Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Motomax'tan böyle birşey aldım

Motovento
    REKLAM ALANI
    dalyan_ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    işlerim dolayısıyla 1 haftadır Kadıköy tarafındaydım, motorcuları gezerken Motomax'ta bu monta rastladım. Hollanda malı ve kalite olarak makul seviyede. çok ciddi bir indirim yapmışlar 59.90 tl. Hoşuma gitti bir tane de ben aldım.
    http://www.motomaxonlineshop.com/mai...644-72-41.html

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    < iLk@yy > - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    '01 CBR600F4i(2011-?) / '07 Burgman400(2018-?)
    kumaş naylon ve polyesterden oluşuyor üzerine giydiğin bir yağmurluktan farkı yok bence bana sorarsan düştüğünde seni pek korumayabilir tabikide allah asfalt yüzü göstermesin ama güvenlik ekipmanlarına biraz para harca alırken
    Hayat çok küçük bir olasılık ile gerçektir...
    Bunu size kanıtlayabilirim !

_pLay_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R - Citroen C5 SX PK
    h olsun demekden baska bısey dusmez

Akileos - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    hayırlı olsun..
    AYNI DİLİ KONUŞANLAR DEĞİL,AYNI DUYGULARI PAYLAŞANLAR ANLAŞIR

korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    Hayırlı olsun.
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

serdarmert - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ybr Carmen 2005 125 cc
    Bu seni Allah göstermesin düştüğün zaman çok iyi korumayabilir...
    Rüzgardan çok az yağmurdan daha çok korur...Ama şıkmış güle güle giy...

Motosikleti
    mondial 151 rs
    hayırlı olsn.. simdi arkadaşlar anlamadığım olay su bu yağmurlukmu motor montumu bende diesel in yarıs montu var ondada korumalık yok ama su falan gecirmiyo gayet güsel birsey artık kuck geldiği icn ende değiştiricem aliyimmi bundna almıyımmı?

Yorumlar için teşekkürler arkadaşlar. Rüzgar ve yağmur konusunda gayet başarılı.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 09:30 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 09:28 ----------

Alıntı storm150_mmk adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hayırlı olsn.. simdi arkadaşlar anlamadığım olay su bu yağmurlukmu motor montumu bende diesel in yarıs montu var ondada korumalık yok ama su falan gecirmiyo gayet güsel birsey artık kuck geldiği icn ende değiştiricem aliyimmi bundna almıyımmı?
    istersen git incele ürünü, tabi kaldıysa

Hayırlı olsun. Ancak bu montunu içine korumalı bişeyler şart.

Alıntı anesmotor adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Hayırlı olsun. Ancak bu montunu içine korumalı bişeyler şart.
    Teşekkürler Hakan bey, daha önce aldığım dirseklik dizlik setini kullanıyorum

iyide ben bu mona bakmıştım kollarında ve omuzlarında koruma ped vardı diye hatırlıyorum . Bu fiyata çok iyi bi mont.

ergün1968 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NC 700 SA
    Bu fiyata on numara.dirsek ve omuz korumaları mevcut.
    AKILLI OLALIM;DÜNYADA EŞİ BENZERİ OLMAYAN BU MÜKEMMEL COĞRAFYAYA,TÜRK İNSANINA VE TÜRK'LÜĞE SAHİP ÇIKALIM.100 YILI AŞKIN SÜRDÜRÜLEN TÜRK ULUSUNU BÖLMEYE YÖNELİK OYUNLARA ALET OLMAYALIM.HEPİMİZ KARDEŞİZ.NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE...

Güle güle kullanmak nasip olsun çok güzel ..

Alıntı CBA adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    iyide ben bu mona bakmıştım kollarında ve omuzlarında koruma ped vardı diye hatırlıyorum . Bu fiyata çok iyi bi mont.
    Evet fiyat olarak gayet iyi

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:02 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:01 ----------

Alıntı ergün1968 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Bu fiyata on numara.dirsek ve omuz korumaları mevcut.
    Evet korumaları var fakat zayıf, ama dediğim gibi rüzgar ve yağmura dayanıklı

---------- Mesaj ekleme zamanı: 13:03 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 13:02 ----------

Alıntı avkan65 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güle güle kullanmak nasip olsun çok güzel ..
    Teşekkür ederim

egelim 43 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Mondial 125 UPM (Pizzacı moturu) :)
    Güle güle kullan bende netten sipariş verip alıcaktım bi kaç gün önce ama stoklarda yokmuş tabi İstanbulda olmadığım için imkanlarım kısıtlı mağazaya gitme şansım olmadığı için alamadım rebelin turing montu var bende havalar mevsim normali olduğunda ter içinde kalıyorum bundan alıp kullanmayı düşünüyordum hafif ve güzel bi mont sanırım hayırlı olsun
    "HERKESİN DOĞRUSU KENDİNE DOĞRU"eşşşşşekkkk gibi çalış insan gibi yaşa bumu la dünya?

Alıntı egelim 43 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Güle güle kullan bende netten sipariş verip alıcaktım bi kaç gün önce ama stoklarda yokmuş tabi İstanbulda olmadığım için imkanlarım kısıtlı mağazaya gitme şansım olmadığı için alamadım rebelin turing montu var bende havalar mevsim normali olduğunda ter içinde kalıyorum bundan alıp kullanmayı düşünüyordum hafif ve güzel bi mont sanırım hayırlı olsun
    Teşekkürler

Hay.alper.est - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Bende babama aldım o kadar dandik bi ürün değil fotolardan daha iyi ve sırt koruması takıp çıkartıla biliyor .

Yağmurlukla alakası olmayan bir ürün çift astar var soğuklarda fena değil.Rüzgar yağmur almıyor ayrıca.Kısaca tavsiye ederim.
    ''Yaşamak özgürlükse, özgürüz hepimizde...''

Motosikleti
    asya 200gy-2
    bende aldım tavsiye ediyorum. ayrıca kazada yaptım bu mont üzerimdeyken 25 metre sürüklendim hiç bişey de olmadı sadece kolunda çizikler olupp montta hafif yırtıklar meydana geldi hala da kullanıyorum. burda fiyat 60 tl diye yorum yapıldığını zannediyorum. gerçekten o kadar kötü değil hatta dahada iyi. soğuk havalarda ince bi sweet giyip cıkıyorum normal kışlık mont gibi rahatım. rüzgar yağmur geçirmiyor.

Kadıköy'e uğrasam ben de alacağım, Motoron Ekim sayısında Motomax broşüründen beğenmiştim, bilgilendirmeler için tşkkrlr. Aşırı koruma sağlamadığı kesin ama 125cclik bir motor için yeterli bir mont bence de.

Motosikleti
    Piaggio FLY
    Bende geçtiğimiz haftalarda gidip denemiştim, çok şık ve kaliteli bir mont. Bu fiyata harikulade.. Bazı arkadaşlar yağmurluk niyetine demiş ancak dirsek,omuz ve sırtlarda korumaları var. Üstelik korumaları daha üst kalite korumalar ile değiştirebiliyorsunuz...

Ben denerken korumalar gelmediği için mevcut değildi, alan arkadaşa ricam malzemesi nasıl sert plastik vs. şeklinde bir korumalar mı var ?

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler