Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı

H4 Xenon Ampülü Alıcam Şuanda Tavsiye Ediceğiniz nereye gidebilirim??

Motovento
    REKLAM ALANI
    cihan_34_ist - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 600 F
    Arkadaşlar 1 hafta önce sirkeci aydınmotordan almıştım 6000Kelvin xenon far. tek olarak motorum Çift ampüllü olduğu için 1 tane daha almak durumunda kaldım int te 35 ile 50 tl arasında var ama ben bugün almak istiyorum Olmadı yarın Nereyi tavsiye edersiniz kapalıçarşıdan Yolaçıkıcam. Avrupa yakası olursa SEvinirim. Sadece Ampülünü Alıcam..
    Ilerlediginiz yolda hic bir zorlukla karsilasmiyorsaniz,bilinki o yol asla sizi dogruya ulastirmaz... heybetini gizli tut gidişin ölümü korkutuyor...

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Şöyle söylemek gerekirse İstanbul'lu değilim ama bir abimiz xenon far konusunda bana ciddi bir uyarı yapmıştı.Xenon farlar merceksiz olanlarda kullanıldığında karşıdakinin gözünü çok alıyormuş.Ama illa ki takacağım diyorsan arkadaşlar yardımcı olacaktır. . .

deli_mavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    velespit(Bianchi-Apache 941d)
    Zaten merceksiz sonradan yapilan xenon calismalari malesef arac muayenelerini gecemiyolar...
    Ben Felegin Tekerine Comak Sokariiiiim
    Kirli Dunyadaki Kirlenmemis Duygular Adina...
    Listen To Your Heart/Roxette/19.10.1988

Alıntı cihan_34_ist adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Arkadaşlar 1 hafta önce sirkeci aydınmotordan almıştım 6000Kelvin xenon far. tek olarak motorum Çift ampüllü olduğu için 1 tane daha almak durumunda kaldım int te 35 ile 50 tl arasında var ama ben bugün almak istiyorum Olmadı yarın Nereyi tavsiye edersiniz kapalıçarşıdan Yolaçıkıcam. Avrupa yakası olursa SEvinirim. Sadece Ampülünü Alıcam..
    sadece ampül kurtarmıyor sanırım. bir balast daha lazım . ayrıca kablo ları tabiki

Motosikleti
    gsx1300r hayabusa 2010
    Alıntı osmaniyeli adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sadece ampül kurtarmıyor sanırım. bir balast daha lazım . ayrıca kablo ları tabiki
    aynen durum bu. sadece ampulle birşey yapamazsın. komple alman lazım. bende 1 tane 6000k xenon ampul mevcut yedek olarak. ama sadece ampul hiçbir işe yaramaz.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 17:11 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 17:10 ----------

aksaraya git. orada kime sorsan gösterirler. sadece ampul satan bi yer var pasaj içinde.

Nipp10 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    91 Honda CG 125
    Usta, xenon diye mavi renkli halogen vermediler umarım.
    тнє ρσωєя σƒ ∂яєαмѕ... www.facebook.com/ugurbas

REKLAM ALANI

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler