Kapat
Üye Girişi
Motovento
Reklam Alanı
Motomax
Reklam Alanı
2. sayfa BirinciBirinci 12

Trafik Ve Yunusların ''SUCU''lara tanıdığı şans.....!!!

Motovento
    REKLAM ALANI
    dreamdark - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Benim rahatsız olduğum asıl konu, bu scooter kullanıcısı arkadaşların ara sokaklarda deli gibi motor sürmeleri. Geçenlerde bir tanesi yanımdan silme geçti resmen. Aklı sıra artistlik yapıyor, 600F' e kafa tutuyor. "Bak ben nasıl motor kullanıyorum, delerim seni" hesabı.. Kompleks resmen bu. Bu ve bu tip gereksiz "apaçi" hareketler yüzünden insanlar iyice gıcık oluyor işte bu arkadaşlara.
    Açıkça söyleyeyim, ben bu arkadaşları motorcu olarak görmüyorum. Motorculuk sadece motor kullanabilmek değildir çünkü.

REKLAM ALANI
    Oktay Motor CF Moto Polaris Mondial
    Motomax
    korkut 250 - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    Yamaha Fz6 Fazer..Ve birde Yavrusu
    Bizdemi kebapçıda iş bulsak.
    Bir damla özür nice yangınları söndürür.Gurur yapmayın yoksa o yangın tüm sevdiklerinizide götürür.

ortadadogulu - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    150 zc < cbf 150 < 150 mc<OPEL ASTRA>Linea
    hocam motorun üzerine halis kastamonu kebapçısı yaz. tamamdır.
    dükkanı açarken çekerim her daim bismillah
    pirimizdir sofuoğlu olsun şampiyon sağlığına zeval vermesin allah

askon - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    pıoneer 200cc 2007
    her seyımız arap sacına dönmüş memlekette bu konuda öyle duruma benım kanaatım polis değilde devletın el atması lazım şidi mahalledeki zabıta ne işe yarıyorsa gıdıp o sucunun neyını kontrol edıyor yada kebabcının bızde önce iş yeri acılırken vergı levhası alınıyor aradan kaç zaman sonra o da alınırsa ruhsat alınıyor .kanun ların burda ki gevşek lakayıt işlemesi calıştıran dukkan sahıbınıde sorumsuz olmaya itıyor ehlıyetsız adam calıştırıyor saçma ama bunu yapan cok sonra cevıren polis abi 3 cocuğum var işsiz kalırsam aç kalırım hıkayesını gercek olmakla bırlıkte daha önceden dınlediği için o arkadaşlara sanırım garip muamelesi ile bıze garıp gecen diyaloğu yaşıyor . ben şahıd olduğum cok olay yaşadım kutahya tavşanlı yolunda bır rampada saatlarce bekledık uzun kuyruklar oluştu kamyonlar rampayı kardan cıkamıyor zıncır yok ve trafık polisi aşağıda kavga halınde kamyonculara zıncır taktıramadı sebep lastık pahalı yolun bır kısmı karlı bır kısmı asfalt lastık kamyon ya bu sök tak zor oluyor taksa lastığıne zarar takmasa zorluk poliste garıbım uğraşıyor onun uğraştığı kadar devletın karayolları aracları yolu temızlese problem yok buna benzer lakayıtlıkler saçmalıklar tonla neyse fazla uzattım kusura bakmayın

takendy - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Motosikleti
    K 1300 GT
    trafik , yunus ve diğer polisler basit işlerle uğraşmak yerine gerçek işler ve gerçek suçluların peşindeler.
    sucu yada pizzacı küçük bir maaş ile büyük bir iş yapıyor , işveren yediği cezayı elemandan kesiyor bunu da memur arkadaslar biliyor.

empati kurun siz olsanız ne yaparsınız , kaç bin sucu ve su taşıyan motor var , bölgesel çalışıyorlar ve sürüş konusunda da iyiler , tek tek uğraşır mısınız?

gel gelelim , full faça giyinmişsin , motor cillop gibi olduğunda memurlarda bırakılan intiba şu şekildedir,
    parayı bulmuş veya baba parası var iş güç hak getire bunda suç potansiyeli mevcut ÇEK SAĞA
    "Dünyanın sorunu, Akıllılar hep kuşku içindeyken, aptalların küstahça kendilerinden emin olmalarıdır." B.Russell
    "Yaşamak bir ağaç gibi tek ve hür; ve bir orman gibi kardeşcesine" Nazım Hikmet

kankicbf - ait Kullanıcı Resmi (Avatar)
    Alıntı takendy adlı üyeden alıntı Mesajı göster
    trafik , yunus ve diğer polisler basit işlerle uğraşmak yerine gerçek işler ve gerçek suçluların peşindeler.
    sucu yada pizzacı küçük bir maaş ile büyük bir iş yapıyor , işveren yediği cezayı elemandan kesiyor bunu da memur arkadaslar biliyor.

empati kurun siz olsanız ne yaparsınız , kaç bin sucu ve su taşıyan motor var , bölgesel çalışıyorlar ve sürüş konusunda da iyiler , tek tek uğraşır mısınız?

gel gelelim , full faça giyinmişsin , motor cillop gibi olduğunda memurlarda bırakılan intiba şu şekildedir,
    parayı bulmuş veya baba parası var iş güç hak getire bunda suç potansiyeli mevcut ÇEK SAĞA
    aynen bencede ..

REKLAM ALANI
2. sayfa BirinciBirinci 12

Konu içerisindeki kullanıcılar

Şu an bu konu içerisinde 1 kullanıcı var. (0 üye ve 1 misafir)

Bu Konudaki Etiketler