı

---------- Mesaj ekleme zamanı: 21:29 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 21:28 ----------

bu arada nası bi işmiş bu
    ATAMASI YAPILAN ÖĞRETMEN

Arkadaşlar kusura bakmayın belki çok soru soruyorum ama 2 hafta içinde almam gerekiyor.Onuın için biraz acele ediyorum.Yardımlarınızdan dolayı hepinize teşekkürler.

MkD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    92 301 98 vstar
    4 kere aynı konuyu açmışsınız ama
    yardım almış olmanız lazım artık

tr100a - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    ben çok araştırdım hem tekneolojik olsun hem ucuz olsun tek ama tek seçim honda silwerwing 600 abs max hız 200km sele altı bagaj ön cam falan filan okadar para vermene gerek yok sahibinden com da lacivert 2006 model samsunda 8000 tl başkası boş kalan parayla full koruma al

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler