Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Motor alınmayanlar Herkez okusun

Motovento
    REKLAM ALANI

Motosikleti
    yok
    istersen msn ver ordan konuluruş bütün hepsini söylerim motor fiyatları oalrak istersen ilerki sayfalarda msn var al ordan ekle görüşelim
    Motor bir Hobi Değildir Bana Göre Motor Benim Hayalim!!!:)

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    Forumdan Uzaklaştırıldı UmARsIZ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TDM900
    Ne aileler var yahu. Bizim zamanımızda bisiklet alınırken bile binbir dereden su getirirlerdi. Şimdiki gençlere motorsiklet alınıyor.

Eskiden "ulan anamdan kız doğmak varmış" diyordum artık "genç olmak varmış" demek geliyor içimden

Motosikleti
    yakında olacak
    Alıntı UmARsIZ adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Ne aileler var yahu. Bizim zamanımızda bisiklet alınırken bile binbir dereden su getirirlerdi. Şimdiki gençlere motorsiklet alınıyor.

Eskiden "ulan anamdan kız doğmak varmış" diyordum artık "genç olmak varmış" demek geliyor içimden
    abi hiç heveslenme hiçte güzel bişi değil genç olmak
    [B][I][COLOR="Red"]:flower:motosiklet bi tutkudur:flower:[/COLOR][/I][/B]

Motosikleti
    TDM900
    Biz de olduk ama imkanlar sınırlıydı

Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    Alıntı crazy.caner adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    abi hiç heveslenme hiçte güzel bişi değil genç olmak
    Nasıl ya Gel yaşlarımızı değiştirelim o zaman. Üste ne istersen veririm

Motosikleti
    yok
    evet büyük oldunmu serbestsin bide işin varsa sorun yok istediğin al kimse karışamaz küçük olunca olmuyo herşey

Motosikleti
    TDM900
    Bende değiştirmeye talibim :D

alp_tunay - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    cbf1000-cygnus
    Bana da deselerdi takdir getir motor alıcam sana diye Takdir in alasını getirirdim.... Ama bize bişey almadılar.... Ders çalışmassak kafada odun vardı... O halde bile çoğu zaman teşekkür alıdık... Deselerdi sana motor alıcaz o hooooo ..... hepsi 10 olurdu...

Şanslısın..Bence faydalanmaya bak...
    T Ü R K İ Y E. . . .T Ü R K L E R İ N D İ R

N E ... M U T L U... T Ü R K Ü M... D İ Y E N E

Alıntı CengizhanD adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    dersle ilgim yoktu benimde şimdi deli gibi pişmanım.çalışıp takdir getirmekte hiç zor bir şey yok.bak ben sınıfta çalışmadığım derslerin 2-3 katını şimdi açık lisede çalışmak zorunda kalacağım.

motor için değer kanka değer .. çalış ;)

en iyi metod öğrenmektir ;) bak ben lise 1 de dinlemediğim her şeyi şimdi merak edip wikipedia'dan falan araştırıyorum bende 17 'ye gireceğim bu dönemde 1-2 sene fark etmez deme seneye çok pişman olursun kanka çalış gözünü seveyim.
    Ohaaa

Kardeş Yanlış Anlama Bu Bahsettiğin Kişi Ben Olmalıyım valla İkizim olduğunu Bilmiyordum yaw

Forumdan Uzaklaştırıldı
    Motosikleti
    racer 200
    Alıntı Levsy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Keşke herkesin takdir getir motor alayım diyen babası olsa. Burada ekonomik özgürlüğüne kavuştuktan sonra yemeyip içmeyip, türlü zorluklarla mücadele edip, dişinden tırnağından biriktirerek motosiklet hayalini yıllaaar sonra gerçekleştiren ne arkadaşlarımız var biliyor musun? Hiç şikayet etme ve marş marş, ders başına. Buldun da bunadın mı genç adam? Göster başarıyı, al motoru.... daha ne istiyorsun. Sevgiler.
    lise 2 ye kadar 12 tane taktir aldım...bisikletimi bile kendim aldım...
    nisan ayından beri pazartesi ise gelip is yerınde kalıyorum cuma eve gidiyorum...yol parası bana kalsin diye...kahvaytıda 1 yada 2 simit yiyorum...suan racer 200 aldım...ruhsat masraflarını halledince gerisi umrumda bile değil...

Ramazan Can - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    BMW GS 1200 / Honda Africa Twin dct1000L- VESPA LX
    çalış çalış çalış...........................
    Fuzuliye sormuşlar "sevmek mi daha güzel sevilmek mi?" Sevişmiyorsanız ikisi de fuzuli demiş... SEMTİN HAYLAZI

Su Silahı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125
    Hayallerine ulaşmak için çalışmalısın. Yerinde olsam takdir getirirdim. Bence sana şans tanımışlar. Kesinlikle bu şansıdeğerlendir.
    Gitti TDM kaldık yine ybr ile başbaşa..

ozrace - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    = Kawasaki KLE 500
    sende bu yaşta çok şey istiyosun ben şahsen karşıyım senin yaşında motosiklet kullananlara
    ASİYİZ BİZ MOTORCUYUZ....

Motosikleti
    yok
    niye benim yaşımda motor kulanan binlerce çocuk var hatta benden küçükte var ben zaten öle anlı şanlı bir motor istemiyorum altı üstü 1 cup motor :D

Motosikleti
    Runner St 200
    dersini çalış taktir al sana motor alcam araba alcam bilgiseyar alcam falan boş iş bunlar..
    yazın otelde falan çalış birazda baban koysun güzel bir motor alın.

ShowDown - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yok
    Kardeşim aynı yoldan gidiyoruz.Bana 5.0 ortalama getir demişlerdi.Aynı şekilde hiç ders çalışmayı sevmem,o dönem 85 ortalamam vardı,ama hepsi 5 değildi...kaçırdığımı sandım ama baktım annem memnun olmuş.5000 lira para alıcam.Sana tavsiyem; motora engel tanımayacak kadar aşık değilsen,boşuna uğraşma.Bana ders çalışmaktan daha zor birşey söyleseler onu da yapardım,aşk işte...
    facebook.com/kaskafa

Hay.alper.est - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Ben şu sonucu çıkardım arkadaşlar benim yaş civarında olanlar 15 ile 19 arası mororu düşünmeketen pek ders çalışamıyorlar.2005 yılında babam kendine ilk çinli scooterlardan aldığında ben kendimi çoktan motor hayallerine kaptırmış gidiyordum ders çalışmak hak getire kitap yüzüne bile bakmıyordum.Tabi sonuç lise tırtt üni açıktan okuyorum Gel gellelim kendi motorum var ancak aldığım motor beni kurtarmıycak.Onun için yalvarıyorum derslerine çalış ne yap et çalış.Uyku numarasını bende yapıyordum belli bir süre sonra kendini inanadırıyor insan şartlanıyor ders denince uykusu geliyor yani bırak bu işleri çalış çalış çalış lütfen.Yeniceye yolum düşerse görüşelim
    ''Yaşamak özgürlükse, özgürüz hepimizde...''

Motosikleti
    BMW F 750 GS
    Sana şu kadarını söyleyeyim, benim de kafam basarmış ama bunun farkında değildim. Sen hiç değilse biliyorsun ve emin ol, ileride otuzlu yaşlara geldiğinde anlayacaksın ki ortaokul veya lisede takdir almak hayatında yapabileceğin en kolay işlerden biri aslında. Çalış yeter seni kim tutuyor ? Ben şimdiki kafamla, eski zamanlara, o başarısız okul günlerime dönsem ortalığın anasını satarım diyorum içimden, ki satarım da çünkü son derece başarısız, sektirmeden bütünlemeye kaldığım bir okul dönemine rağmen üniversiteye girdim ve makina mühendisi oldum.

Dediğim gibi, kafan basıyorsa çok kolay.

Motosikleti
    Asya Motor 150T
    kardesim bende 15 yasındayım ve bende ders calısmayı hic sevmem ama yapıcagımız birşey yok bence calıs cabala tamam mı ailenin önünde git sorular sor işte bana ögretin de senin cabanı görüceklerdir ve alıcaklardır bence eger cok calısıp takdir getiremezsen gördünüz ben calıstım ama olmadı dersin alırlar ve zaten 17 yasında alıcnagına göre daha cok zamanın var calıs bence ha eger yok ben calısmıcam lan=) banane dersen yapcak bişey yok hergün yapıscan istiyorumda istiyorum dicen mesela bana aldılar scooter 150cc Asya ama sadece yazın kullanabiliyiorum smdi babam kendisi sana vitesli alıyorum dedi seni özendirmek gibi olmasın ama ben her muhabbetimizde motor istiyorum diyodum kavga cıkıyodu =)) ama alındı arada babamı bile gezdiyiorum mangal falan

boraerdin - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Kawasaki VN 1500 - Harley Davidson Sportster
    Hayatın boyunca taktir alır ve Üniversiteye gidersen.
    20.000 (Yirmi Bin Türk Lirası) fiyatla satılan bir motosiklet alırsın.

Hayatın boyunca uyursan ve liseden sonra okumazsan.
    Günde 10 Lira otobüs parası verirsin.

Hayatın boyunca hem uyuyup hemde birşeyler istemekle yetinirsen.
    Günde 10 bardak kahve içersin ve göbeğini kaşıyarak televizyon izlersin (İşsiz kalırısın)

SENDEN İSTEDİKLERİ TAKTİR İSE BUNU İLLA DA DERSLERLE YAPMAK ZORUNDA DEĞİLSİN.
    AİLEN SENİN ÇABANI TAKTİR ETSİN.

(Kısaca ben yıllarca özlediğim motosiklete daha 1 ay önce kavuştum)

REKLAM ALANI
4. sayfa BirinciBirinci ... 2345 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler