Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

Ankara direksiyen sınav tarihi!!! -- 5kasım

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    jinlun-jL-25o
    öncelikle herkese iyiakşamlar; 24ekimde yapılmış olan ehliyet sınavından 95puan alarak geçtim. ANKARA için a2 direksiyon sınav tarihini ögrenmek için sürücü kursumu aradım bana 5aralıkta sınava girecegimi söylediler!!!

baktım çok geniş bir ara var, internetten araştırdım heryerde 14-15kasım yazıyor.
    yalnız- http://egeake.com/nevarneyok/ehliyet...nav-sonuclari/ adresinde;

24 Ekim 2009 Ehliyet sınav sonucunda her bir testten 70 puan üzerinde alıp kazanan sürücü adayları için direksiyon sınavı tüm Türkiye genelinde 14 Kasım, 15 Kasım, 21 Kasım, 22 Kasım ve kalanlar için 5 - 6 Aralık 2009 tarihlerinde yapılıyor. yazıyor...

8yıldır B sınıfı ehliyetim var, A2 sınıfı (24ekim)ehliyet yazılı sınavınada ilk girişim ve 95puan alarak ilk girişte geçtim. direksiyon sınavınada daha girmedim... niye 5kasım???!!!

bir tek şey aklıma geliyor... motorsiklet yok bende, sürücü kursuyla direksiyon eğitimi verilmesi koşuluyla kayıt yapıldı. direksiyon eğitimi ne zaman başılacak soruma? biz sizi arıyacaz cevabını verdiler. direksiyon eğitimi zamanı için son sınava koydular diye düşünüyorum. ama arayan soranda yok şu zamana kadar.
    yanlış anlaşılmasın burada sürücü kursumuda kötülemiyorum. memnunum yani
    fakat 5kasıma kadar kim öle, kim kala çok uzun zaman.
    benim kafama takılan tek soru; niye herkesle beraber 14-15kasım giremiyeşim ve kalmamama ragmen 5kasımda girmem..
    direksiyon sınavına ne zaman girilecegini kim belirliyor? sürücü kursumu???
    son olarak k.ören-etlikte oturuyorum... direksiyon sınavı nerde yapılıyor? cevap yzan arkadaşlara şimdiden teşekkürler

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

dostum 5 kasımmı 5 aralıkmı ya ben birşey anlamadım.birde başlığı düzeltsen fena olmaz.
    "Ankara direksiyen sınav tarihi!!! -- 5kasım "

Motosikleti
    jinlun-jL-25o
    Alıntı remedy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dostum 5 kasımmı 5 aralıkmı ya ben birşey anlamadım.birde başlığı düzeltsen fena olmaz.
    "Ankara direksiyen sınav tarihi!!! -- 5kasım "
    düzeltme nerden yapcagımı bulamadım... ama dogrudur 5aralık. yanlış yazmışım

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler