Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

ne olduğunu anlayamadım bile Kaza yapmışım

Motovento
    REKLAM ALANI
    c@n - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    GSX600F
    arkadaşlar 04.11.2009 tarihinde yağmur hafif serpiştirirken arabamı satmak icin vergi dairesinden temiz kağıdı almaya gidicem babama gel sende araba ile gidelim sen 1 tur at araba ile ben temiz kağıdı alıyım dedim babam yok bacağımdaki ağrı çok arttı gelemem dedi bende şişli deki evimden yola çıktım motoruma bindiğim gibi gayrettepe vergi dairesine gittim temiz kağımı aldım fulya mah. eftal hastanesi yokuşundan rampa tırmanarak çıkıyorum derken saniyeler icinde bir patlama sesi duydum ve motorum sıkıştı ben motordan ucarak düştüm yere kalktım kaskımı çıkardm bana ne oldu diye bakındım 1 ticari taksiden inen salak kadın şöför açmayın kapıyı demesine rağmen açması ve bana çarpması ile kaza gerçekleşti aksilik bu yaa motor devrildi yerdeki park yapılmaz direğine çarptı ve elektirik tesisatını kopardı motoru kaldırdık calışmıyor derken ön camım kırılmış hemen kamyonet aradım buldum motorumu yukledim tamircime bıraktım motorumda 1 cizik bile yok ama 2 bacağımın muhtelif yerleri çürük içinde şakır şakır yağmurda 1 saati geçkin kamyonet beklemek zorunda kalıp sucuk oldum buda cabası

taksicinin arazi olması çok canımı sıktı motoru kaldırına kadar herif toz motoru kaldırmama yardım etse ben onu zaten göndericektim aractan inen bayan ağız ucu ile bana sorsaydı ne kadar bir masraf olursa karşılayabilirim dese idi mutlu olurdum para taleb etmezdim zaten ama yinede nezaketen bir sorsa idi mutlu olurdum çünkü şöyle bir doğru orantı kurardım demeki motorum icin bana bu teklifi etti demeki bana bişey olsa hemen hastaneye götürürdü diye düşünürdüm ama allahtan canıma bişey olmamış yoksa araziye uyum sağlanır bende oracıkta kıvrılmış ve ölmüş olurdum

bu arada tüm kurye motorcularına sonsuz saygı ve sevgilerimi sunuyorum dakikada 14 15 kurye gelip yardım etme cabasında olmaları beni çok sevindirdi şunu birkez daha anladım kebabcı motorlarından hayır bekleme ama tum kurye motorları %100 yardıma koşuyorlar

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax

Motosikleti
    Hyosung Gt250 Comet
    Çok geçmiş olsun daha büyük bi şey olmamasına sevindim

TranQ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Suzuki vz800 marauder
    Geçmiş olsun... Motorcunun halinden motorcu anlıyor... En büyük kazan böyle olsun...
    Kalbimde bir ürperme hissediyorum,Geçmek bilmeyen kış soğuğu gibi

AMON AMARTH

Motosikleti
    SÜPERKİNG 2007
    Geçmiş olsun kardeş,bende burda senin konunun altında bi konu paylaştım bak istersen aynı durum bizimkide allah korumuş seni inşallah birdaha olmaz...bak ama ben kaçırmadım dürzüyü dersini verdim
    HAYAT KISA NE YAPMAK İSTİYORSAN HEMEN YAP,YOKSA ÇOK PİŞMAN OLURSUN...:cat:

Motosikleti
    GSX600F
    2006 yılında 600 f motorumla da bir kaza gecirmiştim (motor pert oldu) ama böyle birşey yaşamadım ticari taksi çarptı yine sonra adam heyecandan bayılmıştı korkudan bu adam ben ayağa kalkana kadar kaçmış ben onu anlamadım sanki yicez adamı yaaa

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:14 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:12 ----------

Alıntı KÜLHANBEYİ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçmiş olsun kardeş,bende burda senin konunun altında bi konu paylaştım bak istersen aynı durum bizimkide allah korumuş seni inşallah birdaha olmaz...bak ama ben kaçırmadım dürzüyü dersini verdim
    gerek yok dövmeye orada hukuki işlem başlatırım donuna kadar alma hakkı doğar bana ama gel gelelim can acısı ile dövmese idin 10 tane motor alabilirdin hea baktın zart zurt ediyor ozaman ok dövmekte fayda var

barok34 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kymco xciting 250 i
    geçmiş olsun bu gece epey kaza haberi okuduk vallahi ne oluyor millete böyle bu arada merak ettim hatun kişi ne yaptı

Ayrıca acil şifalar dilerim ki çok vicdanen yaklaşmışsınız olaya ama ben halim olsa kafa göz girerdim valla kadına da taksiciye de

İnsanlar da artık bi umursamazlık vurdumduymazlık kişiliksiz karaktersizlik almış başını gidiyor.

Yaradan sonumuzu hayır etsin.

---------- Mesaj ekleme zamanı: 03:18 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 03:17 ----------

vurup kaçmak büyük suç ve o taksiyi bulmak polis için yarım saatlik bir olay aslında ama en kötü ertesi gün bulunur

---------- Mesaj ekleme zamanı: 03:21 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 03:18 ----------

Bizim bir arkadaş iki yıl önce otobanda bir yayaya çarptı adam öldü.Gece saat 11 civarı sokakda yaşayan şarapçı birisi bu ölen tem otoyolunda karşıdan karşıya geçiyor.

Bir gece bir gündüz karakolda tuttular arkadaşı ailesi varmı adamın diye araştırdılar.

Adamın ailesi çıkmadı çıksaydı tazminat davası kan falan filan

Adamın akrabası çıkmamasına rağmen bir süre kamu davası devam etti

Motosikleti
    GSX600F
    Alıntı barok34 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    geçmiş olsun bu gece epey kaza haberi okuduk vallahi ne oluyor millete böyle bu arada merak ettim hatun kişi ne yaptı

Ayrıca acil şifalar dilerim ki çok vicdanen yaklaşmışsınız olaya ama ben halim olsa kafa göz girerdim valla kadına da taksiciye de

İnsanlar da artık bi umursamazlık vurdumduymazlık kişiliksiz karaktersizlik almış başını gidiyor.

Yaradan sonumuzu hayır etsin.

bu ilk kazam veya son kaza m da değil olmazda motor üzerinde surekli olan birisi olarak çok sakin davranıyorum 2005 yılında ilk zamanlar böyle kazalar yaşadığımda vurmak kırmak dövmek benim icinde mantıklı idi artık ne kazalar yaşadığım icin çok sakinleştim 2006 yılında 1.278 km deki çil çil 600f motorum pert oldu ozaman işte bir taksicinin bayılmış halini gördüm. onlarda sonuc olarak insan ama bana kufur eder üstüme yururse bende eski bir milli sporcu olarak gereken cevabı cok rahat veririm

kazada herzaman haklı olabilmek icin sakin ve soğuk kanlı olmakta fayda var

Motosikleti
    Kymco xciting 250 i
    Alıntı c@n adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    bu ilk kazam veya son kaza m da değil olmazda motor üzerinde surekli olan birisi olarak çok sakin davranıyorum 2005 yılında ilk zamanlar böyle kazalar yaşadığımda vurmak kırmak dövmek benim icinde mantıklı idi artık ne kazalar yaşadığım icin çok sakinleştim 2006 yılında 1.278 km deki çil çil 600f motorum pert oldu ozaman işte bir taksicinin bayılmış halini gördüm. onlarda sonuc olarak insan ama bana kufur eder üstüme yururse bende eski bir milli sporcu olarak gereken cevabı cok rahat veririm

kazada herzaman haklı olabilmek icin sakin ve soğuk kanlı olmakta fayda var
    yapma abi patlat bikaç tane yahu sakinler insan esas o zaman (şaka valla)

Motosikleti
    GSX600F

hehe sakinleşiyorsun yaa milletimin korkak halini görünce sakinleşiyorum gülerek rahatlıyorum salak yaa gördünmü kaçtı sanki cebindekini alıcaz nereye gidicekse diyorum sonra 7 gune kadar kendisi dönüp gelior abi ...okunu yiyim neyse cezam ödiim abi aman taksiciyiz biz yatırma bizi diye kendileri geliyorlar sakin davranınca herzaman haklı olmaz + puan demek

bu arada motorunu kırklereli lüleburgaz corlu taraflarından mı aldın

Motosikleti
    Kymco xciting 250 i
    hehe sakinleşiyorsun yaa milletimin korkak halini görünce sakinleşiyorum gülerek rahatlıyorum salak yaa gördünmü kaçtı sanki cebindekini alıcaz nereye gidicekse diyorum sonra 7 gune kadar kendisi dönüp gelior abi ...okunu yiyim neyse cezam ödiim abi aman taksiciyiz biz yatırma bizi diye kendileri geliyorlar sakin davranınca herzaman haklı olmaz + puan demek

bu arada motorunu kırklereli lüleburgaz corlu taraflarından mı aldın
    motor bursa motoru

Motosikleti
    GSX600F
    motor bursa motoru

evet evet şimdi hatırladım sıkışık olduğu icin uygun fiata veriyordu bende baktım alsammı acaba 3. motoru nereye koyarım diye çok düşündüm iyiki düşünmüşüm bak sen almışın

Motosikleti
    artık yok.. beklemede
    ya niye hemen kaba kuvvete başvuruyosunuz anlamadım adı üztünde kaza isteyerek kim kaza yapar hem kendi hemde başkasını canına malına kast ederki....banada arabayla çok çarpan oldu hepsindede karşı taraf suçluydu.. hemen karşı tarafın sağlık durumunu sordum... kaza atlattıysamda adamı yakalayıp durdurur özürümü dilerim...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 03:37 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 03:36 ----------

oldu olacak ehliyet kursunda sağlık dersi yerine yakın dövüş dersi alalım

Motosikleti
    Kymco xciting 250 i
    Alıntı atmaca_35 adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ya niye hemen kaba kuvvete başvuruyosunuz anlamadım adı üztünde kaza isteyerek kim kaza yapar hem kendi hemde başkasını canına malına kast ederki....banada arabayla çok çarpan oldu hepsindede karşı taraf suçluydu.. hemen karşı tarafın sağlık durumunu sordum... kaza atlattıysamda adamı yakalayıp durdurur özürümü dilerim...
    kardeş sonuna şaka dedim ama neyse okumadın o kısmı sanırım

Motosikleti
    artık yok.. beklemede
    kardeş sonuna şaka dedim ama neyse okumadın o kısmı sanırım
    pardon ya kardeş kusura bakma patlataydın falan kısmını okuyunca celallendim

Motosikleti
    Kymco xciting 250 i
    evet evet şimdi hatırladım sıkışık olduğu icin uygun fiata veriyordu bende baktım alsammı acaba 3. motoru nereye koyarım diye çok düşündüm iyiki düşünmüşüm bak sen almışın
    motor izmir de ben istanbuldayım bu arada yaza getirecem buraya binersin istersen nasılsa karşılaşırız motor güzel ben de çok baktım almadan herif cidden sıkışmış

Dükkanı batırmış borçlar dayanmış gırtlağa motoru izmire getirdi kendisi dedim motorda falso çıkarsa basar geri dönersin

Yok abi dedi neyse çıkmadı bişey aldık bu vesile ile

---------- Mesaj ekleme zamanı: 03:40 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 03:39 ----------

pardon ya kardeş kusura bakma patlataydın falan kısmını okuyunca celallendim
    valla sende bu celal varken sen kesin patlaırsın bence

Motosikleti
    artık yok.. beklemede
    motor izmir de ben istanbuldayım bu arada yaza getirecem buraya binersin istersen nasılsa karşılaşırız motor güzel ben de çok baktım almadan herif cidden sıkışmış

Dükkanı batırmış borçlar dayanmış gırtlağa motoru izmire getirdi kendisi dedim motorda falso çıkarsa basar geri dönersin

Yok abi dedi neyse çıkmadı bişey aldık bu vesile ile

---------- Mesaj ekleme zamanı: 03:40 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 03:39 ----------

valla sende bu celal varken sen kesin patlaırsın bence
    sanmam delikanlı adam efendiliğini bozmaz ( son hadde kadar )

Motosikleti
    Kymco xciting 250 i
    sanmam delikanlı adam efendiliğini bozmaz ( son hadde kadar )
    yahu delikanlılıkla ne alakası var bunun yani durup dururken kimse kimseye bulaşmaz sataşmaz ilişmez neyse şakavari konuşmuycam abi gece saat ilerledi

_pLay_06 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Honda CBR 250R - Citroen C5 SX PK
    buyuk gecmıs olsun

Motosikleti
    GSX600F
    çok teşekkür ederim dostum saolun

tabi tabi yaa getir istanbulada bare biraz inceliyeyim nasıl iyimiymiş bir bakayım

Motosikleti
    Asya Motor 150T
    geçmiş olsun abi biz motorcuyuz kardeşiz.

REKLAM ALANI
1. sayfa 12 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler