Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

markalar arası halısaha maçları

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    yamaha mt03
    bence böyle iyi oldu trendy. oyuncu sayısıda artar yavas yavas ve güzel bir organizasyon olur .

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    ZX6-R
    ben varım tarih saat uygun olsun yeter=) ayrıca sadece1 kişimi cıktı kawadan yav

Motosikleti
    ybr125
    awesome üstad güzel olacak inşallah yaşu kadroları hemen bi toparlasak iş halısahayı kararlaştırmaya kalsada rahatlasak.

Motosikleti
    yamaha mt03
    umarım bu önümüzdeki 3 gün içerisinde olmaz çünkü bugün şehir dışına çıkıcam da . pazartesi sabahı dönücem .demek istediğim beni listeye yaz ama pazartesi gelicem ist'a .

Motosikleti
    ybr125
    gün belli değil tabi şu anda ama kadrolar tamamlanınca enson belirleyeceğiz gününü

Seni unutmayacağız
    Nur içinde yat

Motosikleti
    yamaha süper tenere 1200cc ZE
    neyse ben espiri yaptım beni listeye yazmayın ben yaşlı bir insanım bıraktım futbollu
    Ben dostlarımı ne kalbimle nede aklımla severim
    Olurya kalp durur..Akıl unutur...Ben dostlarımı ruhumla severim O ne durur ne de unutur....(MEVLANA)

flying hellfish - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Keeway SL 150 / Aprilla Pegaso 650
    Ben tek başıma kaleyede geçerim, savunma da yaparım, orta sahayı da toparlarımö golü de atarım. Ya da bu işleri en fazla 2-3 kişi ile yaparız, daha fazla olduğumuzu sanmıyorum

OGLUMVE BEN - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    var bi yeşil fıstık
    zor görüyorum bu turnuvayı ben

niye derseniz ya katılım çok olur oda karışıklıga sebeptir çünkü organige olmak kolay degil

bence ilk önce organize komitesi oluşturun sonra takım başları belirlensin sonra o takım başları kadrolarını cıkarsın liste ile sonra liste oluştuktan sonra lig üsülü kura çekersiniz devamı da var da buraya kadar olsun inş
    cerrahi sana teşekkür ederim bana hayatımın süprizini yaptın:

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    ehtiyarları yazmayın listeye...nemelazım kalp krizi falan geçirip sahaya yığılabilirler...riske atmayalım maçı ve Türk Ekonomisini...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    Alıntı mokokospor adlı üyeden alıntı
    ehtiyarları yazmayın listeye...nemelazım kalp krizi falan geçirip sahaya yığılabilirler...riske atmayalım maçı ve Türk Ekonomisini...
    bizim takımın defansına seni geçirelim
    top geçmez adam hiç geçmez

mete_han - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Melmeket Uşak/Manisa.2020 NC 750 X DCT/2015 CBF150
    sen dalga geçiyon ama benim halısahada adam sakatladığım oldu...topu atıyorlar beni geçmeye çalışıyorlar...bu nasıl bir mantık...yahu ben neciyim orada...nasıl olsa hakem yok kırmızı kart yok...baktım olmıyo adamı bi yakalıyorum...olay tamam... halı sahada her türlü hayınlık olur...
    Gerçekler acıdır/Metehandro acıtır//Pinokyo/BMX/Star103/Cobra105/Dt125/İnnova125/Lıberty200/Ybr125/CBF150/PCX/Activa/Inazuma/NC700S/750S/750 X/750SDCT
    (1992/2020) Köftestar&Pandastar&Banstar

tigermbz - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Ducati 797
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    sen dalga geçiyon ama benim halısahada adam sakatladığım oldu...topu atıyorlar beni geçmeye çalışıyorlar...bu nasıl bir mantık...yahu ben neciyim orada...nasıl olsa hakem yok kırmızı kart yok...baktım olmıyo adamı bi yakalıyorum...olay tamam... halı sahada her türlü hayınlık olur...
    inanırım, senden herşey beklenir
    halis abiye rakip yapalım seni, onla cebelleşirsin

Motosikleti
    2 teker olsun da tahtadan olsun
    Ya aslında önce tanışsak da takımları sonra belirlesek,kimin nasıl oynadığını bilemeyiz ki,hep gezi için buluşuyoruz,bi de halı saha için buluşsak nolur sanki,ayrıca markalaşma olmasına gerek yok,şöyle en karmasından bi takım toplasak mesela,hadi markalar arası yaptık diyelim,tarzlar arası nasıl olacak,bi de cc ler arası var tabi,bence otururuz bi yerde herkes fikrini söyler,en mantıklısı kabul edilir,çıkar ilk maçımızı yaparız,olmadı maç bittikten sonra kadro değişimi yaparız,bi şekilde hallolur yani,beni ister kaleye geçirin ister defansa,2 mevkidede mis gibi oynarım abicim,maça canım feda hadi eyvallah

Motosikleti
    ybr125
    takımların son haliiii
    3 -5 kuruşa teneke kupalar var onlardan yaptırabiliriz aslında ama daha çok katılım lazım.buarada takımları oluştursak mesela şöyle yapsak herkez ismini yazsın daha iyi olur.
    yamaha-----------honda--------suzuki------kawasaki------bmw------hyosung
    1)trendy83-------1)atmaca35------------- 1)hell_rideRR-------------1)askon
    2)awesome------2)by_dengesiz------------------------------------ 2)Tanımsız
    -------------------------------------------------------------------3)DejaVu_91

Arkadaşlar bu konu altında yorum yapmanız konuşmanız güzel ama bazı yorumlara bakınca şöyle oynarız böyle yaparız yazıyorsunuz buna istinaden isminizi kadroya yazıyorum, ondan sonra ben oynamıyorum ya yanlışlık oldu galiba falan deniliyor,Sizden ricam takımlara girmek isteyenler şöyle yazıversin zahmet olmazsa
    "ben trendy83 yamaha takımında olmak istiyorum" bukadar yani ki yanlışlığa mahal vermeyelim.
    Ayrıca ben kadro falan yapmıyorum yanlış anlamasın kimse oynamak isteyen herkes oynayabilir.Tek kural oynamak istediğiniz takımın adında marka motorunuzun olması.
    Anlayışınız için teşekkürler Büyüklerimin ellerini saygıyla öperim.
    Ha bu arada katılım az olursa en çok katılım olan 2 takımın maçı oynanır

Motosikleti
    hyosung gv250
    Hyosung takımı kesin maç yapıcak gibi diğerlerinde az katılım olursa
    Hayırlısı bakalım, inş. maç gunune ve zamanına bi aksilik çıkmazda pata küte oynarız

Motosikleti
    ybr125
    okadar kişi çıkmazsa markalar arası yapmayız bizde napalım maksat gezi dışında bi aktivite olması.

Forumdan Uzaklaştırıldı
    motosikleti olmayanlar var bide amaaa , ne bu zenci muamelesi

Motosikleti
    ybr125
    herkese topluca mesajyollama olanağımız olsa daha çabuk toparlanırız aslında

Ben varım arkadaşlar,spor ve motosiklet varsa birde gürkan abi cemaati....(Hani yaşlı bir amca varya )

---------- Mesaj ekleme zamanı: 18:44 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 18:44 ----------

YAMAHA fazer

Motosikleti
    ybr125
    takımların son haliiii
    3 -5 kuruşa teneke kupalar var onlardan yaptırabiliriz aslında ama daha çok katılım lazım.buarada takımları oluştursak mesela şöyle yapsak herkez ismini yazsın daha iyi olur.
    yamaha-----------honda--------suzuki------kawasaki------bmw------hyosung
    1)trendy83-------1)atmaca35------------- 1)hell_rideRR-------------1)askon
    2)awesome------2)by_dengesiz------------------------------------ 2)Tanımsız
    3)CAPANORD--------------------------------------------------------3)DejaVu_91

REKLAM ALANI
3. sayfa BirinciBirinci 12345 ... SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler