Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

5 Kadın Yolda Yanyana Yürür mü..?

Motovento
    REKLAM ALANI
    musti81 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Seyhan 125
    Burada yürüyorlar hep rastlıyorum 4-5 kadın yanyana yürüyor yol tıkalı tabi korna çalınca da adamın yüzüne suçluymuşsun gibi bakıyorlar..Sizin orda da mevcut mu bu tip yayılalım yaylanalım tipi yayalar..

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    VaScO1925 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yürüyor tabi bende direk aralarına giriyom belki arkama birisi biner
    Drift Religion, iZMiR ŞußeSi

Levsy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    NX 400
    O kadar kızma mete_han Musti aslında burada bir motosikletli - yaya sorununa değinmek istemiş. Kendisi sanırım küçük bir yerde yaşıyor, burada insanlar özellikle mahalle aralarında yayılarak yürümekten çekinmezler. Bırak yanyana yürümeyi, el ele tutuşup yolu bir baştan diğerine kapatarak yürüyen aileler bile olur. Detaya girmeyerek ve bir cümlelik ifadeyle anlatmaya çalışmış derdini.

Motosikleti
    YBR_125_'05_KIRMIZI BROADWAY '92_BEYAZ
    yalan söylemicem ama bu tür olaylarda cinsiyet gözetmeksizin gaz kesmiyorum isterseniz serseri motorcu deyin ama adam yerine koyulmak için bu gerekli

STeReO - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    -
    onlar önümüze gelene 100 tekme oynuyolardır yanlış görmüşsün sen
    İnanın Çocuklar! Güzel Günler Göreceğiz, Güneşli Günler, Motorları maviliklere süreceğiz.

ahmetk. - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    CFMOTO CLX 250
    ayvalıktada aynı durum var hatta kadını erkegı herkes yoldan yuruyo dıplerıne kadar gelıyosun gaz verıyosunn hiç tepki yok.tek verdikleri tepki bönbön bakmak.burda zaten yollar daracık nereden gidecem diye sasıyorum!!

Süvarİ - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    TvS_ApAChE
    yürüüürr nolmuşki korna çalınca duymazdan bile gelinirr :D ara gazı verince suçlu olunur sonra söverek gaza basılır :D şahsen çok yaşadım :D
    ..::Gülmek bir mükafattır, ağlayan gözlerin gördüğü::..

..::Mağlubiyet; kimine göre galibiyetden bir adım öte::..

aargh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono 660 Factory Dark
    Len pandacan, senin saçmalama özgürlüğün var da başkalarının yok mu?

Ben de gaz kesmeyenlerdenim. Tabi bu adamın üzerüne sürdüğüm manasına gelmiyor. Yani çok yavaşlamıyorum kısacası, haliyle onlarda kontrollü yürümek durumunda kalıyorlar.
    = = = Be Aprilia racer! = = =

Motosikleti
    xx 12999,9rr cadı süpürgesi :P
    musticim yerinde bir konu seçmişsin tebrikler.....
    hep trafikte motosiklet, araba vs. gibi motorlu taşıtları tartışıyoruz...
    oysa yayalarda en az motorlu taşıtlar kadar tehlike unsuru... ve onlarında uyması gereken trafik kuralları mevcut.
    malesef bu kuralların bilincinde olmıyan yaya'yım haklıyım mantıgı güden çok fazla insanla karşıkarşıya kalıyoruz....
    [B]durmak yok... yola devam.....
    [/B]
    [COLOR="Red"][B][I]selam dünyalı ben dostum......::sapka::::151::[/I][/B][/COLOR]

raven71 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    honda xl 200
    5 tane ne ki daha büyük sürüler halinde gezenler de var.

CengizhanD - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha YBR 125 '09 ve Orijinal Honda Kinetic '00
    Alıntı ahmetk. adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ayvalıktada aynı durum var hatta kadını erkegı herkes yoldan yuruyo dıplerıne kadar gelıyosun gaz verıyosunn hiç tepki yok.tek verdikleri tepki bönbön bakmak.burda zaten yollar daracık nereden gidecem diye sasıyorum!!
    katılıyore
    Ayvalık Motosiklet Tutkunları (A.M.T)

kanucan - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    yürürler burdada günden çıkan birsürü kara çarşaflı kadınlar 10 kişi falan yürüyolar :D

Gnusher - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    06 Fz6 Fazer 98hp
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    musti81 herzamanki gibi saçma sapan bir konu uydurdun yine...
    Zamanında mantıklı, tam motosiklet konusunun göbeğinde ve bir motosiklet forumunda paylaşılabilecek en mantıklı konularla ilgili başlıklar açıldı da ne tepki verdiniz sayın Metehan?

Yanılmıyorsam yurtdışında yaşayan ve pistte çokça gaz açmış, üstad niteliğinde kullanıcılardan biri kontra tekniği ile ilgili bilgiler veriyordu. Konuya belkide onlarca mesaj attınız ve iddaanız bu anlatılanların fasofiso olduğuydu.

Bu forumda çok saçma ve sinir bozucu şeyler yazılıp çizildi ama hiçbiri o başlıktaki her mesajı özenle okuyup birşeyler kapmaya çalışan bendenizi sizin temelsiz ve gelişine çakılmış mesajlarınız kadar rahatsız etmedi. Herneyse sizin beyninizin insanüstü bir çalışma prensibi olduğunu düşünüyorum. Beyin loblarınız kübik olabilir.

Açılan başlığa gelince tali yolda 5 tane, gidiş gelişte 8 tane, çiftşeritlide yine 8 tane, otobanda 26 taneye kadar kadın yolda yürüyebilir. Buna kimsenin yapacak birşeyi yoktur. Yapılacak en güzel şey debriyaja basıp sinsice sokulmak sonra ani gazla yolu açmaktır. Bu durumdaki bir bayanın bulunduğu noktadan gerilmeden 2.5m kadar ileri atlayarak dünya rekoru kırabildiği ve bundan sonra yolun göbeğinde yürüme oranının %80 oranında azaldığı gözlenmiştir diyerek saçma başlığınızda kalabalık etmek, isteğiniz üzere cevap yazarak size bir nevi ego primi sağlamak ve hem Metehan Bey e yüklenip hem de kendisine katılarak kafaları karıştırmak suretiyle bu başlıktan ayrılırken, en az açılan başlık kadar saçma cevaplara uyum sağlamak amacıyla saçmaladığımı belirtmek istiyorum.

Herkese keyifli sürüşler.

sularseller - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Nexus 500
    Yayalar arabadan bin kat iyiler arabalar hiç iplemiyor hele yağmurlu günlerde rezillik 500 metre yükseklikte ipin ucunda akrobasi yapar gibi gidiyorsun.Yayalar sesi duyunca kaçıyor hiç olmazsa.
    Kaçanlar sırasıyla:
    Kedi>köpek>yaya>scooter ve motosiklet>araba>kamyonet>kamyon>tır>jet>boing>tra nsatlantik

Büyük balık küçük balığı mantığı;

ferhat uçank - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ninja 250r kısa bir süre için:)
    hahah.. yeri gelmişken..

geçen gün arkadaşımla sebze pazarına gittik, pazar çıkışında araç trafiğine açık yoldan evimize gidiyorduk.. daha doğrusu gitmeye çalısıyorduk ama yayalardan ne mümkün..
    neyse korna felan kimse sallamayınca arkadaşım (mt 03) ara gazı verdi. Bu sırada yanından geçtiği kadın kendini park halındeki arabanın üstüne attı.. kadın resmen kalp krizi geçiricekti.. ben onun arkasından giderken kadının Allah belanızı versin dediğini duydum)
    EĞER DEFALARCA ÇALDIĞIMIZ KORNAYA KULAK ASILSAYDI BU OLAYI BU ŞEKİLDE LANSE ETMEZDİM.. ama herkese hakettiği gibi davranmak lazım.. bu tip yayalara uyuz oluyorum..

Motosikleti
    Seyhan 125
    Yahu şu saatte işim vardı çalışıyordum ne hale getirmişsiniz...Herneyse konuya dönersek gecede yapıyorlar bu işi benim gözlerim gece zayıf görür bir gün dağıtcam biblo gibi bunları al başına iş...

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:22 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:21 ----------

Alıntı chatkut adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    konu gereksiz, mustinin avatar ayrı bi gereksiz
    Konuya laf et avatarıma laf etme.. Hediye bana o ..

Su Silahı - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    ybr 125
    Geçen sabah bir anne 1. sınıfa giden çocuğunu okula götürüyor yolu ortalamışlar. Ben onların hızına ayak uydurdum hemen peşlerindeyim arabanın tamponu değdi değecek artık dayanamayıp kornaya bastım. Çocuk korktu annesinin yanına koştu. Ve anne olacak kadın sabah sabah sinirimi zıplatan şu cümleyi söyledi çocuğuna...
    -NE GAÇIYON OOOLUM O GÖRSÜNG SENİ O GÖRSÜÜÜÜNG.
    Gitti TDM kaldık yine ybr ile başbaşa..

Motosikleti
    Seyhan 125
    Alıntı Akileos adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    ters yazınca okuması zor oluya la musti....
    al eh ..

---------- Mesaj ekleme zamanı: 01:31 ---------- İlk mesajı ekleme zamanı 01:29 ----------

Alıntı Su Silahı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    Geçen sabah bir anne 1. sınıfa giden çocuğunu okula götürüyor yolu ortalamışlar. Ben onların hızına ayak uydurdum hemen peşlerindeyim arabanın tamponu değdi değecek artık dayanamayıp kornaya bastım. Çocuk korktu annesinin yanına koştu. Ve anne olacak kadın sabah sabah sinirimi zıplatan şu cümleyi söyledi çocuğuna...
    -NE GAÇIYON OOOLUM O GÖRSÜNG SENİ O GÖRSÜÜÜÜNG.
    Aynen vırvırlanmaları yok mu..

deli_mavi - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    velespit(Bianchi-Apache 941d)
    Alıntı kuyucadısı adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    musticim yerinde bir konu seçmişsin tebrikler.....
    hep trafikte motosiklet, araba vs. gibi motorlu taşıtları tartışıyoruz...
    oysa yayalarda en az motorlu taşıtlar kadar tehlike unsuru... ve onlarında uyması gereken trafik kuralları mevcut.
    malesef bu kuralların bilincinde olmıyan yaya'yım haklıyım mantıgı güden çok fazla insanla karşıkarşıya kalıyoruz....
    Hadi musti bak cadida sana hak vermis...Baskilar seni yildiramaz...
    Ac bakalim yeni neler cikicak pandoranin kutusundan konu bab'inda
    benim sahsi gorusum=durmak yok yola devam usta cekilmiyosa
    keyfi bilir
    Ben Felegin Tekerine Comak Sokariiiiim
    Kirli Dunyadaki Kirlenmemis Duygular Adina...
    Listen To Your Heart/Roxette/19.10.1988

aargh - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Aprilia Tuono 660 Factory Dark
    Alıntı mete_han adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    hacı kesildi msn...kavga gürültü olmadı merak etmeyin...ramazanda bende biraz önyargılı davrandık...

Bu nasıl bir kıvırma şeklidir ben cidden anlamadım. Musti senin adın apti olmalıymış ya, ortalığı fena karıştırdın.

Dua et 9 kişi değillermiş o bayanlar.
    = = = Be Aprilia racer! = = =

REKLAM ALANI
1. sayfa 123 SonuncuSonuncu

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler